STOLNI TENIS : Na veteranskom prvenstvu Međimurja 60 igrača i igračica!

Nakon pojedinačnoga prvenstva Međimurske županije za mlađe kategorije, u subotu su prvenstvo Međimurja za ovu sezonu odigrale i veteranske kategorije. Šezdesetoro prokušanih majstora se natjecalo u pet kategorija, a s isto toliko osvojenih pokala najuspješniji su veterani i veteranke kluba organizatora, STK Putjana, ispred igrača i igračica Šenkovca s četiri.

Članovi Putjana su se istakli i s dva prva mjesta, koja su osvojili Tomislav Koprivec u kategoriji veterana od 60 do 69 godina i Željka Podgorelec-Sirc u kategoriji veteranki, a pobjedničke pokale su još osvojili Kristian Kovačić iz Nedelišća među veteranima od 40 do 49 godina, Branko Lipić iz HE-DRE Draškovec u kategoriji veterana od 50 do 59 godina i Stjepan Šalamon iz STK Čakovca među veteranima starijim od 70 godina. U sklopu prvenstva je odigran i 8. Memorijal Nenada Vurušića na kojemu je po četvrti put prvo mjesto osvojio Rinaldo Jurinec iz STK Šankovca. Pokale Međimurskoga stolnoteniskog saveza i pretplatničke poklon bonove Međimurskih novina najboljima je podijelio predsjednik Saveza Dražen Korent.