13.3 C
Čakovec
Subota, 13 travnja, 2024

Završila Liga mladeži u ribolovu udicom na plovak, evo poretka najboljih

U subotu 2. rujna održano je posljednje, 6. kolo Lige mladeži u ribolovu udicom na plovak. Domaćin natjecanja je bila „Mura“ Mursko Središće, a lovilo se na Retenciji Selnica.

Sudački kolegij: vrhovni sudac – Jasminka Pozderec, delegat – tajnik natjecanja – Miroslav Mikulčić, sektorski suci – Mladen Srnec i Ivica Vugrinec.

Na 6. kolu nastupilo je ukupno 28, dok je ukupno u svim kolima sudjelovalo 40 natjecatelja i natjecateljica

Postignuti rezultati 6. kola Lige mladeži

Kadeti – U14

Sektor A
  1. GAŠPIR JOSIP, TSH Matchfishing Čakovec – 7350 grama
  2. JALŠOVEC GABRIJEL, GLAVATICA Futtra Sensas Prelog – 4112 grama
  3. HORVAT HANA, TSH Matchfishing Čakovec – 3847 grama
Sektor B
  1. ŠPIRANAC JAN, SOM Kotoriba – 3746 grama
  2. JUG LEON, TSH Matchfishing Čakovec – 3365 grama
  3. FUNDAK FRAN, KLEN Sveta Marija – 3082 grama
Ukupni poredak Lige kadeta za 2023. godinu
  1. JUG LEON, TSH SENSAS Matchfishing Čakovec
  2. FUNDAK FRAN, KLEN Sveta Marija
  3. VARGA GABRIJEL, GLAVATICA Futtra Sensas Prelog
  4. HORVAT HANA, TSH SENSAS Matchfishing Čakovec
  5. KOMORSKI LANA, KLEN Sveta Marija
  6. JALŠOVEC GABRIJEL, GLAVATICA Futtra Sensas Prelog
  7. GAŠPIR JOSIP, TSH SENSAS Matchfishing Čakovec
  8. NARANĐA ROKO, GLAVATICA Futtra Sensas Prelog
  9. ČONKAŠ IVANO, GLAVATICA Futtra Sensas Prelog
  10. BAŠNEC IVA, SMUĐ Goričan
  11. ŠPIRANAC JAN, SOM Kotoriba
  12. NARANĐA ANDRIJA, GLAVATICA Futtra Sensas Prelog
  13. HEDERIĆ MIHAEL, SOM Kotoriba
  14. MIKULAJ FILIP, TSH SENSAS Matchfishing Čakovec
  15. JURIČAN FLORIJAN, SUNČANICA Pribislavec
  16. RUŽIĆ STELA, KLEN Sveta Marija
  17. NIKITA ZHURAVLOV, KLEN Sveta Marija
  18. RADIKOVIĆ MATEO, ČAKOVEC Čakovec
  19. PAVLIC KORINA, KLEN Sveta Marija
  20. VLAH ABEL, RIBICA Turčišće
  21. SRNEC VILIM, ČAKOVEC Čakovec
  22. ŽIDOV LOVRO, GLAVATICA Futtra Sensas Prelog
  23. SRNEC LIAM, ČAKOVEC Čakovec
  24. BARTOLIĆ REA, TSH SENSAS Matchfishing Čakovec
  25. HUNJADI ARSEL, KLEN Sveta Marija

Juniori – U18

Sektor A
  1. POZDEREC IVANA, KLEN Sveta Marija – 4010 grama
  2. LOVRO RODEK, SOM Kotoriba – 3338 grama
  3. VARGA JAN, GLAVATICA Futura Sensas Prelog – 3057 grama
 Sektor B
  1. SLAVIČEK DINO, KLEN Sveta Marija – 4176 grama
  2. Kovač Patrik, TSH Sensas Matchfishing Čakovec – 3783 grama
  3. KRANJEC LANA, KLEN Sveta Marija – 3250 grama.
Ukupni poredak Lige juniora za 2023. godinu
  1. KOVAČ PATRIK, TSH SENSAS Matchfishing Čakovec
  2. VARGA JAN , GLAVATICA Futtura Sensas Prelog
  3. POZDEREC IVANA, KLEN Sveta Marija
  4. KOČIŠ ARIJAN, TSH SENSAS Matchfishing Čakovec
  5. KRANJEC LANA, KLEN Sveta Marija
  6. SLAVIČEK DINO, KLEN Sveta Marija
  7. EMBREUŠ MARSEL, SOM Kotoriba
  8. RODEK LOVRO, SOM Kotoriba
  9. MAĐERIĆ NIKOLA, KLEN Sveta Marija
  10. ŠIPEK FRAN, KLEN Sveta Marija
  11. HORVAT NINA, SMUĐ Goričan
  12. ŠMIT FRAN, KLEN Sveta Marija
  13. PERČIĆ DAVID, TSH SENSAS Matchfishing Čakovec
  14. POTARIĆ LEA, GLAVATICA Futtura Sensas Prelog
  15. STANČIĆ ANTONIJA, GLAVATICA Futtura Sensas Prelog

Za sve sudionike natjecanja je Savez SRD-a Međimurske županije u suradnji sa trgovinom Matchfishing Čakovec pripremio vrijedne nagrade u obliku ribolovnog pribora.

Kompletne rezultate svih liga i kupova u organizaciji SSRDMŽ možete pogledati na stranici Saveza: https://ssrd.hr/index.php/2023/08/20/medimurske-lige-i-kupovi-2023-rezultati/

Završnica Lige mladeži u ribolovu udicom na plovak 2023.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,151FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE

Zack Dust u live svirci petkom

Zack Dust

Imitatorski show by Danko Ažić

Imitator Danko Ažić