4.4 C
Čakovec
Utorak, 16 travnja, 2024

Vikend bogat ribolovnim natjecanjima, donosimo rezultate i fotogaleriju

Protekli vikend je bio izrazito bogat ribolovnim natjecanjima u organizaciji Saveza SRD-a Međimurske županije. Održano je čak pet natjecanja u različitim kategorijama.

U subotu 24. lipnja su drugim kolom nastavljena natjecanja Lige mladeži i to:

Kadeti (U-14) su se natjecali na SRC-u Novakovec u Novakovcu gdje je domaćin bilo društvo Ostriž Novakovec, a juniori (U-18) na Staroj Grabi u Turčišću gdje je domaćin bio Ribica Turčišće. Kod kadeta je nastupilo dvadeset, a kod juniora dvanaest natjecatelja i natjecateljica.

Rezultati 2. kola Lige mladeži
U – 14 – kadeti (Novakovec)

Sektor A: 1. Horvat Hana (TSH Sensas Matchfishing ČK), 2. Jug Leon (TSH Sensas Matchfishing ČK), 3. Gašpir Josip (TSH Sensas Matchfishing ČK)

Sektor B: 1. Varga Gabrijel (GLAVATICA Futtura Sensas Prelog), 2. Komorski Lana (Klen Sveta Marija), 3. Čonkaš Ivano (GLAVATICA Futtura Sensas Prelog)

Nakon dva održana kola vodi Varga Gabrijel (GLAVATICA Futtura Sensas Prelog) s 1,5 negativnim bodom, druga je Horvat Hana (TSH Sensas Matchfishing ČK) s 2,5 negativna boda, dok je treći Čonkaš Ivano (GLAVATICA Futtura Sensas Prelog) također s 2,5 negativna boda, ali slabijom težinom ulovljene ribe.

U – 18 – juniori (Turčišće)

Sektor A: 1. Kovač Patrik (TSH Sensas Matchfishing ČK), 2. Kranjec Lana (Klen Sveta Marija), 3. Embreuš Marsel (Som Kotoriba)

Sektor B: 1. Varga Jan (GLAVATICA Futtura Sensas Prelog), 2. Pozderec Luka (Klen Sveta Marija), 3. Šipek Fran (Klen Sveta Marija)

Poredak nakon dva održana kola:  1. Varga Jan (GLAVATICA Futtura Sensas Prelog) , 2. Kovač Patrik (TSH Sensas Matchfishing ČK), 3. Embreuš Marsel (Som Kotoriba)

U nedjelju 25. lipnja nastavljena su natjecanja u ribolovu udicom na plovak za I. Međimursku ligu, II. Međimursku ligu – Istok i II. Međimursku ligu Zapad.

Treće kolo I. Međimurske lige je održano na SRRC-u Palovec, a domaćin je bio Linjak Palovec.

Rezultati 3. kola

Ekipno: 1. TSH Sensas Matchfishing ČK, 2. KLEN Sveta Marija, 3. SMUĐ Draškovec

Sektor A: 1. Ivan Lehkec (LINJAK Palovec), 2. Marko Naranđa (SMUĐ Draškovec), 3. Ranko Kovač (TSH Sensas Matchfishing ČK)

Sektor B: 1. Patrik Horvat (ŽUŽIČKA Kotoriba), 2. Luka Pozderec (KLEN Sveta Marija), 3. Aleksandar Jug (TSH Sensas Matchfishing ČK)

Sektor C: 1. Mario Fundak (KLEN Sveta Marija), 2. Petar Blažek (SMUĐ Draškovec), 3. Robert Kovač (TSH Sensas Matchfishing ČK)

Na Šuderici u Kotoribi nastavljena je borba u II. Međimurskoj ligi Istok. Domaćin natjecanja je bio Som Kotoriba.

Rezultati 2. kola II. Međimurske lige Istok

Ekipno: 1. KLEN Sveta Marija, 2. GLAVATICA Futtura Sensas Prelog, 3. SOM Kotoriba

Sektor A: 1. Židov Tihomir (GLAVATICA Futura Sensas Prelog), 2. Šipek Fran (KLEN Sveta Marija), 3. Mesarić Branko (SMUĐ Goričan)

Sektor B: 1. Čonkaš Dragan (GLAVATICA Futura Sensas Prelog), 2. Orehovec Ivan (KLEN Sveta Marija), 3. Rodek Lovro (SOM Kotoriba)

Sektor C: 1. Sobočanec Igor (SUNČANICA Pribislavec), 2. Horvat Dragutin (SOM Kotoriba), 3. Sokač Željko (DRAVA Donji Mihaljevec)

Trenutno vodeća ekipa je GLAVATICA Futtura Sensas Prelog, drugi su natjecatelji iz KLENA Sv. Marija, dok je treći SMUĐ Goričan.

Pojedinačni plasman nakon dva kola: 1, Čonkaš Dragan (GLAVATICA Futtura Sensas Prelog), 2. Mesarić Branko (SMUĐ Goričan), 3. Gudlin Ivan (SMUĐ Goričan).

1. Međimurska liga Zapad je natjecanje nastavila drugim kolom na Šljunčari Quadro u Miklavcu, domaćin SRD Stara Mura Miklavec.

Rezultati 2. kola II. Međimurske lige Zapad

Ekipno: 1. TSH Sensas Matchfishing ČK, 2. VERK Križovec, 3. Zlatna udica Krištanovec

Sektor A: 1. Saša Lisjak (Zlatna udica Krištanovec), 2. Mario Herceg (Verk Križovec), 3. Iva Betlehem (TSH Sensas Matchfishing ČK)

Sektor B: 1.Davor Kolmanić (TSH Sensas Matchfishing ČK), 2. Mladen Tkalec (Stara Mura Miklavec), 3. Damir Vrančić (Verk Križovec)

Sektor C: 1. Miljenko Perko (TSH Sensas Matchfishing ČK), 2. Goran Božić (Šaran Podturen), 3. Mihael Vrančić (Verk Križovec)

Nakon dva održana kola u uvjerljivom vodstvu je ekipa TSH Sensas Matchfishing ČK sa samo dva negativna boda, druga je Zlatna udica Krištanovec, a treći Verk Križovec.

Pojedinačno je također u uvjerljivom vodstvu sa dvije „jedinice“ Miljenko Perko (TSH Sensas Matchfishing ČK), slijedi ga Saša Lisjak (Zlatna udica Krištanovec) na drugom mjestu i Dragutin Čeh (Čakovec 1 Interland) na trećem.

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,194FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE