Završile II. lige seniora u lovu udicom na plovak, održano i 7. kolo I. lige te 4. kolo mastera i veterana

Protekle subote, 9. rujna, održano je 4. kolo u ribolovu udicom na plovak za mastere i veterane. Lovilo se na Staroj Muri u Podturnu, a domaćin natjecanja je bio „Šaran“ iz Podturna.

Sudački kolegij – vrhovni sudac – Marijan Mutak: delegat – tajnik natjecanja: Miroslav Mikulčić, sektorski suci: Sara Strbad i Mladen Srnec. Kod mastera je nastupilo 15, a kod veterana 18 natjecatelja i natjecateljica.

Postignuti rezultati 4. kola Lige Mastera

Sektor A

1. Stjepan Klobučarić, ČAKOVEC Čakovec – 2124 grama, 2. Nenad Nađ, LINJAK Palovec – 1449 grama, 3. Damir Zrna, ČRNEC D. Hrašćan – 1007 grama.

Sektor B

1. Rajmond Pokrivač, MURA Mursko Središće – 1258 grama, 2. Marjan Furdi, OSTRIŽ Novakovec – 1235 grama, 3. Stanislav Topek, ČAKOVEC Čakovec – 1174 grama.

Poredak Lige Mastera nakon četiri kola:

  1. Rajmond Pokrivač, MURA Mursko Središće
  2. Damir Zrna, ČRNEC Donji Hraščan
  3. Nenad Nađ, LINJAK Palovec
  4. Vladimir Žganec, ZLATNA UDICA Krištanovec
  5. Dragutin Peter, KLEN Sveta Marija
  6. Marijan Halić, LINJAK Ivanovec
  7. Ladislav Nađ, LINJAK Palovec
  8. Stanislav Toplek, ČAKOVEC Čakovec
  9. Dragutin Čeh, ČAKOVEC Čakovec
  10. Lidija Orač, KLEN Sveta Marija…..

Postignuti rezultati 4. kola Lige Veterana

Sektor A

1. Antun Kedmenec, KLEN Sveta Marija – 2137 grama, 2. Mladen Kovač, GLAVATICA Futtura Sensas Prelog, 1589 grama, 3. Dragutin Horvat, SOM Kotoriba – 1400 grama.

Sektor B

1. Mensur Rošič, MURA Mursko Središće – 3136 grama, 2. Stjepan Pongrac, KLEN Sveta Marija – 2797 grama, 3. Ivan Zadravec, VERK Križovec – 2401 grama.

Poredak Lige Veterana nakon četvrtog kola je slijedeći:

  1. Mensur Rošič, MURA Mursko Središće
  2. Dragutin Kedmenec, KLEN Sveta Marija
  3. Antun Kedmenec, KLEN Sveta Marija
  4. Branko Ivanović, SMUĐ Goričan
  5. Mladen Kovač, GLAVATICA FUTTURA SENSAS Prelog
  6. Stjepan Pongrac, KLEN Sveta Marija
  7. Željko Dolenec, SOM Kotoriba
  8. Ivan Zadravec, VERK Križovec
  9. Ivan Međimorec, TSH Matchfishing Čakovec
  10. Josip Marđetko, SOM Kotoriba…

U nedjelju, 10. rujna održano je 7. kolo I. Međimurske lige i završno 6. kolo II. Međimurske lige Istok i Zapad.

Rezultati

Sedmo kolo I. Međimurske lige je održano na Retenciji Selnica, a domaćin je bio TSH-a Matchfishing Čakovec.

Sudački kolegij – vrhovni sudac: Vladimir Zrna, delegat – tajnik natjecanja: Željko Dolenec, sektorski suci: Ivica Vugrinec i Stjepan Matijačić

Postignuti rezultati 7. kola

Ekipno

1. TSH Sensas Matchfishing Čakovec, 2. SOM Kotoriba, 3. KLEN Sveta Marija

Sektor A

1. Robert Kovač, TSH Sensas Matchfishing Čakovec – 10108 grama, 2. Karlo Strbad, SOM Kotoriba – 8566 grama, 3. Nenad Nađ, LINJAK Palovec – 6593 grama

Sektor B

1. Marko Čanadi, ŠARAN Palinovec – 6278 grama, 2. Boris Klarić, ČRNEC Donji Hrašćan – 4835 grama, 3. Aleksandar Jug, TSH Sensas Matchfishing Čakovec – 4643 grama.

Sektor C

1. Ranko Kovač, TSH Sensas Matchfishing Čakovec – 8679 grama, 2. Mario Fundak, KLEN Sveta Marija – 7494 grama, Petar Blažek, SMUĐ Draškovec – 7479 grama.

Nakon sedam održanih kola tablica I. ML plovak izgleda ovako:

1. KLEN, Sveta Marija, 2. ČRNEC, Donji Hrašćan, 3. TSH Sensas Matchfishing Čakovec, 4. LINJAK, Palovec, 5. SMUĐ, Draškovec, 6. SOM, Kotoriba, 7. AMUR, Nedelišće, 8. LINJAK, Ivanovec, 9. ŠARAN, Palinovec, 10. ŽUŽIČKA, Kotoriba.

Pojedinačni plasman nakon sedmog kola:

1. Petar Blažek, SMUĐ Draškovec, 2. Mario Fundak, KLEN Sveta.Marija, 3. Robert Kovač, TSH Sensas Matchfishing Čakovec, 4. Luka Pozderec, KLEN Sveta.Marija, 5. Ivan Lehkec, LINJAK Palovec

II. Međimurske lige su „odradile“ posljednje 6. kolo.

II. Međimurska liga Istok

Posljednje kolo se lovilo na SRRC Palovec, a domaćin je bio Linjak iz Palovca. Sudački kolegij – vrhovni sudac: Josip Varga, delegat – tajnik natjecanja: Antun Kedmenec, sektorski sudac: Jasminka Pozderec

Postignuti rezultati 6. kola II. Međimurske lige Istok

Ekipno

1. SMUĐ Goričan, 2. Žužička Kotoriba, 3. KLEN Sveta Marija

Pojedinačno

Sektor A

1. Stjepan Strbad, SOM Kotorba – 19645 grama, 2. Luka Tisaj, SMUĐ Goričan – 10581 grama, 3. Dominik Gregurec, ŽUŽIČKA Kotoriba – 9489 grama

Sektor B

1. Krešimir Zvošec, ŽUŽIČKA Kotoriba – 5534 grama, 2. Ivana Pozderec, KLEN Sveta Marija – 4838 grama, 3. Branko Mesarić, SMUĐ Goričan – 4098 grama.

Sektor C

1. Ivan Gudlin, SMUĐ Goričan – 23911 grama, 2. Luka Sinković, GLAVATICA Futura Sensas Prelog – 10620 grama, 3. Ivan Orehovec, KLEN Sveta Marija – 7684 grama.

Konačni poredak II. ML Istok za 2023. godinu

Ekipno
  1. SOM Kotoriba
  2. KLEN Sveta Marija
  3. ŽUŽIČKA Kotoriba
  4. GLAVATICA Futtura Sensas Prelog
  5. SMUĐ Goričan
  6. SUNČANICA Pribislavec
  7. DRAVA Donji Mihaljevec
Pojedinačno
  1. Zvošec Krešimir, ŽUŽIČKA Kotoriba
  2. Čonkaš Dragan, GLAVATICA Futtura Sensas Prelog
  3. Rodek Lovro, SOM Kotoriba
  4. Gudlin Ivan, SMUĐ Goričan
  5. Strbad Stjepan, SOM Kotoriba
  6. Šipek Fran, KLEN Sveta Marija
  7. Orehovec Ivan, KLEN Sveta Marija
  8. Škoda Marko, ŽUŽIČKA Kotoriba
  9. Tisaj Luka, SMUĐ Goričan
  10. Židov Tihomir, GLAVATICA Futtura Sensas Prelog….

Pobjednik lige, ekipa SOM Kotoriba je izborila plasman u I. ML u 2024. godini.

II. Međimurska liga Zapad

Završno kolo je održano na Staroj Muri u Podturnu  – domaćin Ribica Turčišće. Sudački kolegij – vrhovni sudac: Stjepan Slaviček, delegat – tajnik natjecanja: Dragutin Kedmenec, sektorski sudac: Vladimir Novak.

Postignuti rezultati 6. kola II. Međimurske lige Zapad

Ekipno

1. TSH Sensas Matchfishing Čakovec, 2. VERK, Križovec, 3. ČAKOVEC 1 Interland, Čakovec

Pojedinačno

Sektor A

1. Dragutin Posel, Stara Mura Miklavec – 2382 grama, 2. Miljenko Perko, TSH Matchfishing Čakovec – 1687 grama, 3. Mario Herceg, Verk Križovec – 1483 grama.

Sektor B

1. Iva Betlehem, TSH Sensas Matchfishing Čakovec – 1211 grama, 2. Dragutin Čeh, Čakovec 1 Interland – 1074 grama, 3. Ivan Zadravec, Verk Križovec – 1046 grama.

Sektor C

1. Stjepan Klobučarić, Čakovec 1 Interland – 1048 grama, 2. Ivan Međimorec, TSH Matchfishing Čakovec – 882 grama, 3. Marjan Rožman, Zlatna udica Krištanovec – 653 grama.

Konačni poredak II. ML Zapad za 2023. godinu

Ekipno
  1. TSH Matchfishing Čakovec
  2. VERK Križovec
  3. ZLATNA UDICA Krištanovec
  4. ČAKOVEC 1 Interland Čakovec
  5. ŠARAN Podturen
  6. RIBICA Turčišće
  7. STARA MURA Miklavec
  8. ČAKOVEC 2 Interland Čakovec
Pojedinačno
  1. Miljenko Perko, TSH Matchfishing Čakovec
  2. Dragutin Čeh, Čakovec 1 Interland
  3. Mario Herceg, Verk Križovec
  4. Stjepan Klobučarić, Čakovec 1 Interland
  5. Josip Oršuš , Ribica Turčišće
  6. Iva Betlehem, TSH Matchfishing Čakovec
  7. Marijan Rožman, Zlatna udica Krištanovec
  8. Josip Čeki, Šaran Podturen
  9. Saša Lisjak, Zlatna udica Krištanovec
  10. Goran Božić, Šaran Podturen…

Pobjednička ekipa TSH Matchfishing Čakovec je izborila plasman u I. ML u 2024. godini.

Kompletne rezultate svih liga i kupova u organizaciji SSRDMŽ možete pogledati na stranici Saveza: https://ssrd.hr/index.php/2023/09/10/medimurske-lige-i-kupovi-2023-rezultati/

I pojedinačne dnevnike natjecanja: https://ssrd.hr/index.php/2023/08/20/dnevnik-natjecanja-5-kolo-i-ml-plovak/

Završnica II. lige seniora u lovu udicom na plovak, 7. kolo I. lige te 4. kolo mastera i veterana

Ostavi komentar

Povezani članci

Ostanimo povezani

49,208FanoviLajkaj
608SljedbeniciSlijedi
0PretplatniciPretplatiti

NAJNOVIJE