Slavlje Sokola u Peklenici

REZULTATI I NAJAVA 2.KOLA MNL

U ovome kolu, igraju se susjedski derbiji u Donjem Kraljevcu, Belici, Peklenici, Trnovcu i Selnici.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Kraljevčan 38 – Trnava 2-2, Dinamo (P) – Hodošan 4-1

Susjedski derbi u Donjem Kraljevcu, završen je bez pobjednika, dok su Palovčani, bili bolji od Hodošana.

Nedjelja:

Mladost (SM) – Podturen, Filipić, Felker, Hrustek ; Talan, Graničar (K) – Sloboda (S), G.Žganec, Mustač, Vlahek ; Mijo Horvat, Galeb – Bratstvo (J), Đurđek, Ž.Novak, Fažon ; Bacinger, Spartak – Jedinstvo (GM), Dumančić, Kedmenec, F.Aldić ; I.Kovač, Sloga (Š) – Centrometal, Juras, Balić, Pintarić ; Marin Horvat, BSK – Polet (P), Škrobar, M.Mesarić, Kantoci ; Dino Jambrović

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

Od nedjeljnih utakmica, izdvajamo susjedski derbi BSK i Poleta, kao i lokalni derbi Sloge i Centrometala.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

Drava (K) – Radnički, D.Mesarić, Hrušoci ; Šoltić, Omladinac (DS) – Drava (DM), Koprivec, Grgić, Grabar ; Novak, Jadran – Borac PMP, D.Aldić, V.Baksa, Vršić ; Puklavec, Naprijed – Croatia, Hrženjak, Jurinec ; D.Kovač, Draškovec-Geothermae – Borac (DH), I.Žganec, Vlah, M.Horvat ; Brezovački, Budućnost (P) – Mladost (D), Klobučarić, Kočila, Tomašić ; Kopasić, Vidovčan – Mladost (I), Graf, Bašek, Cvetko ; Vlahek, ČSK – Dubravčan, Filipčić, Fodor, F.Novak ; Sabol

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 17,30 sati.

Svi susreti ove lige, igraju se u nedjelju.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

Subota:

Hajduk (Š) – Mura 0-3, Plavi (Pek.) – Sokol 0-1

Mura je slavila hat-trickom Ivice Telebuha u Štrukovcu, dok je u velikom derbiju, Sokol slavio minimalno u Peklenici. Strijelac pobjedničkog zgoditka, bio je Aleksandar Vincek.

Nedjelja:

Hajduk (B) – Donji Koncovčak, Velđi, Vuk, Šegović ; Hajdinjak, Jedinstvo (NSD) – Sloboda (M), Fleten, Sokač ; Križarić, Venera PMP – Bratstvo (SV), Juračić, Pokrivač, Nedeljko ; Kolarić, Mali Mihaljevec – Strahoninec, Rodrigue, R.Novak, Korunek ; Toplek, Budućnost (M) – Omladinac (M), Toplišnjak, Tomšić, Muktić ; Sokač, Trnovec – Pobjeda, Hergotić, Vrbanec, Kraljek ; Mesarić

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

Drugi susjedski derbi ove lige, igraju Trnovec i Pobjeda.

III. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Napredak – Dubrava 1-0, Bratstvo (P) – Graničar (N) 5-1, Vučetinec – Dinamo (Ž) 3-1

U subotnjim susretima, sve pobjede domaćina.

Nedjelja:

Zasadbreg 77 – Otok, D.Novak ; Z.Novak, Međimurje-Čakovec – Parag, I.Križarić ; Kovačić, Mladost (S) – Zebanec 1986, L.Baksa ; Korunić

Torpedo je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 17,30 sati.

Foto: Facebook NK Sokol Vratišinec

 

 

Ostavi komentar