Sedmica Međimurja protiv Dugog Sela

Raspucali su se danas igrači trenera Kristića. Od prve minute čakovečki drugoligaš je zagospodario terenom kao domaćin u Nedelišću protiv trećeligaša Dugog Sela. Na vodstvo se nije dugo čekalo jer je već u 7. minuti Vidović ljevicom odapeo s dvadeset metara i pogodio za 1:0 vodstvo. Dvije minute kasnije na 2:0 povećao je Šimičić udarcem s visine kaznenog prostora.

U 22. minuti već je 3:0 kada Šimićić na pas Hudećeka postiže svoj drugi gol. U drugom dijelu nastavlja se dominacija Međimurja. U 53. minuti nakon solo prodora Ivančić poslužuje Hranilovića kojemu nije teško ugurati loptu u mrežu iz blizine za 4:0.

Peti gol u 66. minuti prekrasnim golom postiže Ikić, a u 77.minuti već je 6:0 golom Hlišć Slavena. Do kraja utakmice još jedan gol Ikića, a gosti postižu počasni za konačnih 7:1. (md)