18.9 C

ŽRK Prelog igrao uzbudljivu utakmicu koja je završila izjednačeno

Rukometašice ŽRK Prelog u 9. kolu 3. HRL Sjever gostovali su kod ŽRK Garešnica.

Početak utakmice ponudio je utakmicu čvrstih obrana i rezultat takve igre u 20 minuti bio je 8:8. Nakon toga igračice ŽRK Prelog promašuju nekoliko izrađenih situacija što odlične domaće igračice koriste i postižu nekoliko golova u seriji i odlaze na odmor rezultatom 13:9 za domaćina.

Na poluvremenu igračice ŽRK Prelog došle su do zaključka da nisu ništa slabija ekipa od domaćina i da samo treba biti malo hrabrije i odlučnije.
Dobar dogovor pod odmor urodio je plodom i već u 40. minuti rezultat je bio 16:16.

Promjena koncepcije igre u drugom poluvrijemenu malo je umorio igračice ŽRK Prelog pa se ostatak utakmice igra gol za gol. U 59. minuti Prelog vodi 25:24, ali dobivaju gol za krajnih 25:25.

Da je prije utakmice netko ponudio takav rezultat svi bi objeručke prihvatili, a na kraju ŽRK Prelog misli da su bili bliže pobjedi.

Čestitke curama na odličnom drugom poluvremenu gdje su pokazale zajedništvo i kolektivnu igru.