Zrinskice u Nedelišću novu sezonu otvorile pobjedom

Rukometašice Zrinskog današnjom utakmicom u Atonu u Nedelišću otvorile su novu sezonu u 1. HRL za žene. I to na najbolji način – pobjedom.

Protiv ŽARK Splita na kraju su slavile 35:31, a najviše pogodaka zabila je Sara Krizmanić – čak 12.

Utakmica je krenula izjednačeno, izmjenjivao se pogodak za pogotkom da bi se na predah otišlo s rezultatom 16:16. U drugi dio su rukometašice trenera Mrđena ušle malo bolje, povele, no ekipa Splita se nije dala obeshrabriti sve do 40. minute od kada domaće rukometašice pojačavaju tempo.

Najveću prednost od osam razlike prvi put su napravile u 48. minuti. Do kraja utakmice razlika se nešto smanjila, no vodstvo je uspješno zadržano do kraja utakmice (35:31) za prve, važne bodove u novoj sezoni.

Zrinski: Kozjak (obrane 15/46), Car, Balent (3), Pratljačić (4), Milošević (8), Balić (3), Strbad, Posavac (3), Krizmanić (12), Blagus (1), Rebernik, Makarova, Cvitanović (1), Zanjko.