13.8 C

Zrinskice slavile nad Zametom u dvoboju za peto mjesto

Zrinskice su protiv direktnog konkurenta za peto mjesto riječkog Zameta zabilježile uvjerljivu 28:17 pobjedu.

Gošće su u uvodnim minutama čak imale vodstvo 0:1 i 1:2 i to je bilo sve od njih. Ana Maria Gavrić s tri uzastopna gola dovela je Zrinski u šestoj minuti u vodstvo 4:2 koje se do kraja poluvremena samo povećavalo. U 22. imale su Čakovčanke plus osam (13:5), a poluvrijeme je završilo 15:7.

U nastavku Zrinski ne samo da je zadržao vodstvo već je u 47. minuti bio na 11 pogodaka prednosti (24:13), a s takvom razlikom je i završila utakmica (28:17).

Najefikasnija u redovima Zrinskog bila je Lea Vukojević sa sedam pogodaka, slijede Car sa šest, Gavrić pet, Grubišić četiri, Šestak i Papac po dva, a po jedan gol su postigle Balić i Pajić. Na golu Žvorc deset, a Kozjak pet obrana.

Na tablici je kolo prije kraja Zrinski peti s 29 bodova, a Zamet šesti s 25 bodova. U posljednjem, 26. kolu Zrinski gostuje kod Umaga.

Izvor: klikaj.hr