13.8 C
Petak, 19 travnja, 2024

U Kup susretu regije Sjever Čakovec ispao od Ivančice

Veliko iznenađenje priredili su rukometaši drugoligaša Ivančice koji su u Kup susretu regije Sjever pobjedili favorizirani Čakovec i izbacili ga iz daljnjeg natjecanja.

Igrači trenera Canjuge koji je rodom iz Ivanca domaćim rukometašima parirali su samo na početku, kada u 8. minuti imaju 4:4. Otada pa sve do kraja Ivančica diktira tempo i ima stalno vodstvo. Marko Antunović nije mogao sam protiv domaćina, a na odmor Ivančica odlazi s visokih +6 (17:11). U nastavku borbeni rukometaši iz Ivanca drže prednost nad renomiranim gostom koji je dvije minute pred kraj uspio doći na -3 (35:32), da bi Ivančica prošla dalje rezultatom 36:32.
Najefikasniji u redovima Čakovca bio je Marko Antunović sa 12 pogodaka, koliko je postigao i domaći rukometaš Leon Grahek.