U dramatičnoj završnici Hrvatska odnijela ključnu pobjedu!

Hrvatska je večeras odigrala ključnu utakmicu kvalifikacija za Olimpijske igre u Tokiju.

Nakon veoma slabog učinka u prvom poluvremenu Hrvatska je imala rezultatski zaostatak od 3 pogotka (12:9).

U jednako lošem ritmu nastavljen je i drugi dio utakmice gdje se nizala greška za greškom, dok je Portugal na terenu stajao puno bolje. Portugalci su bili veoma brzi u organizaciji obrane čime su spriječili svaki pokušaj realizacije lakih pogodaka.

I u nastavku utakmice Čupić je bio naš najbolji pojedinac koji je Hrvatsku koliko-toliko rezultatski držao u utakmici. U drugoj polovici poluvremena Kauboji su poboljšali igru pri čemu su nakon dugo vremena došli do izjednačenja te ušli u dramatičnu završnicu. Na kraju utakmice u grčevitoj borbi Hrvatska je uspjela izboriti pobjedu.

Utakmica je završila rezultatom 25:24 za Hrvatsku.

Sljedeću utakmicu Kauboji igraju sutra u 18:30 protiv Tunisa.