5 C
Utorak, 19 ožujka, 2024

‘Tango’ s Argentinom: Loše otvaranje, Čupić vratio Hrvatsku u igru!

Nakon pobjede nad Bahreinom 28:18, Kauboji danas protiv Argentine igraju utakmicu 2. kola, 2. kruga Svjetskog rukometnog prvenstva u Egiptu. Na poluvremenu rezultat je 12:12.

U današnjem susretu Kauboji su imali najlošije otvaranje utakmice na prvenstvu. Argentinci su počeli s obranom 5-1 kako bi spriječili Duvnjaka pa je u prvih 5 minuta rezultat bio 6:0. U prvih 10 minuta naši rukometaši nisu zabili niti jedan pogodak. Tek u 11. minuti je zabio Čupić. Argentinci su grubom igrom spriječili gotovo svaku akciju Hrvatske. U drugoj polovici poluvremena Hrvatska se budi na krilima Čupića koji se najviše istaknuo igrom. Solidno prvo poluvrijeme su odigrali Karačić i Šebetić. Poluvrijeme je završilo rezultatom 12:12.