Rukometaši Preloga kod kuće doživjeli poraz od Ivanić Grada

RK Prelog
RK Prelog

U 6. kolu 1. HRL rukometaši Preloga doživjeli su poraz rezultatom 22:28 od gostiju iz Ivanić Grada.

Nakon dobrih uvodnih nekoliko minuta i vodstva domaćina 4:2 i 5:3 kreće nevjerojatna kombinirana serija obrana gostujućeg vratara Bumbaka i promašaja Preloga, pri čemu gosti već do poluvremena stižu na 8 golova razlike (10:18).

Daljnji tijek utakmice pružio je samo rutinsko održavanje prednosti gostiju čija pobjeda nije dolazila u pitanje. U posljednjoj četvrtini utakmice oba trenera dala su priliku za igru mlađim igračima koji su pruzili korektnu igru u završnici. Na kraju zaslužena pobjeda gostiju 22:28.

U redovima domaćih najefikasniji bili su Belić sa 6 i Denis Bogović s 5 pogodaka, kod gostiju sve pohvale za pruženu igru zaslužuju odličan vratar Bumbak i Vidaković s 10 pogodaka.

U sljedećem kolu RK Prelog gostuje kod druge ekipe PPD Zagreb, utakmica će se odigrati u srijedu, 31.10. u 20 sati, u dvorani Kutija šibica.