Paula Posavec zabila četiri pogotka u novoj pobjedi Krima

Strahoninčanka Paula Posavec jučer je u dresu Krima zabila četiri pogotka u pobjedi 25:21 ljubljanskog kluba u četvrtfinalu Kupa Slovenije.

I prije završnog turnira ždrijeb je donio dvoboj ponajboljih slovenskih ekipa. Rukometašice Krima gostovale su kod RK Ajdovšična koji se trenutno nalazi na prvom mjestu 1. slovenske rukometne lige za žene, dok je Krim treći sa čak četiri odigrane utakmice manje i stopostotnim učinkom.

Domaće rukometašice dobro su ušle u utakmicu i povele pa su već u sedmoj minuti imale 4:0, dok je u 13. minuti semafor pokazivao 7:1. No, tada se rukometašice Krima bude te već u 23. minuti dolaze do izjednačenja 7:7. Do kraja poluvremena uspjele su i preokrenuti za 9:10.

Dvoboj je ostao izjednačen sve do 40. minute (13:13), nakon čega Krimovke postižu sedam uzastopnih golova i bježe domaćinu koji djelomično uspijeva smanjiti zaostatak, no nedovoljno pa utakmica ulazi u sigurnu završnicu.

Rukometašice Krima ovom pobjedom ostaju u lovu na trofej kupa koji se protekle dvije godine nije održao.