Rukometaši Čakovca u Nedelišću slavili protiv Novog Zagreba, donosimo veliku fotogaleriju

Jučerašnjom pobjedom protiv momčadi Novog Zagreba rukometaši Čakovca vratili su se na pobjedničke staze.

U utakmici 18. kola 1. HRL Sjever slavili su 36:30 pred 150 gledatelja u NGC-u Aton u Nedelišću.

Čakovčani su od prve minute nametnuli svoj ritam pa su u 15. minuti imali uvjerljivih 11:4 što na kraju prvog dijela završava sa šest pogodaka prednosti, odnosno, 19:13.

U drugom dijelu manje-više isti ritam utakmice, domaći rukometaši konstantno održavaju prednost, dok se gosti približavaju na tri pogotka zaostatka tek u 47. minuti pri rezultatu 25:22 i u 48. minuti pri rezultatu 26:23.

Do kraja rutinska predstava igrača trenera Borkovića i slavlje 36:30. U domaćim redovima najviše pogodaka su zabili Matej Ćuk (10), Marko Tkalec (9) i Jura Egon Juranić (7).

Čakovec: Tkalec (9), Hozjan, Zadravec (1), Tkalčec, Kranjec, Varšić, Zvonarek (1), Sklepić (5), Vuković, Vincek, Horvat V., Novak (1), Juranić (7), Horvat E. (1), Toplek (1), Ćuk (10).

Čakovec je trenutno peta momčad lige te u sljedećem kolu, koje se igra 11. ožujka, gostuju kod momčadi Vidovca, odnosno, osme momčadi lige.

Fotogaleriju s utakmice možete pogledati u nastavku objave.