Koprivničanci uvjerljivo porazili kadete MRK Čakovec

Kadeti MRK Čakovca u subotu su u gostima odigrali II. kolo III. HRL sjever protiv RK Koprivnice-Hangar 18.

Velika razlika u kvaliteti i iskustvu ekipe iz Koprivnice koja lovi prvo mjesto na tablici. Rukometaši MRK Čakovca dobro su se držali do 20. minute prvog poluvremena gdje su počeli padati te se na poluvrijeme otišlo rezultatom 18:9. U nastavku utakmice igrali su svi igrači iz uzrasta 2002. godište, na kraju je utakmica završila 30:16.

Za MRK „Čakovec“ nastupali su:
Kos (3), Golubić (2), Srebrenjak (1), Hamer, Želežnjak, Vaser, Hozjan (1), Čapalija (2), Kocijan (1), Hozmec, Škoro, Belović, Ninić (2), Lukman (2), Horvat (4)

U 3. kolo III. HRL Sjever Čakovčanima u goste dolazi ekipa RK Bjelovar, a utakmica će se odigrat u ponedeljak 23.10.2017. u 20:45 u dvorani Graditeljske škole Čakovec.