4 C
Petak, 19 travnja, 2024

Zrinskice u Nedelišću uvjerljive protiv Umaga

Rukometašice Zrinskog su u subotu protiv ekipe Umaga odigrale osmo kolo 1. HRL za žene te uvjerljivo slavile 26:17.

Utakmica odigrana u Atonu u Nedelišću krenula je izjednačeno da bi domaće rukometašice krajem prvog poluvremena pojačale tempo i odvojile se na četiri razlike (14:10), rezultat s kojim se odlazi na poluvrijeme.

U nastavku susreta i dalje dominacija Zrinskica koje u 42. minuti imaju osam pogodaka prednosti, da bi tri minute kasnije prednost bila i +9. Do kraja utakmice rutinski završetak i zasluženo slavlje domaćih rukometašica (26:17).

Najefikasnija bila je Sara Krizmanić sa osam postignutih pogodaka, dok je Marta Kozjak upisala 10 obrana.

Zrinski: Kozjak, Car, Balent, Balaško (1), Pratljačić (4), Milošević (5), Janković, Balić (1), Strbad, Posavac (4), Krizmanić (8), Blagus (2), Rebernik, Siročić (1), Mihalković.

U sljedećem, devetom kolu, Zrinskice odlaze u Rijeku gdje će snage odmjeriti protiv rukometašica Zameta. Utakmica je na rasporedu 10. prosinca u 17:00.