Rukometaši Preloga i Čakovca zaključili sezonu, Igor Krajner oprostio se od aktivne igračke karijere

Čakovec i Prelog jučer su odigrali posljednje ovosezonske utakmice u 1. HRL Sjever.

Rukometaši Čakovca kod kuće su ugostili momčad križevačkog KTC-a te upisali poraz 28:30. Na početku utakmice izjednačena borba, domaći su u 7. minuti uspjeli i povesti 4:3, nakon čega slijedi izjednačenje i preokret gostiju. Stvoreno vodstvo manje-više uspjeli su održati kroz cijelu utakmicu, Čakovčani su se nekoliko puta približili na dva pogotka, jednom i na jedan pogodak razlike, no gosti utakmicu drže pod kontrolom i upisuju važnu pobjedu 28:30.

Čakovec: Škrobar (1), Hozjan (3), Antunović (1), Tkalčec (1), Kranjec (1), Varšić, Zvonarek, Vincek (1), Korent (2), Pavlic (1), Horvat V., Horvat E. (3), Vuković, Ćuk (10), Jurisak, Ude Tkalčec (4).

Od aktivne igračke karijere jučer se oprostio Igor Krajner, dugogodišnje desno krilo.

– Dragi Igore, hvala na svemu i želimo ti sve najbolje u budućnosti, poručili su iz kluba.

Prelog poražen protiv vodeće momčadi

Preložani su kod kuće ugostili vodeću momčad Osijeka koja je već ranije osigurala naslov prvaka pa im utakmica nije imala pretjeranog značaja.

Ponovno veoma dobar ulazak u utakmicu domaće momčad pa su tako već u 8. minuti vodili 5:2. Vodstvo su nekoliko puta povećavali (11. minuta 7:3,  14. minuta 9:4, 19. minuta 10:6), da bi Osječani pred kraj poluvremena došli na 13:12.

Gosti u drugom dijelu dižu ritam, polako počinju dominirati pa uvjerljivo završavaju utakmicu 25:32.

Prelog: Zrna P. (1), Novak (4), Čapalija (6), Hozjak, Lončarić, Mikec (1), Toplek (6), Zadravec (4), Vlašić (1), Levačić, Zrna M., Krobot, Vargek, Bucat (2).

Danas su još na rasporedu dvije utakmice posljednjeg kola, Metalac dočekuje Vidovec, dok momčad Maksimir Pastele gostuje u Virovitici.