Rukometaši Čakovca upisali remi protiv Rugvice

Još jedna prvenstvena utakmica 1. HRL Sjever završila je u drami za rukometaše Čakovca.

U sklopu 3. kola gostovali su kod Rugvice, nešto bolje otvorili utakmicu pa su u 15. minuti imali vodstvo 4:8. No, domaćin ne posustaje pa poluvrijeme završava s neizvjesnih 11:10.

Izjednačena borba nastavljena je u drugom poluvremenu, a većinom se igralo gol za gol. Prava drama u završetku susreta kada Vjeran Toplek u posljednjoj minuti, točnije desetak sekundi prije kraja zabija za izjednačenje 28:28, ujedno i konačan rezultat.

Čakovec: Žibek, Hozjan (3), Zadravec (2), Tkalčec (1), Kranjec, Varšić, Zvonarek (3), Ude Tkalčec, Vuković (1), Horvat V., Horvat E. (2), Pavlic (1), Toplek (9), Ćuk (6), Jurisak, Malovic.

U sljedećem kolu u Čakovec stiže momčad Spačve iz Vinkovaca. Utakmica je na rasporedu u subotu, 8. listopada.