Pregled dosadašnjeg dijela ljetnog prijelaznog roka međimurskih nogometaša

Od 15. lipnja, službeno traje ljetni prijelazni rok, koji je završio 31. srpnja. U tom razdoblju, igrači su mogli bez istupnice, promijeniti klub. Postupak promjene je taj da igrač, mora preporučeno poštom (recipis), svom matičnom klubu poslati pismenu zamolbu za odlazak iz kluba. Nakon toga od 1. kolovoza, pa sve do 15. listopada, može se igrač registrirati samo sa istupnicom.

U nastavku donosimo pregled igrača koje su registrirali naši klubovi do 1. kolovoza, odnosno igrača koji su otišli igrati na područje nekog drugog saveza unutar zemlje i u inozemstvo.

III. HNL – SJEVER

NK POLET – Sveti Martin na Muri

Filip Holi (iz NK Bednja Beletinec), Fran Krištofić (iz NK Slaven-Belupo Koprivnica), Josip Brezovec (iz NK Inter Zaprešić) i Emanuel Mihalić (iz NK Varaždin)

 NK RUDAR – Mursko Središće

Emanuel Pintarić i Silvio Radiković (iz NK Mladost Komet Prelog), Pono Pintarić (iz NK Sloga Štrigova), Matija Antolović (iz NK Podturen), Dejan Slunjski i Leonard Mesarić (iz NK Nedelišće), Karlo Zrna (iz ND Lendava 1903 – NS Slovenije) i Tomislav Kuhar (iz NK Omladinac Novo Selo Rok)

IV. NL ČAKOVEC – VARAŽDIN

NK DINAMO – Domašinec

Emanuel Šegović (iz NK Spartak Mala Subotica) i Davor Žagar (iz NK Sokol Vratišinec)

NK MLADOST KOMET – Prelog

Ivan Vagjunec (iz NK Podravina Ludbreg), Filip Balaban i Vito Lukačić (iz NK Naprijed Cirkovljan), Domagoj Kanižaj i David Kanižaj (iz NK Mladost Sveta Marija) i Elvis Sabol (iz NK Tehničar Cvetkovec)

NK MEĐIMUREC – Dunjkovec-Pretetinec

Luka Papec, Robert Punčec, Renato Punčec, Robert Malnar i Jura Kos  (iz NK Pušćine), Marcel Novko i Mišel Tkalčec (iz NK Sloboda Slakovec) i Marko Posavec (iz NK BŠK Zmaj Blato)

NK OMLADINAC – Novo Selo Rok

Mario Sermek (iz NK Polana – NS Slovenije)

NK DINAMO – Palovec

Mihael Jančec (iz NK Omladinac Držimurec-Strelec), Luka Cirkvenčić (iz NK Spartak Mala Subotica), Kristijan Novak (iz NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec), Dino Jančec (iz NK Međimurje Čakovec), Damjan Jeđud (iz NK Mladost Palinovec) i Martin Dodlek (iz NK Zagreb)

NK MLADOST – Sveta Marija

Ivan Prekupec (iz NK Polet Pribislavec), Damir Skitarelić (iz NK Međimurje Čakovec) i Dorian Blažinčić (iz NK Mladost Komet Prelog)

I. MNL

NK PODTUREN

Matija Petak (iz NK Rudar Mursko Središće), Dario Šegović (iz NK Spartak Mala Subotica) i Ivan Radić (iz NK ČSK Čehovec), Ivica Telebuh (iz NK Mura Hlapičina), Mario Kovačić (iz NK Graničar Novakovec) i Tomi Hatlek (iz NK Međimurje Čakovec)

NK CENTROMETAL – Macinec

David Škvorc (iz NK Podturen) Dario Kukovec (iz NK Sloga Čakovec), Marko Vertuš i Antonijo Fegeš (iz NK Trnovec), Davor Štrok (iz NK Dinamo Palovec), Ante Begović (iz NK Sloga Čakovec)

NK SLOGA – Štrigova

Mario Kovač i David Živković (iz NK Polet Sveti Martin na Muri), Nino Marčec (iz NK Dinamo Palovec), Alen Golenko (iz NK Bratstvo Savska Ves), Dubravko Kišić (iz NK Pušćine), Teo Kopjar (iz NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec) i Krunoslav Erdelja (iz NK Plavi Peklenica)

NK GRANIČAR – Kotoriba

Ivan Vrkić i Mario Gregurina (iz NK Koprivnica), Saša Vukonić (iz NK Tehničar Cvetkovec), Luka Harambaša (iz NK Tehnika Korpvnica), Dominik Burek (iz NK Sloga Koprivnički Ivanec) i Mate Milas (iz NK Drava Novigrad Podravski)

NK BSK – Belica

Davor Piškor (iz NK Međimurec Dunjkovec-Preteinec), Jurica Jalušić (iz NK Centrometal Macinec), Antonio Dragović (iz NK Polet Pribislavec) i Marko Baksa (iz NK Borac PMP Turčišće)

NK JEDINSTVO – Gornji Mihaljevec

Saša Krnjak (iz NK Hajduk Brezje), Denis Srnec, Izidor Kolarić i Nino Cvetković (iz NK Sloboda Slakovec), Aleks Hunjadi i Marcel Branda (iz NK Centrometal Macinec), Tilen Semenič (iz NK Ljutomer – NS Slovenije)

NK KRALJEVČAN 38 – Donji Kraljevec

Leon Vlahek (iz NK Draškovec-Geothermae) i Nikola Turk (iz NK Radnički Gardinovec)

NK DUBRAVČAN – Donja Dubrava

David Kranclbinder (iz NK Slaven Belupo), Dominik Klarić (iz NK Drava Donji Mihaljevec), Nikola Jagić i Leo Vuković (iz NK Naprijed Cirkovljan)

NK TRNOVEC

Ivan Dreven (iz NK Polet Cestica), Vinicius Almeida Moreira (iz NK Hajduk Brezje) i Matija Kosec (iz UFC Strallegg – NS Austrije), Siniša Dovečer i Karlo Levanić (iz NK Pušćine), Filip Deban i Darko Šincek (iz NK Ormož – NS Slovenije)

NK GALEB – Oporovec

Roberto Višnjić (iz NK ČSK Čehovec) i David Granatir (iz NK Otok)

NK SPARTAK – Mala Subotica

Fran Kočiš i Vanja Kočiš (iz NK Graničar Kotoriba), Niko Krištofić i Mihael Marušić (iz NK Polet Pribislavec), Nikola Talan (iz NK Hodošan) i Sven Križan (iz NK NŠ Međimurje-Čakovec)

NK BRATSTVO – Jurovec

Boris Vurušić (iz NK Rudar Mursko Središće), Nenad Radiković (iz NK Donji Koncovčak), Mario Turk i Niko Perčić (iz NK Polet Sveti Martin na Muri) i Petar Tomšić (iz NK Mura Hlapičina)

NK TRNAVA – Goričan

Hrvoje Markušić i Marko Šavora (iz NK Hodošan), Hrvoje Vugrinec (iz NK Draškovec-Geothermae), Antonio Gudlin (iz NK Galeb Oporovec), Filip Farkaš (iz NK Mladost Komet Prelog) i Leonard Bistrović (iz ND Lendava 1903 – NS Slovenije)

II. MNL – A skupina

NK NAPRIJED – Cirkovljan

Filip Varga i Luka Varga (iz NK Međimurje Čakovec), Ivan Jarić (iz NK Dinamo Domašinec), Danijel Makar (iz NK BSK Belica), Ivan Matković (iz NK Otok), Želimir Mešnjak (iz NK Graničar Legrad) i Velimir Tota (iz NK Mladost Komet Prelog)

NK DRAŠKOVEC-GEOTHERMAE

Marsel Radiković i Admir Vuk (iz NK ČSK Čehovec), Tino Hladnik i Antonio Kemec (iz NK Mladost Komet Prelog), Filip Fleten (iz NK Naprijed Cirkovljan), Martin Hrženjak (iz NK Obrež Sveti Ilija) i Hrvoje Slaviček (iz NK Kraljevčan 38 Donji Kraljevec)

NK JADRAN – Štefanec

Ilija Mihalic (iz NK Spartak Mala Subotica), Luka Lesjak (iz NK Sloga Čakovec), Filip Lehkec (iz NK Croatia Orehovica), Marko Dokleja (iz NK Omladinac Mačkovec) i Krunoslav Frančić (iz NK Mladost Dekanovec)

NK CROATIA – Orehovica

Dejan Trupković (iz NK Dinamo Žiškovec), David Turk (iz NK Galeb Oporovec), Josip Jančec (iz NK Omladinac Držimurec-Strelec) i Alen Čić (iz NK Bukovčan Veliki Bukovec)

NK OMLADINAC – Držimurec-Strelec

Ivan Mikulaj i Neven Cirkvenčić (iz NK Dinamo Palovec), Dario Sakač (iz NK Hodošan) i Dejan Cirkvenčić (iz NK Draškovec-Geothermae)

NK VIDOVČAN – Donji Vidovec

Luka Horvat (iz NK Naprijed Cirkovljan), Nino Šubaša (iz NK Drava Donji Mihaljevec), Željko Bali (iz NK Galeb Oporovec) i Žahangir Karabojev (iz NK Otok) 36/2.Zoran Bali (iz NK Borac Imbriovec)

NK BUDUĆNOST – Podbrest

Karlo Dodlek, Jurica Habijan i Nino Sraka (iz NK Spartak Mala Subotica), Nino Gajnik (iz NK Mladost Ivanovec), Erik Slivar (iz NK Otok), Anton Ignac (iz NK Croatia), Marko Fleten i Damir Klarić (iz NK Borac PMP Turčišće) i Nikola Juras (iz NK Karlovec)

NK MLADOST – Ivanovec

Mihael Fažon (iz NK Borac PMP Turčišće), Andreas Jelenić (iz NK Drava Kuršanec), Stiven Strah (iz NK Spartak Mala Subotica), Leon Vugrinec (iz NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi) i Marko Jalšovec (iz NK Mladost Dekanovec), Silvio Zadravec i Nikola Zadravec (iz NK Omladinac Mačkovec)

NK MLADOST – Dekanovec

Luka Tomašek i Mateo Sabadi (iz NK Borac PMP Turčišće), Nikola Kolarić (iz NK Borac Donji Hrašćan) i Neven Horvat (iz NK Radnički Gardinovec)

NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC

Antonio Šopar (iz NK Dinamo Žiškovec), Ivan Rešetar (iz NK Omladinac Mačkovec), Damjan Vugrinec i Lovro Horvat  (iz NK Zasadbreg 77)

NK ČSK – Čehovec

Patrik Tišljarić (iz NK Mladost Komet Prelog)

NK BORAC – Donji Hrašćan

Renato Barić (iz NK Trnava Goričan), Roko Sabol (iz NK Mladost Palinovec), Dalibor Ivković (iz NK Hodošan) i Zoran Vrbanec (iz NK Borac PMP Turčišće)

NK RADNIČKI – Gardinovec

Dominik Domjanić (iz NK Omladinac Držimurec-Strelec), Marko Cesar (iz NK BSK Belica) i Matija Antolašić (iz NK Dinamo Žiškovec)

NK DRAVA – Donji Mihaljevec

Marko Malek (iz NK Mladost Komet Prelog), Dalibor Erdelji (iz NK Vidovčan Donji Vidovec), Karlo Kovaček (iz NK Dinamo 01 Vrbanovec)

II. MNL – B skupina

NK OMLADINAC – Mačkovec

Benedikt Pofuk (iz NK Mladost Varaždinske Toplice), Dario Vupora (iz NK Jalžabet), Ivan Bobek, Filip Bobek i Roman Tenšić (iz NK Podgora Bolfan), Robert Brkić (iz NK Mali Mihaljevec), Ivan Zadravec (iz NK Strahoninec), Benjamin Flac (iz ND Lendava 1903 – NS Slovenije)

NK HAJDUK – Brezje

Miljenko Bistrović (iz NK NŠ Međimurje-Čakovec), Teo Ambruš (iz NK Jedinstvo Gornji Mihaljevec), David Strah (iz NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu) i Krešo Kovač (iz NK Hodošan)

NK ZASADBREG 77

Filip Vrtarić i Luka Purić (iz NK Zebanec 1986), Mihael Božić (iz NK Sokol Vratišinec) i Ivan Ladić (iz NK Budućnost Podbrest)

NK HAJDUK – Štrukovec

Karlo Goričanec (iz NK Rudar Mursko Središće), Mario Ključević, Martin Žganec, Denis Purić i Mišel Bistrović (iz NK Zebanec 1986)

NK BRATSTVO – Savska Ves

Andrija Vrbanec (iz NK Omladinac Mačkovec) i Vjekoslav Škvorc (iz NK Dubrava Sivica)

NK SLOBODA – Mihovljan

Andreas Novak (iz NK Zebanec 1986), Luka Laptoš (iz NK BSK Belica) i Matija Goricaj (iz NK Dubrava Sivica)

NK STRAHONINEC

Karlo Novak, Karlo Marciuš i Leon Vrček (iz NK Nedelišće), Miha Erdelja (iz NK BSK Belica), Krešimir Majetić (iz NK Dinamo Žiškovec) i Goran Klemenčić (iz NK Fugaplast Gola)

NK SOKOL – Vratišinec

Noa Antolović (iz NK Torpedo Križovec), Lovro Mesarić (iz NK Rudar Mursko Središće), Marko Posavec i Tomislav Lisjak (iz NK Hajduk Štrukovec) i Manuel Posavec (iz NK Pušćine)

NK MURA – Hlapičina

Nino Šprajc (iz NK Rudar Mursko Središće), Luka Antolović (iz NK Dubrava Sivica), Tomislav Čeh (iz NK Mladost Dekanovec), Nino Tkalec (iz NK Zasadbreg 77) i Hrvoje Kovačić (iz NK Polet Sveti Martin na Muri)

NK DONJI KONCOVČAK

Dominik Bistrović, Kristijan Padarić i Patrik Vršić (iz NK Mura Hlapičina), Karlo Mezga i Valentin Cvetković (iz NK Polet Sveti Martin na Muri) i Benjamin Kosi (iz NK Ormož – NS Slovenije)

NK VENERA PMP – Sveti Juraj na Bregu

Lucijan Pintarić (iz NK Mladost Selnica) i Tomislav Tomašić (iz ND Lendava 1903 – NS Slovenije)

NK PLAVI – Peklenica

Siniša Čeko (iz NK Drava Kuršanec), Franjo Trstenjak (iz NK Dinamo Žiškovec) i Filip Mikulan (iz NK Mali Mihaljevec)

NK BUDUĆNOST – Miklavec

Pavao Sklepić (iz NK Dubrava Sivica) i Božidar Kovačić (iz NK Torpedo Križovec)

NK MALI MIHALJEVEC

Nino Kostel i Leon Đaković (iz NK Sloboda Mihovljan), Antonio Toplek i Andrej Vugrinec  (iz NK Šenkovec)

NK POBJEDA – Gornji Hrašćan

Mario Pintarić (iz NK Pušćine) i Marin Trajbar (iz NK Međimurec Dunjkovec-Pretetinec)

NK VUČETINEC

Karlo Mesarić (iz NK Mali Mihaljevec), Perica Šoštarić (iz NK Dinamo Žiškovec) i Marko Friščić (iz NK Sloga Čakovec)

NK SLOBODA – Slakovec

Patrik Cirkvenčić (iz NK BSK Belica), Antonio Đuranić (iz NK Dinamo Palovec), Mihael Podvez (iz NK Mura Hlapičina), Dražen Petek (iz NK Pobjeda Gornji Hrašćan), Dejan Kolar (iz NK Pušćine), Kristijan Fegeš i Tomislav Šafarić (iz NK Hajduk Brezje), Davor Čanadi (iz NK Mali Mihaljevec), Marko Pomahač (iz NK Draškovec-Geothermae), Nikola Majhen, Mario Voćanec (iz NK Dinamo Babinec)

III. MNL

NK JEDINSTVO – Novo Selo na Dravi

Denis Novosel (iz NK Trnovec), Simon Novak i Mišel Škvorc (iz NK Strahoninec), Luka Jakup i Petar Krizman (iz NK Bratstvo Savska Ves) i Leon Vugrinec (iz NK Mladost Ivanovec)

NK DRAVA – Kuršanec

Veldin Karić (iz NK Varteks Varaždin), Damir Martinčević (iz NK Budućnost Vidovec), Luka Ožvald, Tomislav Sedlar i Patrik Ferković (iz NK Sloboda – ŠN Varaždin)

NK BRATSTVO – Preseka

Matej Kolembus (iz NK Požega), Filip Komar (iz NK Centrometal Macinec), Matija Pongračić i Arian Bosilj (iz NK Sračinec)

NK OTOK

Drago Zadravec (iz NK Podgora Bolfan), Renato Tomašić (iz NK Hajduk Brezje), Nikola Balent (iz NK Kraljevčan 38 Donji Kraljevec), Dejan Kočiš (iz NK Drava Donji Mihaljevec) i Marino Bermanec (iz NK Naprijed Cirkovljan)

NK GRANIČAR – Novakovec

Josip Horvat (iz NK Pobjeda Gornji Hrašćan)

NK DINAMO – Žiškovec

Karlo Sotler, Karlo Horvat i Dino Novak (iz NK Zasadbreg 77), Karlo Hergotić i Luka Puklavec (iz NK Hajduk Brezje) i Leon Mesarić (iz NK Zebanec 1986), Vladimir Vujanić i Robert Šimunić (iz NK Mladost Ivanovec)

NK TORPEDO – Križovec

Dominik Novak (iz NK Vučetinec), Božidar Kovačić, Borna Filipović, Andi Hatlek, Alen Hatlek i  Jurica Berdin (iz NK Budućnost Miklavec) i Tomislav Novak (iz NK Plavi Peklenica)

NK MLADOST – Selnica

Mateo Radiković (iz NK Rudar Mursko Središće) i Bojan Kodba (iz NK Sokol Vratišinec)

NK DUBRAVA – Sivica

Emanuel Varga (iz NK Polet Pribislavec), Lovro Kovač (iz NK Rudar Mursko Središće), Danijel Sabolek (iz NK Omladinac Držimurec-Strelec), Petar Kovač (iz NK Plavi Peklenica), Dario Horvat (iz NK Omladinac Novo Selo Rok) i Petar Trupković (iz NK Pušćine)

NK PARAG

Denis Bogdanić (iz NK Budućnost Podbrest) i Dražen Bogdanić (iz NK Croatia Orehovica)

IGRAČI KOJI SU OTIŠLI NA PODRUČJE DRUGOG SAVEZA

Igrači: Patrik Lakosil i Slaven Glavaš (iz NK Jedinstvo Novo Selo na Dravi), Martin Pajić, Ivan Ptiček, Vinko Pušić, Karlo Malenović, Matej Marciuš i Mario Munivrana (iz NK Međimurje Čakovec), Roberto Skoliber, Antonio Škvorc, Ivan Žužić (iz NK Rudar Mursko Središće), Mateo Mlinarić (iz NK Omladinac Novo Selo Rok), Maxim Axel Stojiljković ,Roko Domjanić, Teo Sanjković, Niko Gelo (iz NK NŠ Međimurje-Čakovec), Niko Štefić (iz NK Dubravčan Donja Dubrava), Goran Ismajlovski (iz NK Centrometal Macinec), Lovro Novak (iz NK Dinamo Domašinec), Matija Jug (iz NK Sloboda Mihovljan), Leon Mavriček (iz NK Mladost Dekanovec), Silvio Jovan (iz NK Nedelišće), Mislav Sakač, Tomislav Harmicar, Ivan Harmicar i Antonio Zrno (iz NK Sloboda Slakovec), Antonio Vrček, Dominik Tkalec (iz NK Trnovec), Noah Janković (iz NK Međimurje Čakovec), Dražen Mlinarić (iz NK Polet Sveti Martin na Muri), Tomica Međimurec, Saša Ipša (iz NK Dubravčan Donja Dubrava), Emanuel Matotek, Boris Čižmešija i Saša Vukonić  (iz NK Graničar Kotoriba), Josip Balog (iz NK Drava Kuršanec), odlaze na područje drugog saveza.

IGRAČI KOJI SU OTIŠLI U INOZEMSTVO

Igrači: Franjo Ladić i Josip Kodba (iz NK Sloga Čakovec), Yokochi Takanori i Kaito Okubo (iz NK Omladinac Novo Selo Rok), Patrik Piškor (iz NK Budućnost Podbrest), Leonardo Srša (iz NK Mali Mihaljevec), Dražen Vlašić (iz NK Omladinac Držimurec-Strelec), Luka Levačić (iz NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu), David Tarandek (iz NK Zasadbreg 77), Leo Vurušić, Marko Galoši, Igor Tkalčić, Luka Andrašec i Matej Mezga (iz NK Međimurje Čakovec), Julio Mati i Matija Mišić (iz NK Mladost Komet Prelog), Marin Golubić (iz NK Dubravčan Donja Dubrava), Jan Marcijuš (iz NK Međimurje Čakovec), Andrej Goričanec, Damir Čurin i Edo Topolnjak (iz NK Polet SMNM),Karlo Kovačić, Luka Lađević (iz NK Strahoninec), Denis Stojko (iz NK Mura Hlapičina), De Oliviera Advam Vital Rocha (iz NK Polet Pribislavec), Jura Banfić (iz NK Pušćine), Boris Martinović (iz NK Nedelišće), Rodrigo Lima Silva (iz NK Nedelišće), Lovro Mađarić (iz NK Dubrava Sivica), Mihael Mezga (iz NK Dinamo Domašinec), Tiago Rodrigues (iz NK Polet Pribislavec), Emil Vidra (iz NK Napredak Gornji Kraljevec), Marko Kolar (iz NK Sloboda Slakovec), Damjan Habrun (iz NK Trnovec), Marko Šoltić (iz NK Plavi Peklenica), Ivica Belović, Hrvoje Lajtman i Roko Čurin  (iz NK Mura Hlapičina), Filip Pintarić (iz NK Pobjeda Gornji Hrašćan), Bruno Raguž (iz NK Torpedo Križovec), odlaze u inozemstvo.

 

Ostavi komentar