Pobjeda Poleta i Rudara u 3. HNL Sjever, Preložanima subotnji derbi 4. NL

Oba naša kluba u 3. HNL Sjever upisali su u 3. kolu pobjede. Nakon dva poraza Rudar je na domaćem terenu porazio goste iz Križevaca 2:0. Strijelci su bili Vaš u prvom i Nedeljko u drugom poluvremenu.

Identičnim rezultatom pobijedio je i Polet koji je gostovao u Bjelovaru. Prvi gol postiže Mezga u 27. minuti, a za konačnih 0:2 u 68. minuti upisuje se Medved. To je Poletu bila prva prvenstvena utakmica jer su u prva dva kola pauzirali zbog koronavirusa.

U 4. NL Čakovec-Varaždin u Prelogu je odigran međimurski derbi u kojem je Mladost Komet bila bolja za jedan gol od svojih gostiju iz Domašinca.
Sabol je doveo domaće u vodstvo golom iz kaznenog udarca u prvom dijelu.
U nastavku Dinamo pokušava poravnati pa ostavlja puno prostora u obrani što koristi dvadesetak minuta prije kraja Hladnik za povećanje vodstva 2:0. Gosti do kraja uspijevaju samo smanjiti golom Kudumije iz kornera za konačnih 2:1.
U nedjelju se igraju i preostale utakmice ove lige. (d)