U subotu, 11. ožujka, u organizaciji Čakovečkog plivačkog kluba, održano je 15. pojedinačno prvenstvo županije u plivanju.

Natjecanje se održalo na gradskim bazenima „Marija Ružić“ u Čakovcu, a ukupno je nastupilo 117 natjecatelja od predškolskog uzrasta do osmog razreda osnovne škole.

Natjecatelji su bili podijeljeni u kategorije prema razredima. Predškolski uzrast i učenici razredne nastave (1. – 4. razred) su plivali discipline 25m slobodno i leđno, a učenici predmetne nastave (5. – 8. razred) discipline 50m slobodno, leđno, prsno i leptir (samo 8. razred), posebno u ženskoj i muškoj konkurenciji.

Trojica najboljih u svakoj disciplini i kategoriji su bili nagrađeni medaljama.

Vrtić – dječaci – SLOBODNO  25 m

Rang Prezime i ime Škola Rezultat
 1. GOLUB MARTIN VRTIĆ 27,16
 2. SAMBOLEK ANDRO VRTIĆ 28,72
 3. JEĐUT OLEG VRTIĆ 31,46
 4. KOLARIĆ DAVID VRTIĆ 32,40
 5. PODOBNIK MARTIN VRTIĆ 38,06

 

  1. razredi – dječaci – SLOBODNO 25 m
Rang Prezime i ime Škola Rezultat
 1. BRAČKO MATEJ ŠENKOVEC 18,80
2. DODLEK VIKTOR PODTUREN 22,30
 3. GORIČANEC EMIL PODTUREN 23,30
 4. BARIĆ KRSTO III OŠ 27,99
 5. ŠAFARIĆ ERVIN PUŠĆINE 28,85
 6. ŠANTEK PATRIK DEKANOVEC 30,60
 7. KOZJAK FILIP I OŠ 33,35
 8. TONKOVIĆ MIHAEL III OŠ 35,39
 9. VEINOVIĆ NIKOLA I OŠ 37,62
 10. DOBRANIĆ FRAN ŠENKOVEC 40,86

 

  1. razredi – djevojčice – SLOBODNO 25 m
Rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. PINTARIĆ LANA M. SUBOTICA 22,40
3. DEBAN ANA II OŠ 33,14
2. TRSTENJAK ASIJA PODTUREN 33,30
4. KOVAČIĆ LEA DUNJKOVEC 40,79

 

  1. razredi – dječaci – SLOBODNO 25 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. BELIGA MARIO III OŠ 18,50
2. ČAVLEK DORIAN HODOŠAN 23,86
3. ZADRAVEC JOSIP PEKLENICA 23,99
4. FURDI PETAR NOVAKOVEC 24,71
5. KRIŠTOFIĆ LOVRO MAČKOVEC 28,26
6. NOVAK IVAN M. SUBOTICA 31,82
7. JALŠOVEC IVAN II OŠ 31,88
8. DOKLEJA DAVID MAČKOVEC 32,56
9. ŠKVORC LUKA  PŠ ZASADBREG 32,66
10. RADOVAN NEO III OŠ 33,65
11. ČONKAŠ FRAN I OŠ 38,18
12. SKLEPIĆ KEVIN SELNICA 39,40


  1. razredi – djevojčice – SLOBODNO 25 m
Rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. ŠAFARIĆ LAURA PUŠĆINE 22,16
2. GRABROVIĆ NEDA STRAH. 27,73
3. ABRAMOVIĆ ELENA MAČKOVEC 32,66
4. PINTARIĆ ZOJA ŠENKOVEC 33,72
5. BAJKOVEC NIKA III OŠ 38,36
6. BIRO MARTA M. SREDIŠĆE 50,54

 

  1. razredi – dječaci – SLOBODNO 25 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. DUKIĆ DOMINIK I OŠ 16,84
2. BLEŠĆ LUKA I OŠ 18,69
3. RADEK ROKO ŠENKOVEC 18,84
4. TURK VINKO III OŠ 19,61
5. JANČI TIN I OŠ 20,18
6. BRAČKO LUKA ŠENKOVEC 20,27
7. BAŠEK LUKA DUNJKOVEC 20,82
8. HUTINEC FRAN PUŠĆINE 21,30
9. MARCIUŠ ORLANDO DUNJKOVEC 22,58
10. KOVAČIĆ ILAN I OŠ 26,61
11. MAKAR ROKO DOMAŠINEC 28,25
12. KOCIJAN NINO II OŠ 30,52

 

  1. razredi – djevojčice – SLOBODNO 25 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. FURDI MERI ŠENKOVEC 15,81
2. TRUPKOVIĆ LUCIJA SV. J. na B. 16,91
3. ŠAMARIJA EMA II OŠ 18,27
4. PUKLAVEC SARA PRELOG 18,54
5. JURINEC HANA I OŠ 19,68
6. KRKLEC HANA III OŠ 21,24
7. MARTINKOVIĆ ANTONIA PRELOG 22,60
8. ŠKVORC ENA I OŠ 24,80
9. MESARIĆ HANNA LOPATINEC 25,76
10. VEINOVIĆ HANA I OŠ 26,81

 

  1. razredi – dječaci – SLOBODNO 25 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. BIČAK BORNA I OŠ 15,65
2. TROPŠA MATIJA I OŠ 16,34
3. GREGUR JAKOV STRAH. 16,40
4. BODULICA GAŠPAR III OŠ 17,21
5. OREŠKI MATIJA DUNJKOVEC 18,38
6. KOLAC ANTONIO DUNJKOVEC 18,98
7. VURUŠIĆ BRUNO LOPATINEC 21,31
8. NOVAK ANTONIO DEKANOVEC 21,88
9. JARIĆ PATRIX PRELOG 22,28
10. GLAVINA NIKO PRELOG 24,54
11. GORICAJ DORIAN DUNJKOVEC 29,96
12.

 

  1. razredi – djevojčice – SLOBODNO 25 m
Prezime i ime škola Rezultat
1. KOLARIĆ VIDA II OŠ 16,79
2. SLAVIČEK JANA PRELOG 17,58
3. HORVAT NOLA ŠENKOVEC 17,75
4. CIKAČ EVA PRELOG 18,12
5. NOVAK JESSICA ELENA II OŠ 19,01
6. MATIĆ JULIA M. SUBOTICA 19,98
7. GAL ANA MARIJA M. SUBOTICA 21,45
8. TUŠEK ANJA II OŠ 21,69
9. RAPAIĆ HAJA II OŠ 21,84
10. SKLEPIĆ BARBARA SV. J. na B. 22,77
11. VINCEK DORJA III OŠ 23,00
12. HORVAT HANA SV. J. na B. 23,38

 

Vrtić – dječaci – LEĐNO  25 m

Rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. GOLUB MARTIN VRTIĆ 31,70
2. JEĐUT OLEG VRTIĆ 35,90
3. KOLARIĆ DAVID VRTIĆ 36,25
4. SAMBOLEK ANDRO VRTIĆ 40,50
5. PODOBNIK MARTIN VRTIĆ 45,36

 

  1. razredi – dječaci – LEĐNO 25 m
Rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. BRAČKO MATEJ ŠENKOVEC 21,23
2. GORIČANEC EMIL PODTUREN 27,18
3. DODLEK VIKTOR PODTUREN 27,90
4. BARIĆ KRSTO III OŠ 33,50
5. TONKOVIĆ MIHAEL III OŠ 34,74
6. ŠANTEK PATRIK DEKANOVEC 37,06
7. KOZJAK FILIP I OŠ 38,45
8. DOBRANIĆ FRAN ŠENKOVEC 43,08
9.

 

  1. razredi – djevojčice – LEĐNO 25 m
Rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. PINTARIĆ LANA M. SUBOTICA 25,95
2. DEBAN ANA II OŠ 34,46
3. TRSTENJAK ASIJA PODTUREN 36,49
4. KOVAČIĆ LEA DUNJKOVEC 43,84

 

  1. razredi – dječaci – LEĐNO 25 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. BELIGA MARIO III OŠ 21,38
2. FURDI PETAR NOVAKOVEC 25,42
3. KRIŠTOFIĆ LOVRO MAČKOVEC 29,26
4. ZADRAVEC JOSIP PEKLENICA 31,79
5. ŠKVORC LUKA  PŠ ZASADBREG 34,11
6. ČAVLEK DORIAN HODOŠAN 34,54
7. NOVAK IVAN M. SUBOTICA 35,18
8. JALŠOVEC IVAN II OŠ 36,48
9. SKLEPIĆ KEVIN SELNICA 40,43

 

  1. razredi – djevojčice – LEĐNO 25 m
Rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. ŠAFARIĆ LAURA PUŠĆINE 25,45
2. MURK ANA PAOLA SV. J. na B. 32,06
3. PINTARIĆ ZOJA ŠENKOVEC 32,45
4. ABRAMOVIĆ ELENA MAČKOVEC 33,34
5. BAJKOVEC NIKA III OŠ 35,69

 

  1. razredi – dječaci – LEĐNO 25 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. DUKIĆ DOMINIK I OŠ 20,65
2. BAŠEK LUKA DUNJKOVEC 23,14
3. JANČI TIN I OŠ 23,42
4. RADEK ROKO ŠENKOVEC 23,70
5. BLEŠĆ LUKA I OŠ 23,80
6. BRAČKO LUKA ŠENKOVEC 23,98
7. MARCIUŠ ORLANDO DUNJKOVEC 24,43
8. TURK VINKO III OŠ 28,41
9. KOVAČIĆ ILAN I OŠ 29,70
10. HUTINEC FRAN PUŠĆINE 31,20
11. MAKAR ROKO DOMAŠINEC 32,32
  1. razredi – djevojčice – LEĐNO 25 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. FURDI MERI ŠENKOVEC 19,38
2. PUKLAVEC SARA PRELOG 20,49
3. TRUPKOVIĆ LUCIJA SV. J. na B. 20,83
4. ŠAMARIJA EMA II OŠ 21,37
5. JURINEC HANA I OŠ 23,89
6. MARTINKOVIĆ ANTONIA PRELOG 24,69
7. KRKLEC HANA III OŠ 26,73
8. ŠKVORC ENA I OŠ 31,24
9. MESARIĆ HANNA LOPATINEC 32,62

 

  1. razredi – dječaci – LEĐNO 25 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. TROPŠA MATIJA I OŠ 18,18
2. BIČAK BORNA I OŠ 18,56
3. BODULICA GAŠPAR III OŠ 19,35
4. GREGUR JAKOV STRAH. 19,81
5. OREŠKI MATIJA DUNJKOVEC 21,11
6. NOVAK ANTONIO DEKANOVEC 25,77
7. GLAVINA NIKO PRELOG 26,54
8. JARIĆ PATRIX PRELOG 27,20
9. KOLAC ANTONIO DUNJKOVEC 29,90

 

  1. razredi – djevojčice – LEĐNO 25 m
Prezime i ime škola Rezultat
1. SLAVIČEK JANA PRELOG 18,45
2. KOLARIĆ VIDA II OŠ 19,97
3. CIKAČ EVA PRELOG 21,83
4. NOVAK JESSICA ELENA II OŠ 24,37
5. TUŠEK ANJA II OŠ 24,50
6. RAPAIĆ HAJA II OŠ 24,98
7. MATIĆ JULIA M. SUBOTICA 25,57

 

  1. razredi – dječaci – SLOBODNO 50 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. FURDI SVEN ŠENKOVEC 33,32
2. BARIĆ IVANO III OŠ 44,84
3. DOKLEJA IVAN ŠENKOVEC 49,20
4. TRSTENJAK IVOR PODTUREN 54,62
5. PILAJ DANIJEL GORNJI MIH. 55,26
6. BOGDANOVIĆ NIKOLA NEDELIŠĆE 1:12,18
       
  1. razredi – djevojčice – SLOBODNO 50 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. POŽGAJ GLORIA ŠENKOVEC 32,78
2. HORVAT MARTA ŠENKOVEC 35,03
3. MUJEZINOVIĆ IDA ŠENKOVEC 35,72
4. HABUŠ KARLA II OŠ 37,67
5. HORVAT DORA PRIBISLAVEC 42,98
6. FURDI JANA PODTUREN 50,46
7. GALINA MARTA I OŠ 56,48
8. FLINČEC ISABELA GORNJI MIH. 1:00,40

 

  1. razredi – dječaci – SLOBODNO 50 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. FLINČEC MATEO NEDELIŠĆE 31,85
2. KOVAČEC FRAN ŠENKOVEC 34,21
3. ŠUBIĆ IVAN ŠENKOVEC 36,06
4. MEZNARIĆ FLORIJAN I OŠ 42,16

 

  1. razredi – djevojčice – SLOBODNO 50 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. MEDVED EMA I OŠ 30,37
2. EREIZ HANNAH II OŠ 30,98
3. PINTARIĆ VITA ŠENKOVEC 32,69
4. MILLER HANA III OŠ 39,86
5. BENC MIRJAM M. SREDIŠĆE 41,75
6. ŽIDOV MAGDALENA III OŠ 43,14
7. NOVAK NIKA II OŠ 47,01
8. ĐUD TONKA NEDELIŠĆE 47,42

 

  1. razredi – dječaci – SLOBODNO 50 m
Prezime i ime Škola Rezultat
1. ŠINJORI ADAM ŠENKOVEC 27,83
2. KOVAČEVIĆ DAVID PODTUREN 29,90
3. CVJETIĆANIN FILIP III OŠ 32,54
4. BALENT JURICA ŠENKOVEC 33,87
5. JURINEC MARIN I OŠ 34,11
6. ŠKVORC ROKO M. SUBOTICA 40,36
       


  1. razredi – djevojčice – SLOBODNO 50 m
Prezime i ime Škola Rezultat
1. POSAVEC MARTA STRAH. 36,81

 

  1. razredi – dječaci – SLOBODNO 50 m
Prezime i ime škola Rezultat
1. FURDI TIN ŠENKOVEC 25,67

 

  1. razredi – dječaci – LEĐNO 50 m
rang Prezime i ime škola Rezultat
1. FURDI SVEN ŠENKOVEC 38,75
2. TRSTENJAK IVOR PODTUREN 1:01,47

 

  1. razredi – djevojčice – LEĐNO 50 m
rang Prezime i ime škola Rezultat
1. POŽGAJ GLORIA ŠENKOVEC 37,61
2. FURDI JANA PODTUREN 1:00,11

 

  1. razredi – dječaci – LEĐNO 50 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. FLINČEC MATEO NEDELIŠĆE 38,62
2. MEZNARIĆ FLORIJAN I OŠ 55,19

 

  1. razredi – djevojčice – LEĐNO 50 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. EREIZ HANNAH II OŠ 32,41
2. ŠIMIĆ ANA PRELOG 43,89
3. ĐUD TONKA NEDELIŠĆE 45,76
4. BENC MIRJAM M. SREDIŠĆE 48,34
5. ŠPIRANEC FRANKA STRAH. 49,02

 

  1. razredi – dječaci – LEĐNO 50 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. CVJETIĆANIN FILIP III OŠ 38,21
2. BALENT JURICA ŠENKOVEC 47,78
3. ŠKVORC ROKO M. SUBOTICA 49,19

 

  1. razredi – djevojčice – LEĐNO 50 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. POSAVEC MARTA STRAH. 39,37

 

  1. razredi – dječaci – LEĐNO 50 m
rang Prezime i ime Škola Rezultat
1. FURDI TIN ŠENKOVEC 31,41

 

  1. razredi – dječaci – PRSNO 50 m
rang Prezime i ime Škola rezultat
1. BARIĆ IVANO III OŠ 58,52
2. DOKLEJA IVAN ŠENKOVEC 59,49
3. PILAJ DANIJEL GORNJI MIH. 1:02,28
4. BOGDANOVIĆ NIKOLA NEDELIŠĆE 1:24,79

 

  1. razredi – djevojčice – PRSNO 50 m
rang Prezime i ime Škola rezultat
1. HABUŠ KARLA II OŠ 46,23
2. HORVAT MARTA ŠENKOVEC 46,48
3. MUJEZINOVIĆ IDA ŠENKOVEC 49,20
4. HORVAT NOLA ŠENKOVEC 51,51
5. HORVAT DORA PRIBISLAVEC 53,07
6. FLINČEC ISABELA GORNJI MIH. 1:25,20

 

  1. razredi – dječaci – PRSNO 50 m
rang Prezime i ime Škola rezultat
1. KOVAČEC FRAN ŠENKOVEC 44,62
2. ŠUBIĆ IVAN ŠENKOVEC 45,36

 

  1. razredi – djevojčice – PRSNO 50 m
rang Prezime i ime Škola rezultat
1. PINTARIĆ VITA ŠENKOVEC 40,52
2. MEDVED EMA I OŠ 40,56
3. MILLER HANA III OŠ 47,67
4. ŠPIRANEC FRANKA STRAH. 48,32
5. ŽIDOV MAGDALENA III OŠ 52,35
6. ŠIMIĆ ANA PRELOG 50,18
7. NOVAK NIKA II OŠ 54,29

 

  1. razredi – dječaci – PRSNO 50 m
rang Prezime i ime Škola rezultat
1. KOVAČEVIĆ DAVID PODTUREN 39,10
2. JURINEC MARIN I OŠ 49,01

 

  1. razredi – dječaci – PRSNO 50 m
rang Prezime i ime Škola rezultat
3. STUNKOVIĆ VINKO ŠENKOVEC 37,69
4.

 

  1. razredi – dječaci – LEPTIR 50 m
rang Prezime i ime Škola rezultat
1. ŠINJORI ADAM ŠENKOVEC 30,32
2. STUNKOVIĆ VINKO ŠENKOVEC 31,82
3.  

 

dg

Ostavi komentar