13.9 C

ODBOJKAŠKA SUPERLIGA: Centrometal uspješan u čakovečkom ETŠ-u protiv Zadrana

Odbojkaši Centrometala očekivano su došli do tri boda protiv Zadrana. Utakmica je odigrana u Čakovcu pred solidno popunjenim tribinama dvorane ETŠ-a.

Domaći su odlično ušli u utakmicu i poveli 4:0. Prednost je stalno rasla. Jak blok Centrometala zaustavljao je napade gostiju, prijem je bio dobar. Prednost od devet poena stekli su kod 20:11, to je zadržano za konačnih 25:16.

Drugi set opet brzo do 5:1. Tijekom cijelog seta Centrometal je dominirao u svim elementima igre. Rezultat 25:15.

U trećem setu momčadi su se izmjenjivale u vodstvu do 8:7 kad su Zadrani imali zadnje vodstvo. Domaći su tad dodali gas, došli do četiri poena prednosti koje su držali do završnice seta. Kad su Centrometalovci poveli 24:20 činilo se da je utakmica gotova. Na kraju, situacija se malo zakomplicirala i Centrometal je do pobjede stigao rezultatom 27:25.

Ovom pobjedom Centrometal se probio na peto mjesto na tablici. U narednom kolu u subotu od 19 sati gostuju kod Marsonije u Slavonskom Brodu. (nl)