Lepoglavčanke nisu mogle podnijeti pritisak Kaštelanki 2

ŽOK Kaštel 2 pobijedio je u Lepoglavi.

U dvorani OŠ Lepoglava odigrana je odlična utakmica osmog kola 3. odbojkaške lige-Sjever između ŽOK Lepoglava i ŽOK Kaštel 2. Konačan rezultat je bio ŽOK Lepoglava – ŽOK Kaštel 2 1:3.

Prvi set bolje otvaraju domaće igračice i drže prednost poen, dva.
Kod 15:9 za domaće slijedi preokret Kaštelanki, koje sljedeće razdoblje dobivaju sa 16:3 i završavaju set s 25:18.

U drugi set ponovo bolje kreću domaće igračice i imaju vodstvo 7:0 i 20:11.Taj dio seta Kaštelanke kao da su “prespavale”. Borbene igračice ŽOK Lepoglava završavaju set s 25:16.

Treći set počinje izjednačeno, da bi na tehničkom time-outu domaće igračice imale prednost 12:10. Opet slijedi serija Kaštelanki za preokret na 18:13 i završetak seta s 25:18 za gošće.

Četvrti set igračice iz Pribislavca kreću na svoj servis sa 3:0, 6:2,15:9. Na kraju seta igračice ŽOK Kaštel 2 dokazuju da su bile koncentriranije, bolje i da su više željele pobjedu.

Kod rezultata 20:14 za gošće slijede dvije vrlo dvojbene odluke suca, pa greška zapisničkog stola kod upisa poena, pa propust suca i zapisničkog stola kada ista domaća igračica servira nakon rotacije. U uzbudljivoj završnici Kaštelanke završavaju set s 27:25 i zasluženo pobjeđuju s 3:1.

Ostale utakmice osmog kola igraju se u nedjelju, a igračice ŽOK Kaštel 2 su trenutno prve na tablici s 20 bodova.