Kaštelanke svladale OK Dinamo II, a Kaštelanke 2 bolje od ŽOK Nedelišće Elting 2

U dvorani NGC Aton u Nedelišću odigrana je utakmica 19. kola 3.odbojkaške lige-Sjever, između ŽOK Nedelišće Elting 2 i ŽOK Kaštel 2 iz Pribislavca.

Slavile su gošće iz Pribislavca sa sigurnih 3:0, po setovima 20:25,17:25,8:25.

Kaštelanke kreću maksimalno ozbiljno i odmah na početku se postavjaju kao favoriti ove utakmice. Vrlo brzo dolaze do prednosti pet-šest poena, što lako održavaju do kraja prvog seta.

Drugi set se nastavlja u istom ritmu gdje domaće igračice puno griješe, što kvalitetnije Kaštelanke odmah kažnjavaju. Trener Kaštela 2 daje priliku svim igračicama iz zapisnika, a one mu se odužuju dobrom igrom i završavaju set sa 17:25.

U trećem setu domaće igračice jednostavno nisu imale odgovor na odličan servis Kaštelanki, koje ostavljaju svoje protivnice na osam poena.

Zaslužena pobjeda Kaštela 2 s 3:0.

ŽOK Nedelišće Elting 2: Rebeka Škrobar, Ana Šaranec, Nina Mošmondor, Karla Škvorc, Viktorija Latica Lesar, Patricija Van, Lorena Novak, Nika Germek, Viktorija Barlović, Hana Pospiš, Lana Horvat
Trener: Patricija Novak

ŽOK Kaštel 2: Lucija Nađ, Leda Peršak, Mirjam Varga, Melani Kanižaj, Ria Horvat, Laura Frančić, Mirna Kamenić, Anja Đuranić, Azra Jelenić, Ira Pucko, Anja Šmitran, Elena Kosir
Trener: Marko Obadić

ŽOK Kaštel Pribislavec

U dvorani OŠ Belica 15. travnja u 18 sati odigrana je utakmica 5. kola, 2. A odbojkaške lige Centar, mjesta od 1. do 6., između ŽOK Kaštel Pribislavec i OK Dinamo II.

Teška pobjeda Kaštelanki, iako je cijeli susret protekao u grčevitoj borbi za svaki poen, ali Kaštelanke su završile susret pobjedom 3:0.

Prvi set Kaštelanke vode cijeli set s poen-dva razlike i na kraju osvajaju s 25:20. Drugi set gostujuće igračice vode s 10:12 i kod rezultata 17:17 uz odličan servis Kaštelanke osvajaju s 25:18.

Treći set gostujuće igračice vode na tehničkom time-outu 10:12, te 10:16 vraćaju se Kaštelanke na 18:21 i na kraju preokret te pobjeda u trećem setu sa 25:22.

Teška, ali i zaslužena pobjeda Kaštelanki uz veliku pomoć svojih vjernih navijača. Nakon pet kola drugog dijela prvenstva Kaštelanke su vodeći sastav lige s 21 bodom te imaju sedam pobjeda uz dva poraz, i set razlika 24:9.

Posljednji susret u ovoj prvenstvenoj sezoni 2017/2018 ŽOK Kaštel Pribislavec je domaćin OK Medveščak u subotu u 15:30 sati.
Pozivaju se svi simpatizeri odbojke da dođu navijati i da zajedničkim bodrenjem Kaštelankama pomognu u osvajanju naslova prvaka 2.A NOL.

Ekipa ŽOK Kaštel u sastavu: Mirjam Varga, Tija Budiša, Željka Obadić, Matea Knezić, Ljerka Herman, Inka Varga, Ema Frančić, Ria Horvat, Petra Prprović,Iva Bulović, Mailinda Vnuk, Darina Ivačić.