Kaštelanke 2 prokockale već dobivenu utakmicu protiv Ivanca

ŽOK Kaštel 2

U dvorani OŠ Ivanec odigrana je utakmica 15. kola 3.odbojkaške lige-Sjever između ŽOK Ivanec 3 i ŽOK Kaštel 2.

Poraz Kaštelanki rezultatom 3:2.

Prvi set počinje izjednačeno uz izmjene servisa jedne pa druge ekipe. Gostujuće igračice se ipak uspijevaju odvojiti na 16:13, ali domaće ne dozvoljavaju veću razliku i borbenošću preokreću set u svoju korist s 25:20.

Drugi set Kaštelanke bitno popravljaju servu što je odmah vidljivo na semaforu. 6:2, 12:7, 19:9 i set završava s 25:10 za ŽOK Kaštel 2.

Treći set je nastavak drugog seta gdje domaće igračice nemju odgovor na odličan servis Kaštelanki. 7:2, 15:2, 22:11 i set završava s 25:14 za ŽOK Kaštel 2.

Četvrti set počinje u istom ritmu 8:2, 12:4, 19:13 za Kaštel i očekivalo se da gošće rutinirano privedu susret kraju. Njihov trener daje priliku igračicama koje manje igraju, a one se ne snalaze najbolje i slijedi totalni preokret. Ekipa ŽOK Ivanec 3 vidi svoju šansu i pritišću nesigurne gošće koje ipak drže prednost do 23:19. Ipak borbene domaće igračice uspijevaju dobiti set s 26:24.

Peti set vrlo izjednačen 5:5, 11:11 Kaštelanke dosta neodlučne i nesigurne, a domaće igračice jako borbene i požrtvovne za svaku loptu. Kod 13:13 slijede dvije vrlo dvojbene odluke suca na štetu Kaštelanki i set završava s 15:13 za ukupno 3:2 pobjedu Ivanca.

Tako su igračice Kaštela 2 prokockale već dobivenu utakmicu.

Čestitke igračicama ŽOK Ivanec 3 koje su najmlađe u ligi i najniži sastav lige. Više su se borile i nitko im nemože osporiti da su zasluženo slavile.

ŽOK Kaštel 2: Lucija Nađ, Anja Šmitran, Mirna Kamenić, Nika Kamenić, Hana Laptoš, Leda Peršak, Laura Frančić, Anja Pokrivač, Azra Jelenić, Ema Šoštarić, Ira Pucko, Doris Bel
Trener: Marko Obadić