3. NOL SJEVER – SKUPINA A: U međimurskom derbiju slavile Kaštelanke pobjedom na OK Plavi

odbojka

U dvorani Mursko Središće u nedjelju 7. travnja odigrana je utakmica 18 kola, 3 nacionalne   odbojkaške lige sjever-skupina A između OK Plavi i ŽOK Kaštel Pribislavec II.

Ekipa OK Plavi u sastavu:

Goričanec Valerija, Hranilović Iva, Klara Škvorc, Novak Lana, Mance Ivana ,Turk Anamarija, Pintarić Ana, Debelec Sara, Lorena Turk, Klara Mađarić, Manuela Jezernik, Na Mance, Dora Debelec, Klara Mađarić,Lara Novak

Trener: Jurica Novak

Ekipa ŽOK Kaštel II u sastavu:

Pokrivač Anja, Šmitran Anja, Jelenić Azra, KanižajMelani, Ria Horvat, Frančić Laura, Kamenić Mirna, Tija Budiša, Rita Mesarić, Remenar Jelena, Iva Bulovic

Trener:Marko Obadić

Odigrano je posljednje kolo u 3 nacionalnoj odbojkaškoj ligi  sjever skupina A  i donio je međimurski derbi. Kaštelanke i igračice OK Plavi  pokazale su odličnu odbojku, a puno gledalište nagradilo je njihovu borbenost gromoglasnim navijanjem.

Prvi set donio je dobru igru Kaštelanki i osvajanje seta sa 25:19. Drugi set poslije izjednačenog  početka ,8:8, domaće igračice bolje igraju te su povele 18:13, vraćaju se Kaštelanke izjednaćuju, 20:20,nije bilo snage za preokret i na kraju domaće igračice osvajaju drugi set sa 25:22. Treći set Kaštelanke poslije izgubjenog drugog seta  igraju kocetriranije,ne griješe puno i pobjeđuju sa 25:20. Početak četvrtog seta donio je izjednačeni rezultat ,5:5, poslije Kaštelanke odigravaju odlično i bez većih problema osvajaju set sa 25:9, pobjeđuju sa 3:1.

Na kraju sezone ŽOK Kaštel II osvojio je drugo mjesto u 3 NOL-sjever skupina A sa osvojenih 44 boda te 15 pobjeda i tri poraza. Prvo mjesto osvojio je ŽOK Ivanec II a treće mjesto OK Lepoglava.