7.1 C

Mlade snage Međimurja hrabro parirale momčadi Opatije

Završila je utakmica 14. kola na stadionu SRC-a Mladosti između Međimurja i Opatije u kojoj je domaćin poražen 0:5.

Polagan i izjednačen ulazak u drugih 45 minuta pri čemu nije bilo izglednih prilika niti kod Opatije, niti kod Međimurja.

Gostujuća momčad, koja je danas bila znatno fizički jača, povisuje vodstvo na 0:5 u 62. minuti kada iz blizine, ponovno nakon ubačaja, zabija Bogolin.

Izglednu priliku Međimurje je imalo u 66. minuti kada iz slobodnog udarca s dvadesetak metara puca Težački, no nažalost previsoko.

Do kraja utakmice promjene rezultata nije bilo.

Neovisno o visokom porazu (0:5), mlade snage Međimurja pokazale su volju i trud na terenu te ih zbog toga treba pohvaliti. Domaći vratar Hozjan tijekom utakmice upisao je više važnih obrana.

U sljedećem, 15. kolu nogometaši Međimurja gostuju kod momčadi Belišća, 26. studenog.

Pomlađeno Međimurje pruža solidan otpor, Opatija na poluvremenu vodi 0:4