Pomlađeno Međimurje pruža solidan otpor, Opatija na poluvremenu vodi 0:4

NK Međimurje danas na domaćem terenu u 14. kolu SuperSport Druge NL igra protiv Opatije. Momčad nastupa u pomlađenom sastavu pošto većina prve postave bojkotira utakmicu te gleda s tribina.

Već u 7. minuti gostujući su poveli nakon ubačaja s desne strane, kada u lijevi kut snažo puca Ajayi Goodness, neobranjivo za Hozjana.

Iako znatno u pomlađenom sastavu, nogometaši Međimurja imali su nekoliko solidnih prilika, dok momčad Opatije nije izgledala uvjerljivo.

U 30. minuti povećanje vodstva (0:2) kada iz neposredne blizine, nakon ubačaja s lijeve strane, zabija Macan.

Nakon još jednog ubačaja, koji su se pokazali kobnima za momčad Međimurja, volej udarcem zabija Kukoč-Petraello.

U 44. minuti, nakon prave pomutnje u šesnaestercu i odbijene lopte, za 0:4 zabija Lagumdžija, ujedno i rezultat s kojim se odlazi na predah.

Momčad danas vodi Damir Vugrinec, jer trener Igor Budiša nije htio voditi igrače iz poznatih razloga.

Međimurje: Vito, Težački (C), Bacinger, Havojić, Magdelinić, Fotak, Balić, Novak, Kraja, Turk, Rendulić.

Pričuve: Kato, Matsumota.