Porazom u Osijeku Međimurje na korak od ispadanja

U pretposljednjem kolu Međimurje je gostovalo kod druge ekipe Osijeka. Na put su otišli s nadom da se mogu vratiti barem s bodom, međutim od toga su ih dijelile dvije minute.

Prvo poluvrijeme negledljivo bez prilika. Domaći u vodstvo dolaze početkom drugog dijela kada u 49.minuti Plum pogađa preko živog zida iz slobodnog udarca. Međimurje se vraća u igru u 61. minuti kada Munivrana koristi grešku domaće obrane i poravnava na 1:1.

Do kraja utakmice Čakovčani pokušavaju doći do trećeg boda, ali Marcijuš na dodavanje Pajića promašuje zicer s pet metara. Kad se očekivala podjela bodova, dvije minute prije kraja precizan je domaći napadač Dago za 2:1 i bodovi ostaju u Osijeku.

Ovim porazom kolo prije kraja Međimurje je na zadnjem mjestu i jednom nogom u nižem rangu.