Općinski derbi u Hodošanu pripao domaćinu

nogomet

U nastavku, donosimo rezultate subotnjih utakmica i najavu susreta koji se igraju u nedjelju u međimurskim nogometnim ligama.

1. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Hodošan – Kraljevčan 38  4-2.

Nedjelja:

Spartak – Graničar (K) odgođeno, Sloga (Š) – Bratstvo (J) odgođeno, BSK – Podturen, Klarić, Jakovljev, D.Novak ; Puklavec, Venera PMP – Trnava, Đurđek, Sokač, Šegović ; Toplek, Galeb – Polet (P), Hrženjak, B.Križarić, Zobec ; Šoltić, Jedinstvo (GM) – Trnovec, Do.Horvat, Cvetko, Korunek ; Korunić, Dubravčan – Draškovec-Geothermae, Velđi, Čurila, I.Horvat ; Perko

Naprijed je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

 

2.MEĐIMURSKA LIGA – A skupina

Nedjelja:

Vidovčan – Međimurje-Čakovec odgođeno, Budućnost (P) – Croatia, G.Žganec, Balić, Kočila ; Kopasić, Drava (DM) – Borac PMP, Graf, Koprivec, L.Baksa ; Vuk, Drava (K) – Omladinac (DS), D.Mesarić, F.Novak, V.Novak ; Križarić, Otok – Borac (DH), Majetić, Vlahek, Vlah ; Mesarić, Jadran – ČSK, Kukovec, Čeke, Hergotić ; Drvenkar, Mladost (I) – Bratstvo (P), Srnec, Da.Horvat, Kontrec ; Radek, Mladost (D) – Radnički, Klobučarić, Sanjković, V.Baksa ; Kovač

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

2.MEĐIMURSKA LIGA – B skupina

 Subota:

Sloboda (S) – Omladinac (M) 5-3, Bratstvo (SV) – Sloboda (M) 6-0, Mali Mihaljevec – Plavi 2-3

Nedjelja:

Strahoninec – Vučetinec, I.Križarić, Pintarić, Čižmešija ; Mezga, Pobjeda – Hajduk (Š), Toplišnjak, Grgić, Kukovec ; Talan, Sokol  – Hajduk (B), Filipčić, Slaviček, Ivanuša ; Podgorelec, Zasadbreg 77 – Donji Koncovčak, Aldić, Hrušoci, R.Novak ; Sokač, Mura – Budućnost (M), Juračić, Felker, Bašek ; Brezovački

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati. 

III.  MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Torpedo – Napredak 6-2

Nedjelja:

Graničar (N) – Dinamo (Ž) u 10 sati, Fleten, Juračić, Hrušoci ; Darko Jambrović, Jedinstvo (NSnD) – Mladost (S), Tomičić ; Hajdinjak, Dubrava – Parag, Turk ; Borko

Pušćine su slobodne.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

 

 

Ostavi komentar