11.6 C
Četvrtak, 18 travnja, 2024

I nogometašice Katarine Zrinski i Trnave doživjele neugodne poraze

Dvije naše nogometne prvoligaške ekipe sa sjevera u 6. kolu gostovale su kod najboljih ekipa lige Osijeka i Splita i uvjerljivo su poražene.

Trnava se još i dobro držala u prvom poluvremenu na gostovanju kod Splita.
Domaće igračice povele su u 15. minuti golom Manje Rogan, a pet minuta kasnije izjednačila je Mateja Videc i tim rezultatom otišlo se na odmor.
U drugom dijelu domaće igračice stavile su u višu brzinu i s još šest zgoditaka u mreži Sanje Herman uvjerljivo pobijedile 7:1.

Ovo je već šesti poraz Trnave u šest kola, a u sljedećem kolu u Goričanu ugošćuju višestruke prvakinje ekipu Osijeka.

A Katarina Zrinski baš je u ovom kolu gostovala kod Osijeka i kući se vraća s čak 15 golova u mreži.

Čakovčanke su trenutno na osmom mjestu sa šest osvojenih bodova, a u sljedećem kolu imaju priliku popraviti bodovni saldo jer u goste im dolazi posljednjeplasirani Marjan iz Splita.

Izvor: klikaj.hr