NOGOMET 2.HNL: Međimurje na gostovanju u Splitu razmontiralo drugu ekipu Hajduka!

U posljednjoj utakmici 13. kola Međimurje je gostovalo u Splitu kod druge momčadi Hajduka.

U prvom dijelu terenska inicijativa Hajduka, a Međimurje pokušava kontrama. Bez nekih prilika s jedne i duge strane i na odmor se odlazi bez golova. U drugom dijelu isplatila se igra Međimurje na kontre. U 60.minuti nakon povratne lopte Šimičića mladi Hajdinjak posprema s deset metara za 1:0. Splićani pritišću, pogađaju stativu, a u nekoliko situacija iskusni Koprić sjajno reagira. U 81. minuti loptu je u prostor dobio Šimičić i prizemnim udarcem povećava na 0:2. Minutu kasnije utakmica je zaključena još jednom kontrom, a gol je postigao Ivančić. Ovom pobjedom Međimurje je došlo do 19 boda i nalazi se na 8.mjestu.

Slijedi reprezentativna pauza, a u sljedećem kolu 22. studenog u Čakovec dolazi Rudeš.

izvor: NK Međimurje