REZULTATI I NAJAVA MNL
U nastavku, donosimo rezultate i najavu susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.
I MEĐIMURSKA LIGA – LIGA ZA PRVAKA
Subota:
Podturen – Galeb 1-0, Graničar (K) – Trnava 2-1
Nedelja:
Bratstvo (J) – Polet (P) Velđi, Čurila, I. Horvat, Toplek, Dubravčan – BSK Juras, M. Mesarić, Paman, Borko.
Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.
I MEĐIMURSKA LIGA – LIGA ZA OSTANAK
Subota:
Draškovec – Hodošan 3-2.
Nedelja:
Jedinstvo (GM) – Sloga (Š) I. Križarić, B. Križarić, Bacinger, Ma. Horvat, Kraljevčan 38 – Spartak 17. kolo Klarić, Filipić, Vlahek, Novaković
Trnovec – Spartak odgođeno 12.05.(srijeda), Kraljevčan 38 – Naprijed odgođeno 12.05.(srijeda). Venera PMP je slobodna.
Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.
II MEĐIMURSKA LIGA – A
Subota:
Međimurje-Čakovec – Radničk 0-5.
Nedjelja:
Mladost (D) – Bratstvo (P) I. Žganec, Čeke, Vuk, Brezovački, ČSK – Mladost (I) Klobučarić, Bašek, Pintarić, Hajdinjak, Jadran – Borac (DH) Hergotić, Šegović, Tomšić, Modlic, Otok – Omladinac (DS) Majetić, Sanjković, Kontrec, Perko, Drava (K) – Borac PMP Aldić, V. Novak, Grgić, Kovačić, Drava (DM) – Croatia Fleten, R. Novak, F. Novak, Vuk, Budućnost (P) – Vidovčan D. Horvat, Jakovljev, Vlah, Kovač.
Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.
II MEĐIMURSKA LIGA – B
Subota:
Sloboda (S) – Mura 1-1, Mali Mihaljevec – Donji Koncovčak 3-2, Bratstvo (SV) – Hajduk (Š 7-1.
Nedjelja:
Zasadbreg 77 – Budućnost (M) G. Žganec, Čižmešija, Ž. Novak, Podgorelec, Sokol – Plavi Škrobar, D. Novak, Fodor, Bacinger, Pobjeda – Hajduk (B) Filipčić, Ivanuša, Hrušoci, Križarić, Strahoninec – Sloboda (M) Juračić, Sokač, Trupković, Mezga, Omladinac (M) – Vučetinec Koprivec, Mihalić, Kočila, Mesarić.
Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.
III MEĐIMURSKA LIGA
Subota:
Pušćine – Jedinstvo (NSnD 4-1.
Nedjelja:
Napredak – Torpedo igra se u Križovcu Graf, Puklavec, Dinamo (Ž) – Graničar (N) D. Mesarić, V. Baksa, L. Baksa, Hozjak, Parag – Dubrava igra se u Sivici Kukovec, Novak.
Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.