13.3 C

Međimurje teško poraženo na gostovanju u Poreču

U četvrtom kolu SuperSport Druge NL, NK Međimurje je gostovalo u Poreču protiv Jadrana.

Međimurje je utakmicu dočekalo na 12. mjestu s dva osvojena boda, dok je Jadran kao 14. momčad lige u prva tri kola osvojio tek jedan bod.

Na čelu s novim trenerom, Zoranom Ivančićem, Međimurje je danas na stadionu Veli Jože u Poreču poraženo sa 6:0.

Pred 400 gledatelja domaći nogometaši poveli su u 34. minuti kada zabija Oliver Sumić. Na 2:0 u 39. povisuje Igor Lepinjica, da bi Sumić u sudačkoj nadoknadi zabio još jedan pogodak za 3:0.

Drugo poluvrijeme bilo je u istom ritmu, a pogotke su redom zabijali Sumić, Lepinjica i Mate Ivetić.

Međimurje: Kalac, Težački, Fotak, KEgelj, Popovic, Magdelinić, Kuqi, Zorica, Cerovčec, Benko, Ambrašić. (Petrčić, Đaković, Harači, Rendulić, Farias Do Nascimento, Havojić, Turk, Kraljevic)

U sljedećem kolu Međimurje dočekuje momčad Grobničana.