4 C

Međimurje lako do pobjede protiv četvrtoligaša Bednje

U drugoj kontrolnoj utakmici Međimurje je na glavnom travnjaku SRC Mladost u Čakovcu ugostilo četvrtoligaša Bednju iz Beletinca.

Momčad Saše Paske koja je jesen završila na visokom četvrtom mjestu bila je Čakovčancima protivnik po mjeri. Već u ranoj fazi utakmice Međimurje je imalo dva zgoditka razlike. Nakon udarca Munivrane lopta se odbija do Škvorca koji s desetak metara u četvrtoj minuti pogađa za 1:0.

Dvije minute kasnije već je 2:0, a strijelac ponovo Škvorc, glavom nakon centaršuta Munivrane. Do kraja poluvremena dominacija domaćih igrača, ali rezultat se nije mijenjao.

Početkom drugog dijela, u 47. minuti, na dodavanje Škvorca, Munivrana pogađa suprotni kut za 3:0. Nakon mnogobrojnih izmjena u ekipi domaćina rezultat se unatoč nekoliko izglednih prilika nije više mijenjao.

Sljedeću kontrolnu utakmicu Međimurje igra u subotu kada gostuje u Mađarskoj, a domaćin im je četvrtoligaš Heviz.

Izvor: klikaj.hr