15 C
Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Lovro Zvonarek zabio u velikoj pobjedi protiv Osijeka

Slaven Belupo danas je u sklopu 21. kola 1. HNL gostovao na Gradskom vrtu u Osijeku.

Trener Zoran Zekić šansu od prve minute dao je Priločancu Lovri Zvonareku koji je povjerenje trenera itekako opravdao. U 49. minuti zabio je za vodstvo 0:1 na asistenciju Antonija Boseca.

Farmaceuti su vodstvo povisili u 68. minuti, kada je za 0:2 zabio Tomislav Božić na asistenciju Mihaila Caimacova. Domaći su smanjili prednost u 74. minuti kada je zabio Mijo Caktaš za konačnih 1:2.

Lovro je svoj nastup završio u 76. minuti. Priločanec je također upisao dva uspješna driblinga, osamnaest dodira s loptom, šest točnih dodavanja, tri ubačaja, jednu odigranu dugu loptu te kreiranu veliku priliku.

SofaScore je njegov nastup ocijenio s 7.8, čime je Lovro bio najbolji igrač utakmice.