28.6 C
Čakovec
Četvrtak, kolovoz 1, 2019

Kvalitetna liga U-17 – rezultati

Kolo Utakmica Datum i vrijeme Rezultat
1. kolo For – Naprijed 19.08.2017. 17:30 6:3
1. kolo Graničar/Vidovčan – Sveti Juraj na Bregu 19.08.2017. 17:30 5:1
1. kolo Mladost Komet – Rudar 19.08.2017. 17:30 4:2
1. kolo Mala Subotica – Nedelišće 19.08.2017. 17:30 4:0
1. kolo Zelenko – Sveti Martin 19.08.2017. 17:30 1:4
1. kolo Sloga (Č) – Petica 19.08.2017. 17:30 4:1
2. kolo Naprijed – Petica 26.08.2017. 17:30 3:3
2. kolo Sveti Juraj na Bregu – Mladost Komet 26.08.2017. 17:30 2:7
2. kolo Rudar – Mala Subotica 26.08.2017. 17:30 7:0
2. kolo Nedelišće – Zelenko 26.08.2017. 17:30 2:5
2. kolo Sveti Martin – Sloga (Č) 26.08.2017. 17:30 10:0
2. kolo For – Graničar/Vidovčan 26.08.2017. 17:30 3:2
3. kolo Petica – Sveti Martin 30.08.2017. 17:00 0:11
3. kolo Mladost Komet – For 30.08.2017. 17:00 2:0
3. kolo Mala Subotica – Sveti Juraj na Bregu 30.08.2017. 17:00 7:1
3. kolo Zelenko – Rudar 30.08.2017. 17:00 1:11
3. kolo Sloga (Č) – Nedelišće 30.08.2017. 17:00 3:4
3. kolo Graničar/Vidovčan – Naprijed 30.08.2017. 17:00 6:1
4. kolo For – Mala Subotica 02.09.2017. 17:00 2:1
4. kolo Sveti Juraj na Bregu – Zelenko 02.09.2017. 17:00 2:4
4. kolo Rudar – Sloga (Č) 02.09.2017. 17:00 8:1
4. kolo Nedelišće – Petica 02.09.2017. 17:00 3:2
4. kolo Naprijed – Sveti Martin 02.09.2017. 17:00 1:2
4. kolo Graničar/Vidovčan – Mladost Komet 02.09.2017. 17:00 2:5
5. kolo Mala Subotica – Graničar/Vidovčan 09.09.2017. 17:00 5:1
5. kolo Zelenko – For 09.09.2017. 17:00 1:1
5. kolo Sloga (Č) – Sveti Juraj na Bregu 09.09.2017. 17:00 2:1
5. kolo Petica – Rudar 09.09.2017. 17:00 2:3
5. kolo Sveti Martin – Nedelišće 09.09.2017. 17:00 6:0
5. kolo Mladost Komet – Naprijed 09.09.2017. 17:00 4:0
6. kolo Graničar/Vidovčan – Zelenko 16.09.2017. 16:30 3:1
6. kolo For – Sloga (Č) 16.09.2017. 16:30 2:2
6. kolo Sveti Juraj na Bregu – Petica 16.09.2017. 16:30 5:1
6. kolo Rudar – Sveti Martin 16.09.2017. 16:30 0:2
6. kolo Naprijed – Nedelišće 16.09.2017. 16:30 0:4
6. kolo Mladost Komet – Mala Subotica 16.09.2017. 16:30 2:0
7. kolo Zelenko – Mladost Komet 23.09.2017. 16:30 0:7
7. kolo Sloga (Č) – Graničar/Vidovčan 23.09.2017. 16:30 2:8
7. kolo Petica – For 23.09.2017. 16:30 3:5
7. kolo Sveti Martin – Sveti Juraj na Bregu 23.09.2017. 16:30 6:0
7. kolo Nedelišće – Rudar 23.09.2017. 16:30 0:12
7. kolo Mala Subotica – Naprijed 23.09.2017. 16:30 4:4
8. kolo Mladost Komet – Sloga (Č) 30.09.2017. 16:00 1:0
8. kolo Graničar/Vidovčan – Petica 30.09.2017. 16:00 7:1
8. kolo For – Sveti Martin 30.09.2017. 16:00 2:6
8. kolo Sveti Juraj na Bregu – Nedelišće 30.09.2017. 16:00 1:3
8. kolo Naprijed – Rudar 30.09.2017. 16:00 1:2
8. kolo Mala Subotica – Zelenko 30.09.2017. 16:00 1:3
9. kolo Sloga (Č) – Mala Subotica 07.10.2017. 15:30 4:3
9. kolo Petica – Mladost Komet 07.10.2017. 15:30 1:7
9. kolo Sveti Martin – Graničar/Vidovčan 07.10.2017. 15:30 2:0
9. kolo Nedelišće – For 07.10.2017. 15:30 3:2
9. kolo Rudar – Sveti Juraj na Bregu 07.10.2017. 15:30 5:1
9. kolo Zelenko – Naprijed 07.10.2017. 15:30 9:0
10. kolo Mala Subotica – Petica 14.10.2017. 15:00 3:1
10. kolo Mladost Komet – Sveti Martin 14.10.2017. 15:00 2:0
10. kolo Graničar/Vidovčan – Nedelišće 14.10.2017. 15:00 8:6
10. kolo For – Rudar 14.10.2017. 15:00 0:2
10. kolo Naprijed – Sveti Juraj na Bregu 14.10.2017. 15:00 6:1
10. kolo Zelenko – Sloga (Č) 14.10.2017. 15:00 3:1
11. kolo Petica – Zelenko 21.10.2017. 15:00 5:3
11. kolo Sveti Martin – Mala Subotica 21.10.2017. 15:00 7:2
11. kolo Nedelišće – Mladost Komet 21.10.2017. 15:00 0:3
11. kolo Rudar – Graničar/Vidovčan 21.10.2017. 15:00 4:3
11. kolo Sveti Juraj na Bregu – For 21.10.2017. 15:00 5:2
11. kolo Sloga (Č) – Naprijed 21.10.2017. 15:00 4:3
12. kolo Sveti Juraj na Bregu – Graničar/Vidovčan 09.06.2018. 17:30 1:2
12. kolo Rudar – Mladost Komet 05.06.2018. 20:00 5:0
12. kolo Sveti Martin – Zelenko 09.06.2018. 17:30 8:5
12. kolo Petica – Sloga (Č) 09.05.2018. 19:00 2:7
13. kolo Petica – Naprijed 31.03.2018. 15:30 1:1
13. kolo Mladost Komet – Sveti Juraj na Bregu 31.03.2018. 15:30 6:0
13. kolo Mala Subotica – Rudar 31.03.2018. 15:30 1:4
13. kolo Zelenko – Nedelišće 31.03.2018. 15:30 5:2
13. kolo Sloga (Č) – Sveti Martin 31.03.2018. 15:30 1:2
13. kolo Graničar/Vidovčan – For 31.03.2018. 15:30 4:0
14. kolo Sveti Martin – Petica 07.04.2018. 16:30 4:0
14. kolo For – Mladost Komet 07.04.2018. 16:30 1:7
14. kolo Sveti Juraj na Bregu – Mala Subotica 07.04.2018. 16:30 1:0
14. kolo Rudar – Zelenko 07.04.2018. 16:30 4:3
14. kolo Nedelišće – Sloga (Č) 07.04.2018. 16:30 2:6
14. kolo Naprijed – Graničar/Vidovčan 07.04.2018. 16:30 2:0
15. kolo Mala Subotica – For 14.04.2018. 16:30 4:1
15. kolo Zelenko – Sveti Juraj na Bregu 14.04.2018. 16:30 2:1
15. kolo Sloga (Č) – Rudar 14.04.2018. 16:30 1:7
15. kolo Petica – Nedelišće 14.04.2018. 16:30 3:0
15. kolo Sveti Martin – Naprijed 14.04.2018. 16:30 2:3
15. kolo Mladost Komet – Graničar/Vidovčan 14.04.2018. 16:30 0:2
16. kolo Graničar/Vidovčan – Mala Subotica 21.04.2018. 17:00 1:2
16. kolo For – Zelenko 10.05.2018. 20:00 3:13
16. kolo Sveti Juraj na Bregu – Sloga (Č) 21.04.2018. 17:00 4:2
16. kolo Rudar – Petica 21.04.2018. 17:00 5:0
16. kolo Nedelišće – Sveti Martin 21.04.2018. 17:00 0:7
16. kolo Naprijed – Mladost Komet 21.04.2018. 17:00 1:5
17. kolo Sloga (Č) – For 28.04.2018. 17:00 8:0
17. kolo Petica – Sveti Juraj na Bregu 28.04.2018. 17:00 3:0
17. kolo Sveti Martin – Rudar 28.04.2018. 17:00 3:2
17. kolo Mala Subotica – Mladost Komet 28.04.2018. 17:00 4:4
18. kolo Mladost Komet – Zelenko 05.05.2018. 17:00 1:0
18. kolo For – Petica 05.05.2018. 17:00 5:1
18. kolo Sveti Juraj na Bregu – Sveti Martin 05.05.2018. 17:00 1:2
18. kolo Rudar – Nedelišće 05.05.2018. 17:00 2:2
18. kolo Naprijed – Mala Subotica 05.05.2018. 17:00 2:5
19. kolo Sloga (Č) – Mladost Komet 12.05.2018. 17:00 5:1
19. kolo Petica – Graničar/Vidovčan 12.05.2018. 17:00 0:4
19. kolo Sveti Martin – For 12.05.2018. 17:00 7:0
19. kolo Rudar – Naprijed 12.05.2018. 17:00 7:1
19. kolo Zelenko – Mala Subotica 12.05.2018. 17:00 10:0
20. kolo Mala Subotica – Sloga (Č) 19.05.2018. 17:00 1:8
20. kolo Mladost Komet – Petica 19.05.2018. 17:00 3:0
20. kolo Graničar/Vidovčan – Sveti Martin 19.05.2018. 17:00 0:10
20. kolo For – Nedelišće 19.05.2018. 17:00 3:3
20. kolo Naprijed – Zelenko 19.05.2018. 17:00 2:5
21. kolo Petica – Mala Subotica 26.05.2018. 17:30 4:1
21. kolo Sveti Martin – Mladost Komet 26.05.2018. 17:30 7:3
21. kolo Rudar – For 26.05.2018. 17:30 3:1
21. kolo Sveti Juraj na Bregu – Naprijed 26.05.2018. 17:30 2:4
21. kolo Sloga (Č) – Zelenko 26.05.2018. 17:30 2:5
22. kolo Zelenko – Petica 02.06.2018. 17:30 5:0
22. kolo Mala Subotica – Sveti Martin 02.06.2018. 17:30 1:3
22. kolo Mladost Komet – Nedelišće 02.06.2018. 17:30 4:3
22. kolo Graničar/Vidovčan – Rudar 02.06.2018. 17:30 3:2
22. kolo For – Sveti Juraj na Bregu 02.06.2018. 17:30 0:3

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE - 7 DANA

FOTOGALERIJE