14.6 C
Čakovec
Ponedjeljak, kolovoz 5, 2019

Kvalitetna liga U-17 – najave

Kolo Utakmica Datum i vrijeme
1. kolo For – Naprijed 19.08.2017. 17:30
1. kolo Graničar/Vidovčan – Sveti Juraj na Bregu 19.08.2017. 17:30
1. kolo Mladost Komet – Rudar 19.08.2017. 17:30
1. kolo Mala Subotica – Nedelišće 19.08.2017. 17:30
1. kolo Zelenko – Sveti Martin 19.08.2017. 17:30
1. kolo Sloga (Č) – Petica 19.08.2017. 17:30
2. kolo Naprijed – Petica 26.08.2017. 17:30
2. kolo Sveti Juraj na Bregu – Mladost Komet 26.08.2017. 17:30
2. kolo Rudar – Mala Subotica 26.08.2017. 17:30
2. kolo Nedelišće – Zelenko 26.08.2017. 17:30
2. kolo Sveti Martin – Sloga (Č) 26.08.2017. 17:30
2. kolo For – Graničar/Vidovčan 26.08.2017. 17:30
3. kolo Petica – Sveti Martin 30.08.2017. 17:00
3. kolo Mladost Komet – For 30.08.2017. 17:00
3. kolo Mala Subotica – Sveti Juraj na Bregu 30.08.2017. 17:00
3. kolo Zelenko – Rudar 30.08.2017. 17:00
3. kolo Sloga (Č) – Nedelišće 30.08.2017. 17:00
3. kolo Graničar/Vidovčan – Naprijed 30.08.2017. 17:00
4. kolo For – Mala Subotica 02.09.2017. 17:00
4. kolo Sveti Juraj na Bregu – Zelenko 02.09.2017. 17:00
4. kolo Rudar – Sloga (Č) 02.09.2017. 17:00
4. kolo Nedelišće – Petica 02.09.2017. 17:00
4. kolo Naprijed – Sveti Martin 02.09.2017. 17:00
4. kolo Graničar/Vidovčan – Mladost Komet 02.09.2017. 17:00
5. kolo Mala Subotica – Graničar/Vidovčan 09.09.2017. 17:00
5. kolo Zelenko – For 09.09.2017. 17:00
5. kolo Sloga (Č) – Sveti Juraj na Bregu 09.09.2017. 17:00
5. kolo Petica – Rudar 09.09.2017. 17:00
5. kolo Sveti Martin – Nedelišće 09.09.2017. 17:00
5. kolo Mladost Komet – Naprijed 09.09.2017. 17:00
6. kolo Graničar/Vidovčan – Zelenko 16.09.2017. 16:30
6. kolo For – Sloga (Č) 16.09.2017. 16:30
6. kolo Sveti Juraj na Bregu – Petica 16.09.2017. 16:30
6. kolo Rudar – Sveti Martin 16.09.2017. 16:30
6. kolo Naprijed – Nedelišće 16.09.2017. 16:30
6. kolo Mladost Komet – Mala Subotica 16.09.2017. 16:30
7. kolo Zelenko – Mladost Komet 23.09.2017. 16:30
7. kolo Sloga (Č) – Graničar/Vidovčan 23.09.2017. 16:30
7. kolo Petica – For 23.09.2017. 16:30
7. kolo Sveti Martin – Sveti Juraj na Bregu 23.09.2017. 16:30
7. kolo Nedelišće – Rudar 23.09.2017. 16:30
7. kolo Mala Subotica – Naprijed 23.09.2017. 16:30
8. kolo Mladost Komet – Sloga (Č) 30.09.2017. 16:00
8. kolo Graničar/Vidovčan – Petica 30.09.2017. 16:00
8. kolo For – Sveti Martin 30.09.2017. 16:00
8. kolo Sveti Juraj na Bregu – Nedelišće 30.09.2017. 16:00
8. kolo Naprijed – Rudar 30.09.2017. 16:00
8. kolo Mala Subotica – Zelenko 30.09.2017. 16:00
9. kolo Sloga (Č) – Mala Subotica 07.10.2017. 15:30
9. kolo Petica – Mladost Komet 07.10.2017. 15:30
9. kolo Sveti Martin – Graničar/Vidovčan 07.10.2017. 15:30
9. kolo Nedelišće – For 07.10.2017. 15:30
9. kolo Rudar – Sveti Juraj na Bregu 07.10.2017. 15:30
9. kolo Zelenko – Naprijed 07.10.2017. 15:30
10. kolo Mala Subotica – Petica 14.10.2017. 15:00
10. kolo Mladost Komet – Sveti Martin 14.10.2017. 15:00
10. kolo Graničar/Vidovčan – Nedelišće 14.10.2017. 15:00
10. kolo For – Rudar 14.10.2017. 15:00
10. kolo Naprijed – Sveti Juraj na Bregu 14.10.2017. 15:00
10. kolo Zelenko – Sloga (Č) 14.10.2017. 15:00
11. kolo Petica – Zelenko 21.10.2017. 15:00
11. kolo Sveti Martin – Mala Subotica 21.10.2017. 15:00
11. kolo Nedelišće – Mladost Komet 21.10.2017. 15:00
11. kolo Rudar – Graničar/Vidovčan 21.10.2017. 15:00
11. kolo Sveti Juraj na Bregu – For 21.10.2017. 15:00
11. kolo Sloga (Č) – Naprijed 21.10.2017. 15:00
12. kolo Naprijed – For 09.06.2018. 17:30
12. kolo Sveti Juraj na Bregu – Graničar/Vidovčan 09.06.2018. 17:30
12. kolo Rudar – Mladost Komet 05.06.2018. 20:00
12. kolo Nedelišće – Mala Subotica 09.06.2018. 17:30
12. kolo Sveti Martin – Zelenko 09.06.2018. 17:30
12. kolo Petica – Sloga (Č) 09.05.2018. 19:00
13. kolo Petica – Naprijed 31.03.2018. 15:30
13. kolo Mladost Komet – Sveti Juraj na Bregu 31.03.2018. 15:30
13. kolo Mala Subotica – Rudar 31.03.2018. 15:30
13. kolo Zelenko – Nedelišće 31.03.2018. 15:30
13. kolo Sloga (Č) – Sveti Martin 31.03.2018. 15:30
13. kolo Graničar/Vidovčan – For 31.03.2018. 15:30
14. kolo Sveti Martin – Petica 07.04.2018. 16:30
14. kolo For – Mladost Komet 07.04.2018. 16:30
14. kolo Sveti Juraj na Bregu – Mala Subotica 07.04.2018. 16:30
14. kolo Rudar – Zelenko 07.04.2018. 16:30
14. kolo Nedelišće – Sloga (Č) 07.04.2018. 16:30
14. kolo Naprijed – Graničar/Vidovčan 07.04.2018. 16:30
15. kolo Mala Subotica – For 14.04.2018. 16:30
15. kolo Zelenko – Sveti Juraj na Bregu 14.04.2018. 16:30
15. kolo Sloga (Č) – Rudar 14.04.2018. 16:30
15. kolo Petica – Nedelišće 14.04.2018. 16:30
15. kolo Sveti Martin – Naprijed 14.04.2018. 16:30
15. kolo Mladost Komet – Graničar/Vidovčan 14.04.2018. 16:30
16. kolo Graničar/Vidovčan – Mala Subotica 21.04.2018. 17:00
16. kolo For – Zelenko 10.05.2018. 20:00
16. kolo Sveti Juraj na Bregu – Sloga (Č) 21.04.2018. 17:00
16. kolo Rudar – Petica 21.04.2018. 17:00
16. kolo Nedelišće – Sveti Martin 21.04.2018. 17:00
16. kolo Naprijed – Mladost Komet 21.04.2018. 17:00
17. kolo Zelenko – Graničar/Vidovčan 28.04.2018. 17:00
17. kolo Sloga (Č) – For 28.04.2018. 17:00
17. kolo Petica – Sveti Juraj na Bregu 28.04.2018. 17:00
17. kolo Sveti Martin – Rudar 28.04.2018. 17:00
17. kolo Nedelišće – Naprijed 28.04.2018. 17:00
17. kolo Mala Subotica – Mladost Komet 28.04.2018. 17:00
18. kolo Mladost Komet – Zelenko 05.05.2018. 17:00
18. kolo Graničar/Vidovčan – Sloga (Č) 05.05.2018. 17:00
18. kolo For – Petica 05.05.2018. 17:00
18. kolo Sveti Juraj na Bregu – Sveti Martin 05.05.2018. 17:00
18. kolo Rudar – Nedelišće 05.05.2018. 17:00
18. kolo Naprijed – Mala Subotica 05.05.2018. 17:00
19. kolo Sloga (Č) – Mladost Komet 12.05.2018. 17:00
19. kolo Petica – Graničar/Vidovčan 12.05.2018. 17:00
19. kolo Sveti Martin – For 12.05.2018. 17:00
19. kolo Nedelišće – Sveti Juraj na Bregu 12.05.2018. 17:00
19. kolo Rudar – Naprijed 12.05.2018. 17:00
19. kolo Zelenko – Mala Subotica 12.05.2018. 17:00
20. kolo Mala Subotica – Sloga (Č) 19.05.2018. 17:00
20. kolo Mladost Komet – Petica 19.05.2018. 17:00
20. kolo Graničar/Vidovčan – Sveti Martin 19.05.2018. 17:00
20. kolo For – Nedelišće 19.05.2018. 17:00
20. kolo Sveti Juraj na Bregu – Rudar 19.05.2018. 17:00
20. kolo Naprijed – Zelenko 19.05.2018. 17:00
21. kolo Petica – Mala Subotica 26.05.2018. 17:30
21. kolo Sveti Martin – Mladost Komet 26.05.2018. 17:30
21. kolo Nedelišće – Graničar/Vidovčan 26.05.2018. 17:30
21. kolo Rudar – For 26.05.2018. 17:30
21. kolo Sveti Juraj na Bregu – Naprijed 26.05.2018. 17:30
21. kolo Sloga (Č) – Zelenko 26.05.2018. 17:30
22. kolo Zelenko – Petica 02.06.2018. 17:30
22. kolo Mala Subotica – Sveti Martin 02.06.2018. 17:30
22. kolo Mladost Komet – Nedelišće 02.06.2018. 17:30
22. kolo Graničar/Vidovčan – Rudar 02.06.2018. 17:30
22. kolo For – Sveti Juraj na Bregu 02.06.2018. 17:30
22. kolo Naprijed – Sloga (Č) 02.06.2018. 17:30

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE - 7 DANA

FOTOGALERIJE