14.7 C
Čakovec
Utorak, listopad 22, 2019

Kvalitetna liga U-15 – najave

Kolo Utakmica Datum i vrijeme
1. kolo Graničar/Vidovčan – Međimurec/Sloboda 03.09.2016. 10:00
1. kolo Mladost Komet – Nedelišće 03.09.2016. 10:00
1. kolo D. Kraljevec i Goričan – Mala Subotica 03.09.2016. 10:00
1. kolo Zelenko/Dinamo – Sv. Juraj na Bregu 03.09.2016. 10:00
1. kolo Sloga (Č) – Petica 03.09.2016. 10:00
2. kolo Međimurec/Sloboda – Mladost Komet 10.09.2016. 10:00
2. kolo Nedelišće – D. Kraljevec i Goričan 10.09.2016. 10:00
2. kolo Mala Subotica – Zelenko/Dinamo 10.09.2016. 10:00
2. kolo Sv. Juraj na Bregu – Sloga (Č) 10.09.2016. 10:00
2. kolo Nogometaš 13 – Graničar/Vidovčan 10.09.2016. 10:00
3. kolo Petica – Sv. Juraj na Bregu 17.09.2016. 10:00
3. kolo Mladost Komet – Nogometaš 13 17.09.2016. 10:00
3. kolo D. Kraljevec i Goričan – Međimurec/Sloboda 17.09.2016. 10:00
3. kolo Zelenko/Dinamo – Nedelišće 17.09.2016. 10:00
3. kolo Sloga (Č) – Mala Subotica 17.09.2016. 10:00
4. kolo Nogometaš 13 – D. Kraljevec i Goričan 24.09.2016. 10:00
4. kolo Međimurec/Sloboda – Zelenko/Dinamo 24.09.2016. 10:00
4. kolo Nedelišće – Sloga (Č) 24.09.2016. 10:00
4. kolo Mala Subotica – Petica 24.09.2016. 10:00
4. kolo Graničar/Vidovčan – Mladost Komet 24.09.2016. 10:00
5. kolo D. Kraljevec i Goričan – Graničar/Vidovčan 01.10.2016. 10:00
5. kolo Zelenko/Dinamo – Nogometaš 13 01.10.2016. 10:00
5. kolo Sloga (Č) – Međimurec/Sloboda 01.10.2016. 10:00
5. kolo Petica – Nedelišće 01.10.2016. 10:00
5. kolo Sv. Juraj na Bregu – Mala Subotica 01.10.2016. 10:00
6. kolo Graničar/Vidovčan – Zelenko/Dinamo 08.10.2016. 10:00
6. kolo Nogometaš 13 – Sloga (Č) 08.10.2016. 10:00
6. kolo Međimurec/Sloboda – Petica 08.10.2016. 10:00
6. kolo Nedelišće – Sv. Juraj na Bregu 08.10.2016. 10:00
6. kolo Mladost Komet – D. Kraljevec i Goričan 08.10.2016. 10:00
7. kolo Zelenko/Dinamo – Mladost Komet 15.10.2016. 10:00
7. kolo Sloga (Č) – Graničar/Vidovčan 15.10.2016. 10:00
7. kolo Petica – Nogometaš 13 15.10.2016. 10:00
7. kolo Sv. Juraj na Bregu – Međimurec/Sloboda 15.10.2016. 10:00
7. kolo Mala Subotica – Nedelišće 15.10.2016. 10:00
8. kolo Mladost Komet – Sloga (Č) 22.10.2016. 10:00
8. kolo Graničar/Vidovčan – Petica 22.10.2016. 10:00
8. kolo Nogometaš 13 – Sv. Juraj na Bregu 22.10.2016. 10:00
8. kolo Međimurec/Sloboda – Mala Subotica 22.10.2016. 10:00
8. kolo D. Kraljevec i Goričan – Zelenko/Dinamo 22.10.2016. 10:00
9. kolo Sloga (Č) – D. Kraljevec i Goričan 29.10.2016. 10:00
9. kolo Petica – Mladost Komet 29.10.2016. 10:00
9. kolo Sv. Juraj na Bregu – Graničar/Vidovčan 29.10.2016. 10:00
9. kolo Mala Subotica – Nogometaš 13 29.10.2016. 10:00
9. kolo Nedelišće – Međimurec/Sloboda 29.10.2016. 10:00
10. kolo D. Kraljevec i Goričan – Petica 06.11.2016. 10:00
10. kolo Mladost Komet – Sv. Juraj na Bregu 06.11.2016. 10:00
10. kolo Graničar/Vidovčan – Mala Subotica 06.11.2016. 10:00
10. kolo Nogometaš 13 – Nedelišće 06.11.2016. 10:00
10. kolo Zelenko/Dinamo – Sloga (Č) 06.11.2016. 10:00
11. kolo Petica – Zelenko/Dinamo 13.11.2016. 10:00
11. kolo Sv. Juraj na Bregu – D. Kraljevec i Goričan 13.11.2016. 10:00
11. kolo Mala Subotica – Mladost Komet 13.11.2016. 10:00
11. kolo Nedelišće – Graničar/Vidovčan 13.11.2016. 10:00
11. kolo Međimurec/Sloboda – Nogometaš 13 13.11.2016. 10:00
12. kolo Međimurec/Sloboda – Graničar/Vidovčan 18.03.2017. 11:15
12. kolo Nedelišće – Mladost Komet 18.03.2017. 11:15
12. kolo Mala Subotica – D. Kraljevec i Goričan 18.03.2017. 11:15
12. kolo Sv. Juraj na Bregu – Zelenko/Dinamo 18.03.2017. 11:15
12. kolo Petica – Sloga (Č) 18.03.2017. 11:15
13. kolo Mladost Komet – Međimurec/Sloboda 25.03.2017. 11:15
13. kolo D. Kraljevec i Goričan – Nedelišće 25.03.2017. 11:15
13. kolo Zelenko/Dinamo – Mala Subotica 25.03.2017. 11:15
13. kolo Sloga (Č) – Sv. Juraj na Bregu 25.03.2017. 11:15
13. kolo Graničar/Vidovčan – Nogometaš 13 25.03.2017. 11:15
14. kolo Sv. Juraj na Bregu – Petica 01.04.2017. 11:15
14. kolo Nogometaš 13 – Mladost Komet 01.04.2017. 11:15
14. kolo Međimurec/Sloboda – D. Kraljevec i Goričan 01.04.2017. 11:15
14. kolo Nedelišće – Zelenko/Dinamo 01.04.2017. 11:15
14. kolo Mala Subotica – Sloga (Č) 01.04.2017. 11:15
15. kolo D. Kraljevec i Goričan – Nogometaš 13 08.04.2017. 11:15
15. kolo Zelenko/Dinamo – Međimurec/Sloboda 08.04.2017. 11:15
15. kolo Sloga (Č) – Nedelišće 08.04.2017. 11:15
15. kolo Petica – Mala Subotica 08.04.2017. 11:15
15. kolo Mladost Komet – Graničar/Vidovčan 08.04.2017. 11:15
16. kolo Graničar/Vidovčan – D. Kraljevec i Goričan 15.04.2017. 11:15
16. kolo Nogometaš 13 – Zelenko/Dinamo 15.04.2017. 11:15
16. kolo Međimurec/Sloboda – Sloga (Č) 15.04.2017. 11:15
16. kolo Nedelišće – Petica 15.04.2017. 11:15
16. kolo Mala Subotica – Sv. Juraj na Bregu 15.04.2017. 11:15
17. kolo Zelenko/Dinamo – Graničar/Vidovčan 22.04.2017. 11:15
17. kolo Sloga (Č) – Nogometaš 13 22.04.2017. 11:15
17. kolo Petica – Međimurec/Sloboda 22.04.2017. 11:15
17. kolo Sv. Juraj na Bregu – Nedelišće 22.04.2017. 11:15
17. kolo D. Kraljevec i Goričan – Mladost Komet 22.04.2017. 11:15
18. kolo Mladost Komet – Zelenko/Dinamo 29.04.2017. 11:15
18. kolo Graničar/Vidovčan – Sloga (Č) 29.04.2017. 11:15
18. kolo Nogometaš 13 – Petica 29.04.2017. 11:15
18. kolo Međimurec/Sloboda – Sv. Juraj na Bregu 29.04.2017. 11:15
18. kolo Nedelišće – Mala Subotica 29.04.2017. 11:15
19. kolo Sloga (Č) – Mladost Komet 06.05.2017. 11:15
19. kolo Petica – Graničar/Vidovčan 06.05.2017. 11:15
19. kolo Sv. Juraj na Bregu – Nogometaš 13 06.05.2017. 11:15
19. kolo Mala Subotica – Međimurec/Sloboda 06.05.2017. 11:15
19. kolo Zelenko/Dinamo – D. Kraljevec i Goričan 06.05.2017. 11:15
20. kolo D. Kraljevec i Goričan – Sloga (Č) 13.05.2017. 11:15
20. kolo Mladost Komet – Petica 13.05.2017. 11:15
20. kolo Graničar/Vidovčan – Sv. Juraj na Bregu 13.05.2017. 11:15
20. kolo Nogometaš 13 – Mala Subotica 13.05.2017. 11:15
20. kolo Međimurec/Sloboda – Nedelišće 13.05.2017. 11:15
21. kolo Petica – D. Kraljevec i Goričan 20.05.2017. 11:15
21. kolo Sv. Juraj na Bregu – Mladost Komet 20.05.2017. 11:15
21. kolo Mala Subotica – Graničar/Vidovčan 20.05.2017. 11:15
21. kolo Nedelišće – Nogometaš 13 20.05.2017. 11:15
21. kolo Sloga (Č) – Zelenko/Dinamo 20.05.2017. 11:15
22. kolo Zelenko/Dinamo – Petica 27.05.2017. 11:15
22. kolo D. Kraljevec i Goričan – Sv. Juraj na Bregu 27.05.2017. 11:15
22. kolo Mladost Komet – Mala Subotica 27.05.2017. 11:15
22. kolo Graničar/Vidovčan – Nedelišće 27.05.2017. 11:15
22. kolo Nogometaš 13 – Međimurec/Sloboda 27.05.2017. 11:15

NAJNOVIJE

FOTOGALERIJE