14.7 C
Čakovec
Utorak, listopad 22, 2019

Kvalitetna liga U-12 – rezultati

Kolo Utakmica Datum i vrijeme Rezultat
1. kolo For – Omlad./Sloboda (M) 19.08.2017. 10:00 1:3
1. kolo Graničar/Vidovčan – Međimurec 19.08.2017. 10:00 0:8
1. kolo Mladost Komet – Nedelišće 19.08.2017. 10:00 7:2
1. kolo D. Kraljevec i Goričan – Mala Subotica 19.08.2017. 10:00 0:3
1. kolo Dinamo (D) – Sveti Juraj na Bregu 19.08.2017. 10:00 8:0
1. kolo Sloga (Č) – Petica 19.08.2017. 10:00 7:0
2. kolo Omlad./Sloboda (M) – Petica 26.08.2017. 10:00 0:8
2. kolo Međimurec – Mladost Komet 26.08.2017. 10:00 0:5
2. kolo Nedelišće – D. Kraljevec i Goričan 26.08.2017. 10:00 0:4
2. kolo Mala Subotica – Dinamo (D) 26.08.2017. 10:00 1:4
2. kolo Sveti Juraj na Bregu – Sloga (Č) 26.08.2017. 10:00 1:7
2. kolo For – Graničar/Vidovčan 26.08.2017. 10:00 3:1
3. kolo Petica – Sveti Juraj na Bregu 30.08.2017. 10:00 3:0
3. kolo Mladost Komet – For 30.08.2017. 10:00 8:0
3. kolo D. Kraljevec i Goričan – Međimurec 30.08.2017. 10:00 4:0
3. kolo Dinamo (D) – Nedelišće 30.08.2017. 10:00 6:0
3. kolo Sloga (Č) – Mala Subotica 30.08.2017. 10:00 0:1
3. kolo Graničar/Vidovčan – Omlad./Sloboda (M) 30.08.2017. 10:00 0:8
4. kolo For – D. Kraljevec i Goričan 02.09.2017. 10:00 3:7
4. kolo Međimurec – Dinamo (D) 02.09.2017. 10:00 0:2
4. kolo Nedelišće – Sloga (Č) 02.09.2017. 10:00 0:12
4. kolo Mala Subotica – Petica 02.09.2017. 10:00 2:2
4. kolo Omlad./Sloboda (M) – Sveti Juraj na Bregu 02.09.2017. 10:00 2:1
4. kolo Graničar/Vidovčan – Mladost Komet 02.09.2017. 10:00 1:15
5. kolo D. Kraljevec i Goričan – Graničar/Vidovčan 09.09.2017. 10:00 12:0
5. kolo Dinamo (D) – For 09.09.2017. 10:00 11:1
5. kolo Sloga (Č) – Međimurec 09.09.2017. 10:00 8:0
5. kolo Petica – Nedelišće 09.09.2017. 10:00 7:1
5. kolo Sveti Juraj na Bregu – Mala Subotica 09.09.2017. 10:00 0:3
5. kolo Mladost Komet – Omlad./Sloboda (M) 09.09.2017. 10:00 9:0
6. kolo Graničar/Vidovčan – Dinamo (D) 16.09.2017. 10:00 0:21
6. kolo For – Sloga (Č) 16.09.2017. 10:00 0:4
6. kolo Međimurec – Petica 16.09.2017. 10:00 2:1
6. kolo Nedelišće – Sveti Juraj na Bregu 16.09.2017. 10:00 4:5
6. kolo Omlad./Sloboda (M) – Mala Subotica 16.09.2017. 10:00 2:3
6. kolo Mladost Komet – D. Kraljevec i Goričan 16.09.2017. 10:00 9:2
7. kolo Dinamo (D) – Mladost Komet 23.09.2017. 10:00 3:1
7. kolo Sloga (Č) – Graničar/Vidovčan 23.09.2017. 10:00 19:0
7. kolo Petica – For 23.09.2017. 10:00 4:0
7. kolo Sveti Juraj na Bregu – Međimurec 23.09.2017. 10:00 5:0
7. kolo Mala Subotica – Nedelišće 23.09.2017. 10:00 11:0
7. kolo D. Kraljevec i Goričan – Omlad./Sloboda (M) 23.09.2017. 10:00 0:3
8. kolo Mladost Komet – Sloga (Č) 30.09.2017. 10:00 2:1
8. kolo Graničar/Vidovčan – Petica 30.09.2017. 10:00 0:5
8. kolo For – Sveti Juraj na Bregu 30.09.2017. 10:00 0:6
8. kolo Međimurec – Mala Subotica 30.09.2017. 10:00 1:4
8. kolo Omlad./Sloboda (M) – Nedelišće 30.09.2017. 10:00 7:1
8. kolo D. Kraljevec i Goričan – Dinamo (D) 30.09.2017. 10:00 1:4
9. kolo Sloga (Č) – D. Kraljevec i Goričan 07.10.2017. 10:00 5:1
9. kolo Petica – Mladost Komet 07.10.2017. 10:00 0:6
9. kolo Sveti Juraj na Bregu – Graničar/Vidovčan 07.10.2017. 10:00 17:0
9. kolo Mala Subotica – For 07.10.2017. 10:00 4:0
9. kolo Nedelišće – Međimurec 07.10.2017. 10:00 3:3
9. kolo Dinamo (D) – Omlad./Sloboda (M) 07.10.2017. 10:00 5:3
10. kolo D. Kraljevec i Goričan – Petica 14.10.2017. 10:00 0:3
10. kolo Mladost Komet – Sveti Juraj na Bregu 14.10.2017. 10:00 2:3
10. kolo Graničar/Vidovčan – Mala Subotica 14.10.2017. 10:00 0:5
10. kolo For – Nedelišće 14.10.2017. 10:00 3:0
10. kolo Omlad./Sloboda (M) – Međimurec 14.10.2017. 10:00 5:1
10. kolo Dinamo (D) – Sloga (Č) 14.10.2017. 10:00 2:2
11. kolo Petica – Dinamo (D) 21.10.2017. 10:00 0:1
11. kolo Sveti Juraj na Bregu – D. Kraljevec i Goričan 21.10.2017. 10:00 4:2
11. kolo Mala Subotica – Mladost Komet 21.10.2017. 10:00 3:0
11. kolo Nedelišće – Graničar/Vidovčan 21.10.2017. 10:00 9:0
11. kolo Međimurec – For 21.10.2017. 10:00 4:1
11. kolo Sloga (Č) – Omlad./Sloboda (M) 21.10.2017. 10:00 6:0
12. kolo Omlad./Sloboda (M) – For 09.06.2018. 10:00 8:0
12. kolo Međimurec – Graničar/Vidovčan 09.06.2018. 10:00 9:0
12. kolo Nedelišće – Mladost Komet 09.06.2018. 10:00 2:3
12. kolo Mala Subotica – D. Kraljevec i Goričan 24.03.2018. 10:00 1:1
12. kolo Sveti Juraj na Bregu – Dinamo (D) 06.06.2018. 18:30 2:10
12. kolo Petica – Sloga (Č) 24.03.2018. 10:00 0:4
13. kolo Petica – Omlad./Sloboda (M) 31.03.2018. 10:00 1:1
13. kolo Mladost Komet – Međimurec 31.03.2018. 10:00 5:0
13. kolo D. Kraljevec i Goričan – Nedelišće 31.03.2018. 10:00 3:1
13. kolo Dinamo (D) – Mala Subotica 31.03.2018. 10:00 2:0
13. kolo Sloga (Č) – Sveti Juraj na Bregu 31.03.2018. 10:00 5:2
13. kolo Graničar/Vidovčan – For 31.03.2018. 10:00 3:3
14. kolo Sveti Juraj na Bregu – Petica 07.04.2018. 10:00 8:1
14. kolo For – Mladost Komet 07.04.2018. 10:00 2:7
14. kolo Međimurec – D. Kraljevec i Goričan 07.04.2018. 10:00 1:1
14. kolo Nedelišće – Dinamo (D) 07.04.2018. 10:00 2:6
14. kolo Mala Subotica – Sloga (Č) 07.04.2018. 10:00 0:0
14. kolo Omlad./Sloboda (M) – Graničar/Vidovčan 07.04.2018. 10:00 9:1
15. kolo D. Kraljevec i Goričan – For 14.04.2018. 10:00 8:2
15. kolo Dinamo (D) – Međimurec 14.04.2018. 10:00 1:1
15. kolo Sloga (Č) – Nedelišće 14.04.2018. 10:00 7:2
15. kolo Petica – Mala Subotica 14.04.2018. 10:00 0:3
15. kolo Sveti Juraj na Bregu – Omlad./Sloboda (M) 14.04.2018. 10:00 6:1
15. kolo Mladost Komet – Graničar/Vidovčan 14.04.2018. 10:00 12:0
16. kolo Graničar/Vidovčan – D. Kraljevec i Goričan 21.04.2018. 10:00 3:0
16. kolo For – Dinamo (D) 21.04.2018. 10:00 0:27
16. kolo Međimurec – Sloga (Č) 21.04.2018. 10:00 1:2
16. kolo Nedelišće – Petica 21.04.2018. 10:00 2:6
16. kolo Mala Subotica – Sveti Juraj na Bregu 21.04.2018. 10:00 1:1
16. kolo Omlad./Sloboda (M) – Mladost Komet 21.04.2018. 10:00 0:3
17. kolo Dinamo (D) – Graničar/Vidovčan 28.04.2018. 10:00 14:0
17. kolo Sloga (Č) – For 28.04.2018. 10:00 1:0
17. kolo Petica – Međimurec 28.04.2018. 10:00 1:2
17. kolo Sveti Juraj na Bregu – Nedelišće 28.04.2018. 10:00 10:0
17. kolo Mala Subotica – Omlad./Sloboda (M) 28.04.2018. 10:00 9:1
17. kolo D. Kraljevec i Goričan – Mladost Komet 28.04.2018. 10:00 0:7
18. kolo Mladost Komet – Dinamo (D) 05.05.2018. 10:00 1:1
18. kolo Graničar/Vidovčan – Sloga (Č) 05.05.2018. 10:00 0:8
18. kolo For – Petica 05.05.2018. 10:00 0:3
18. kolo Međimurec – Sveti Juraj na Bregu 05.05.2018. 10:00 1:4
18. kolo Nedelišće – Mala Subotica 05.05.2018. 10:00 1:4
18. kolo Omlad./Sloboda (M) – D. Kraljevec i Goričan 05.05.2018. 10:00 3:6
19. kolo Sloga (Č) – Mladost Komet 12.05.2018. 10:00 0:2
19. kolo Petica – Graničar/Vidovčan 12.05.2018. 10:00 4:0
19. kolo Sveti Juraj na Bregu – For 12.05.2018. 10:00 15:0
19. kolo Mala Subotica – Međimurec 12.05.2018. 10:00 2:2
19. kolo Nedelišće – Omlad./Sloboda (M) 12.05.2018. 10:00 6:1
19. kolo Dinamo (D) – D. Kraljevec i Goričan 12.05.2018. 10:00 7:2
20. kolo D. Kraljevec i Goričan – Sloga (Č) 19.05.2018. 10:00 2:3
20. kolo Mladost Komet – Petica 19.05.2018. 10:00 7:2
20. kolo Graničar/Vidovčan – Sveti Juraj na Bregu 19.05.2018. 10:00 0:15
20. kolo For – Mala Subotica 19.05.2018. 10:00 1:13
20. kolo Međimurec – Nedelišće 19.05.2018. 10:00 0:1
20. kolo Omlad./Sloboda (M) – Dinamo (D) 19.05.2018. 10:00 2:7
21. kolo Petica – D. Kraljevec i Goričan 26.05.2018. 10:00 1:0
21. kolo Sveti Juraj na Bregu – Mladost Komet 26.05.2018. 10:00 1:4
21. kolo Mala Subotica – Graničar/Vidovčan 26.05.2018. 10:00 14:0
21. kolo Nedelišće – For 26.05.2018. 10:00 10:0
21. kolo Sloga (Č) – Dinamo (D) 26.05.2018. 10:00 2:0
22. kolo Dinamo (D) – Petica 02.06.2018. 10:00 8:1
22. kolo D. Kraljevec i Goričan – Sveti Juraj na Bregu 02.06.2018. 10:00 4:3
22. kolo Mladost Komet – Mala Subotica 02.06.2018. 10:00 0:3
22. kolo Graničar/Vidovčan – Nedelišće 02.06.2018. 10:00 0:7
22. kolo For – Međimurec 02.06.2018. 10:00 0:9
22. kolo Omlad./Sloboda (M) – Sloga (Č) 02.06.2018. 10:00 3:2

NAJNOVIJE

FOTOGALERIJE