7.4 C
Čakovec
Utorak, studeni 12, 2019

Kvalitetna liga U-10 – rezultati

Kolo Utakmica Datum i vrijeme Rezultat
1. kolo For – Omlad./Sloboda (M) 20.08.2017. 10:00 2:0
1. kolo Graničar/Vidovčan – Međimurec 20.08.2017. 10:00 0:6
1. kolo Mladost Komet – Nedelišće 20.08.2017. 10:00 12:2
1. kolo D. Kraljevec i Goričan – Mala Subotica 20.08.2017. 10:00 0:7
1. kolo Dinamo (D) – Sveti Juraj na Bregu 20.08.2017. 10:00 5:1
1. kolo Sloga (Č) – Petica 20.08.2017. 10:00 7:2
2. kolo Omlad./Sloboda (M) – Petica 27.08.2017. 10:00 0:5
2. kolo Međimurec – Mladost Komet 27.08.2017. 10:00 0:4
2. kolo Nedelišće – D. Kraljevec i Goričan 27.08.2017. 10:00 3:13
2. kolo Mala Subotica – Dinamo (D) 27.08.2017. 10:00 0:1
2. kolo Sveti Juraj na Bregu – Sloga (Č) 27.08.2017. 10:00 1:6
2. kolo For – Graničar/Vidovčan 27.08.2017. 10:00 9:0
3. kolo Petica – Sveti Juraj na Bregu 31.08.2017. 10:00 2:0
3. kolo Mladost Komet – For 31.08.2017. 10:00 5:3
3. kolo D. Kraljevec i Goričan – Međimurec 31.08.2017. 10:00 1:7
3. kolo Dinamo (D) – Nedelišće 31.08.2017. 10:00 6:0
3. kolo Sloga (Č) – Mala Subotica 31.08.2017. 10:00 7:1
3. kolo Graničar/Vidovčan – Omlad./Sloboda (M) 31.08.2017. 10:00 1:5
4. kolo For – D. Kraljevec i Goričan 03.09.2017. 10:00 4:3
4. kolo Međimurec – Dinamo (D) 03.09.2017. 10:00 2:4
4. kolo Nedelišće – Sloga (Č) 03.09.2017. 10:00 0:6
4. kolo Mala Subotica – Petica 03.09.2017. 10:00 1:3
4. kolo Omlad./Sloboda (M) – Sveti Juraj na Bregu 03.09.2017. 10:00 1:4
4. kolo Graničar/Vidovčan – Mladost Komet 03.09.2017. 10:00 0:13
5. kolo D. Kraljevec i Goričan – Graničar/Vidovčan 10.09.2017. 10:00 3:1
5. kolo Dinamo (D) – For 10.09.2017. 10:00 6:3
5. kolo Sloga (Č) – Međimurec 10.09.2017. 10:00 9:0
5. kolo Petica – Nedelišće 10.09.2017. 10:00 13:0
5. kolo Sveti Juraj na Bregu – Mala Subotica 10.09.2017. 10:00 2:4
5. kolo Mladost Komet – Omlad./Sloboda (M) 10.09.2017. 10:00 5:1
6. kolo Graničar/Vidovčan – Dinamo (D) 17.09.2017. 10:00 0:10
6. kolo For – Sloga (Č) 17.09.2017. 10:00 1:8
6. kolo Međimurec – Petica 17.09.2017. 10:00 0:3
6. kolo Nedelišće – Sveti Juraj na Bregu 17.09.2017. 10:00 0:6
6. kolo Omlad./Sloboda (M) – Mala Subotica 17.09.2017. 10:00 1:7
6. kolo Mladost Komet – D. Kraljevec i Goričan 17.09.2017. 10:00 5:2
7. kolo Dinamo (D) – Mladost Komet 24.09.2017. 10:00 6:3
7. kolo Sloga (Č) – Graničar/Vidovčan 24.09.2017. 10:00 8:1
7. kolo Petica – For 24.09.2017. 10:00 4:0
7. kolo Sveti Juraj na Bregu – Međimurec 24.09.2017. 10:00 1:4
7. kolo Mala Subotica – Nedelišće 24.09.2017. 10:00 3:0
7. kolo D. Kraljevec i Goričan – Omlad./Sloboda (M) 24.09.2017. 10:00 4:2
8. kolo Mladost Komet – Sloga (Č) 01.10.2017. 10:00 4:8
8. kolo Graničar/Vidovčan – Petica 01.10.2017. 10:00 0:9
8. kolo For – Sveti Juraj na Bregu 01.10.2017. 10:00 3:2
8. kolo Međimurec – Mala Subotica 01.10.2017. 10:00 2:1
8. kolo Omlad./Sloboda (M) – Nedelišće 01.10.2017. 10:00 6:1
8. kolo D. Kraljevec i Goričan – Dinamo (D) 01.10.2017. 10:00 2:5
9. kolo Sloga (Č) – D. Kraljevec i Goričan 08.10.2017. 10:00 13:0
9. kolo Petica – Mladost Komet 08.10.2017. 10:00 2:2
9. kolo Sveti Juraj na Bregu – Graničar/Vidovčan 08.10.2017. 10:00 3:1
9. kolo Mala Subotica – For 08.10.2017. 10:00 4:2
9. kolo Nedelišće – Međimurec 08.10.2017. 10:00 2:7
9. kolo Dinamo (D) – Omlad./Sloboda (M) 08.10.2017. 10:00 9:1
10. kolo D. Kraljevec i Goričan – Petica 15.10.2017. 10:00 0:5
10. kolo Mladost Komet – Sveti Juraj na Bregu 15.10.2017. 10:00 8:0
10. kolo Graničar/Vidovčan – Mala Subotica 15.10.2017. 10:00 0:5
10. kolo For – Nedelišće 15.10.2017. 10:00 5:0
10. kolo Omlad./Sloboda (M) – Međimurec 15.10.2017. 10:00 0:6
10. kolo Dinamo (D) – Sloga (Č) 15.10.2017. 10:00 2:3
11. kolo Petica – Dinamo (D) 22.10.2017. 10:00 3:1
11. kolo Sveti Juraj na Bregu – D. Kraljevec i Goričan 22.10.2017. 10:00 4:2
11. kolo Mala Subotica – Mladost Komet 22.10.2017. 10:00 2:5
11. kolo Nedelišće – Graničar/Vidovčan 22.10.2017. 10:00 4:3
11. kolo Međimurec – For 22.10.2017. 10:00 4:2
11. kolo Sloga (Č) – Omlad./Sloboda (M) 22.10.2017. 10:00 7:0
12. kolo Omlad./Sloboda (M) – For 12.06.2018. 19:00 2:6
12. kolo Međimurec – Graničar/Vidovčan 10.06.2018. 10:00 6:1
12. kolo Nedelišće – Mladost Komet 10.06.2018. 09:30 1:3
12. kolo Mala Subotica – D. Kraljevec i Goričan 10.06.2018. 10:00 3:0
12. kolo Sveti Juraj na Bregu – Dinamo (D) 07.06.2018. 18:30 1:3
12. kolo Petica – Sloga (Č) 07.06.2018. 19:00 2:3
13. kolo Petica – Omlad./Sloboda (M) 02.04.2018. 10:00 10:0
13. kolo Mladost Komet – Međimurec 02.04.2018. 10:00 8:0
13. kolo D. Kraljevec i Goričan – Nedelišće 02.04.2018. 10:00 0:3
13. kolo Dinamo (D) – Mala Subotica 02.04.2018. 10:00 3:1
13. kolo Sloga (Č) – Sveti Juraj na Bregu 02.04.2018. 10:00 11:0
13. kolo Graničar/Vidovčan – For 02.04.2018. 10:00 1:5
14. kolo Sveti Juraj na Bregu – Petica 08.04.2018. 10:00 0:2
14. kolo For – Mladost Komet 08.04.2018. 10:00 2:9
14. kolo Međimurec – D. Kraljevec i Goričan 08.04.2018. 10:00 3:1
14. kolo Nedelišće – Dinamo (D) 08.04.2018. 10:00 0:2
14. kolo Mala Subotica – Sloga (Č) 08.04.2018. 10:00 0:1
14. kolo Omlad./Sloboda (M) – Graničar/Vidovčan 08.04.2018. 10:00 2:2
15. kolo D. Kraljevec i Goričan – For 15.04.2018. 10:00 4:3
15. kolo Dinamo (D) – Međimurec 15.04.2018. 10:00 7:0
15. kolo Sloga (Č) – Nedelišće 15.04.2018. 10:00 9:0
15. kolo Petica – Mala Subotica 15.04.2018. 10:00 1:2
15. kolo Sveti Juraj na Bregu – Omlad./Sloboda (M) 15.04.2018. 10:00 3:1
15. kolo Mladost Komet – Graničar/Vidovčan 15.04.2018. 10:00 8:2
16. kolo Graničar/Vidovčan – D. Kraljevec i Goričan 22.04.2018. 10:00 4:3
16. kolo For – Dinamo (D) 22.04.2018. 10:00 2:6
16. kolo Međimurec – Sloga (Č) 22.04.2018. 10:00 1:5
16. kolo Nedelišće – Petica 22.04.2018. 10:00 1:5
16. kolo Mala Subotica – Sveti Juraj na Bregu 22.04.2018. 10:00 1:1
16. kolo Omlad./Sloboda (M) – Mladost Komet 22.04.2018. 10:00 1:9
17. kolo Dinamo (D) – Graničar/Vidovčan 29.04.2018. 10:00 6:0
17. kolo Sloga (Č) – For 29.04.2018. 10:00 8:0
17. kolo Petica – Međimurec 29.04.2018. 10:00 6:0
17. kolo Sveti Juraj na Bregu – Nedelišće 29.04.2018. 10:00 0:2
17. kolo Mala Subotica – Omlad./Sloboda (M) 29.04.2018. 10:00 7:0
17. kolo D. Kraljevec i Goričan – Mladost Komet 29.04.2018. 10:00 1:7
18. kolo Mladost Komet – Dinamo (D) 06.05.2018. 10:00 1:2
18. kolo Graničar/Vidovčan – Sloga (Č) 06.05.2018. 10:00 1:11
18. kolo For – Petica 06.05.2018. 10:00 0:11
18. kolo Međimurec – Sveti Juraj na Bregu 06.05.2018. 10:00 3:5
18. kolo Nedelišće – Mala Subotica 06.05.2018. 10:00 0:2
18. kolo Omlad./Sloboda (M) – D. Kraljevec i Goričan 06.05.2018. 10:00 1:1
19. kolo Sloga (Č) – Mladost Komet 13.05.2018. 10:00 1:6
19. kolo Petica – Graničar/Vidovčan 13.05.2018. 10:00 8:0
19. kolo Sveti Juraj na Bregu – For 13.05.2018. 10:00 2:6
19. kolo Nedelišće – Omlad./Sloboda (M) 13.05.2018. 10:00 2:2
19. kolo Dinamo (D) – D. Kraljevec i Goričan 13.05.2018. 10:00 7:1
20. kolo D. Kraljevec i Goričan – Sloga (Č) 20.05.2018. 10:00 0:6
20. kolo Mladost Komet – Petica 20.05.2018. 10:00 2:1
20. kolo Graničar/Vidovčan – Sveti Juraj na Bregu 20.05.2018. 10:00 2:4
20. kolo For – Mala Subotica 20.05.2018. 10:00 1:14
20. kolo Međimurec – Nedelišće 20.05.2018. 10:00 4:2
20. kolo Omlad./Sloboda (M) – Dinamo (D) 20.05.2018. 10:00 1:3
21. kolo Petica – D. Kraljevec i Goričan 27.05.2018. 10:00 5:0
21. kolo Sveti Juraj na Bregu – Mladost Komet 27.05.2018. 10:00 0:7
21. kolo Mala Subotica – Graničar/Vidovčan 27.05.2018. 10:00 9:0
21. kolo Nedelišće – For 27.05.2018. 10:00 6:2
21. kolo Međimurec – Omlad./Sloboda (M) 27.05.2018. 10:00 2:4
21. kolo Sloga (Č) – Dinamo (D) 27.05.2018. 10:00 7:2
22. kolo Dinamo (D) – Petica 03.06.2018. 10:00 3:1
22. kolo D. Kraljevec i Goričan – Sveti Juraj na Bregu 03.06.2018. 10:00 2:3
22. kolo Mladost Komet – Mala Subotica 03.06.2018. 10:00 0:0
22. kolo Graničar/Vidovčan – Nedelišće 03.06.2018. 10:00 1:2
22. kolo For – Međimurec 03.06.2018. 10:00 2:3
22. kolo Omlad./Sloboda (M) – Sloga (Č) 03.06.2018. 10:00 0:12

NAJNOVIJE

FOTOGALERIJE