14.7 C
Čakovec
Utorak, listopad 22, 2019

Juniori – najave

Kolo Utakmica Datum i vrijeme
1. kolo Pušćine – Mladost (SM) 03.09.2016. 17:00
1. kolo M. Mihaljevec – Naprijed 03.09.2016. 17:00
1. kolo Omladinac (M) – BSK 03.09.2016. 17:00
1. kolo Mladost (S) – Jedinstvo (NSD) 03.09.2016. 17:00
1. kolo Bratstvo (SV) – Mladost (I) 03.09.2016. 17:00
2. kolo Mladost (SM) – Mladost (I) 10.09.2016. 16:30
2. kolo Naprijed – Omladinac (M) 10.09.2016. 16:30
2. kolo BSK – Mladost (S) 10.09.2016. 16:30
2. kolo Jedinstvo (NSD) – Bratstvo (SV) 10.09.2016. 16:30
2. kolo Pušćine – M. Mihaljevec 10.09.2016. 16:30
3. kolo Mladost (I) – Jedinstvo (NSD) 17.09.2016. 16:30
3. kolo Omladinac (M) – Pušćine 17.09.2016. 16:30
3. kolo Mladost (S) – Naprijed 17.09.2016. 16:30
3. kolo Bratstvo (SV) – BSK 17.09.2016. 16:30
3. kolo M. Mihaljevec – Mladost (SM) 17.09.2016. 16:30
4. kolo Pušćine – Mladost (S) 24.09.2016. 16:00
4. kolo Naprijed – Bratstvo (SV) 24.09.2016. 16:00
4. kolo BSK – Mladost (I) 24.09.2016. 16:00
4. kolo Mladost (SM) – Jedinstvo (NSD) 24.09.2016. 16:00
4. kolo M. Mihaljevec – Omladinac (M) 24.09.2016. 16:00
5. kolo Mladost (S) – M. Mihaljevec 01.10.2016. 16:00
5. kolo Bratstvo (SV) – Pušćine 01.10.2016. 16:00
5. kolo Mladost (I) – Naprijed 01.10.2016. 16:00
5. kolo Jedinstvo (NSD) – BSK 01.10.2016. 16:00
5. kolo Omladinac (M) – Mladost (SM) 01.10.2016. 16:00
6. kolo M. Mihaljevec – Bratstvo (SV) 08.10.2016. 15:30
6. kolo Pušćine – Mladost (I) 08.10.2016. 15:30
6. kolo Naprijed – Jedinstvo (NSD) 08.10.2016. 15:30
6. kolo Mladost (SM) – BSK 08.10.2016. 15:30
6. kolo Omladinac (M) – Mladost (S) 08.10.2016. 15:30
7. kolo Bratstvo (SV) – Omladinac (M) 15.10.2016. 15:00
7. kolo Mladost (I) – M. Mihaljevec 15.10.2016. 15:00
7. kolo Jedinstvo (NSD) – Pušćine 15.10.2016. 15:00
7. kolo BSK – Naprijed 15.10.2016. 15:00
7. kolo Mladost (S) – Mladost (SM) 15.10.2016. 15:00
8. kolo Omladinac (M) – Mladost (I) 22.10.2016. 15:00
8. kolo M. Mihaljevec – Jedinstvo (NSD) 22.10.2016. 15:00
8. kolo Pušćine – BSK 22.10.2016. 15:00
8. kolo Mladost (SM) – Naprijed 22.10.2016. 15:00
8. kolo Mladost (S) – Bratstvo (SV) 22.10.2016. 15:00
9. kolo Mladost (I) – Mladost (S) 29.10.2016. 15:00
9. kolo Jedinstvo (NSD) – Omladinac (M) 29.10.2016. 15:00
9. kolo BSK – M. Mihaljevec 29.10.2016. 15:00
9. kolo Naprijed – Pušćine 29.10.2016. 15:00
9. kolo Bratstvo (SV) – Mladost (SM) 29.10.2016. 15:00
10. kolo Mladost (SM) – Pušćine 18.03.2017. 15:00
10. kolo Naprijed – M. Mihaljevec 18.03.2017. 15:00
10. kolo BSK – Omladinac (M) 18.03.2017. 15:00
10. kolo Jedinstvo (NSD) – Mladost (S) 18.03.2017. 15:00
10. kolo Mladost (I) – Bratstvo (SV) 18.03.2017. 15:00
11. kolo Mladost (I) – Mladost (SM) 25.03.2017. 15:00
11. kolo Omladinac (M) – Naprijed 25.03.2017. 15:00
11. kolo Mladost (S) – BSK 25.03.2017. 15:00
11. kolo Bratstvo (SV) – Jedinstvo (NSD) 25.03.2017. 15:00
11. kolo M. Mihaljevec – Pušćine 25.03.2017. 15:00
12. kolo Jedinstvo (NSD) – Mladost (I) 01.04.2017. 16:00
12. kolo Pušćine – Omladinac (M) 01.04.2017. 16:00
12. kolo Naprijed – Mladost (S) 01.04.2017. 16:00
12. kolo BSK – Bratstvo (SV) 01.04.2017. 16:00
12. kolo Mladost (SM) – M. Mihaljevec 01.04.2017. 16:00
13. kolo Mladost (S) – Pušćine 08.04.2017. 16:00
13. kolo Bratstvo (SV) – Naprijed 08.04.2017. 16:00
13. kolo Mladost (I) – BSK 08.04.2017. 16:00
13. kolo Jedinstvo (NSD) – Mladost (SM) 08.04.2017. 16:00
13. kolo Omladinac (M) – M. Mihaljevec 08.04.2017. 16:00
14. kolo M. Mihaljevec – Mladost (S) 15.04.2017. 16:30
14. kolo Pušćine – Bratstvo (SV) 15.04.2017. 16:30
14. kolo Naprijed – Mladost (I) 15.04.2017. 16:30
14. kolo BSK – Jedinstvo (NSD) 15.04.2017. 16:30
14. kolo Mladost (SM) – Omladinac (M) 15.04.2017. 16:30
15. kolo Bratstvo (SV) – M. Mihaljevec 22.04.2017. 16:30
15. kolo Mladost (I) – Pušćine 22.04.2017. 16:30
15. kolo Jedinstvo (NSD) – Naprijed 22.04.2017. 16:30
15. kolo BSK – Mladost (SM) 22.04.2017. 16:30
15. kolo Mladost (S) – Omladinac (M) 22.04.2017. 16:30
16. kolo Omladinac (M) – Bratstvo (SV) 29.04.2017. 17:00
16. kolo M. Mihaljevec – Mladost (I) 29.04.2017. 17:00
16. kolo Pušćine – Jedinstvo (NSD) 29.04.2017. 17:00
16. kolo Naprijed – BSK 29.04.2017. 17:00
16. kolo Mladost (SM) – Mladost (S) 29.04.2017. 17:00
17. kolo Mladost (I) – Omladinac (M) 06.05.2017. 17:00
17. kolo Jedinstvo (NSD) – M. Mihaljevec 06.05.2017. 17:00
17. kolo BSK – Pušćine 06.05.2017. 17:00
17. kolo Naprijed – Mladost (SM) 06.05.2017. 17:00
17. kolo Bratstvo (SV) – Mladost (S) 06.05.2017. 17:00
18. kolo Mladost (S) – Mladost (I) 13.05.2017. 17:00
18. kolo Omladinac (M) – Jedinstvo (NSD) 13.05.2017. 17:00
18. kolo M. Mihaljevec – BSK 13.05.2017. 17:00
18. kolo Pušćine – Naprijed 13.05.2017. 17:00
18. kolo Mladost (SM) – Bratstvo (SV) 13.05.2017. 17:00

NAJNOVIJE

FOTOGALERIJE