25.1 C
Čakovec
Četvrtak, kolovoz 1, 2019

2. međimurska liga skupina A – rezultati

Kolo Utakmica Datum i vrijeme Rezultat
1. kolo Dubravčan – Croatia 20.08.2017. 17:30 1:2
1. kolo Omladinac (DS) – Budućnost (M) 20.08.2017. 17:30 1:3
1. kolo Mladost (I) – Jedinstvo (NSD) 20.08.2017. 17:30 1:4
1. kolo Vidovčan – Radnički 20.08.2017. 17:30 5:1
1. kolo Mladost (D) – Budućnost (P) 20.08.2017. 17:30 4:3
1. kolo Drava (K) – Jadran 20.08.2017. 17:30 5:3
1. kolo Borac PMP – Dubrava 20.08.2017. 17:30 1:1
1. kolo ČSK – Kraljevčan 38 20.08.2017. 17:30 1:2
2. kolo Croatia – Kraljevčan 38 27.08.2017. 17:30 4:3
2. kolo Budućnost (M) – Mladost (I) 27.08.2017. 17:30 3:1
2. kolo Jedinstvo (NSD) – Vidovčan 27.08.2017. 17:30 0:1
2. kolo Radnički – Mladost (D) 27.08.2017. 17:30 3:0
2. kolo Budućnost (P) – Drava (K) 27.08.2017. 17:30 1:3
2. kolo Jadran – Borac PMP 27.08.2017. 17:30 3:4
2. kolo Dubrava – ČSK 27.08.2017. 17:30 1:3
2. kolo Dubravčan – Omladinac (DS) 27.08.2017. 17:30 6:0
3. kolo Kraljevčan 38 – Dubrava 02.09.2017. 17:00 4:0
3. kolo Mladost (I) – Dubravčan 03.09.2017. 17:00 0:6
3. kolo Vidovčan – Budućnost (M) 03.09.2017. 17:00 2:1
3. kolo Mladost (D) – Jedinstvo (NSD) 03.09.2017. 17:00 0:2
3. kolo Drava (K) – Radnički 03.09.2017. 17:00 2:3
3. kolo Borac PMP – Budućnost (P) 03.09.2017. 17:00 3:0
3. kolo ČSK – Jadran 03.09.2017. 17:00 4:1
3. kolo Omladinac (DS) – Croatia 03.09.2017. 17:00 1:2
4. kolo Dubravčan – Vidovčan 10.09.2017. 17:00 2:1
4. kolo Budućnost (M) – Mladost (D) 10.09.2017. 17:00 5:0
4. kolo Jedinstvo (NSD) – Drava (K) 10.09.2017. 17:00 1:2
4. kolo Radnički – Borac PMP 10.09.2017. 17:00 3:2
4. kolo Budućnost (P) – ČSK 10.09.2017. 17:00 3:3
4. kolo Jadran – Kraljevčan 38 10.09.2017. 17:00 0:1
4. kolo Croatia – Dubrava 10.09.2017. 17:00 7:1
4. kolo Omladinac (DS) – Mladost (I) 10.09.2017. 17:00 2:0
5. kolo Vidovčan – Omladinac (DS) 17.09.2017. 16:30 5:1
5. kolo Mladost (D) – Dubravčan 17.09.2017. 16:30 1:1
5. kolo Drava (K) – Budućnost (M) 17.09.2017. 16:30 0:8
5. kolo Borac PMP – Jedinstvo (NSD) 17.09.2017. 16:30 4:1
5. kolo ČSK – Radnički 17.09.2017. 16:30 2:3
5. kolo Kraljevčan 38 – Budućnost (P) 16.09.2017. 16:30 4:3
5. kolo Dubrava – Jadran 17.09.2017. 16:30 1:6
5. kolo Mladost (I) – Croatia 17.09.2017. 16:30 0:2
6. kolo Omladinac (DS) – Mladost (D) 24.09.2017. 16:30 2:3
6. kolo Dubravčan – Drava (K) 24.09.2017. 16:30 5:1
6. kolo Budućnost (M) – Borac PMP 24.09.2017. 16:30 5:2
6. kolo Jedinstvo (NSD) – ČSK 24.09.2017. 16:30 1:1
6. kolo Radnički – Kraljevčan 38 24.09.2017. 16:30 1:2
6. kolo Budućnost (P) – Dubrava 24.09.2017. 16:30 1:0
6. kolo Croatia – Jadran 24.09.2017. 16:30 5:0
6. kolo Mladost (I) – Vidovčan 24.09.2017. 16:30 0:3
7. kolo Mladost (D) – Mladost (I) 01.10.2017. 16:00 1:1
7. kolo Drava (K) – Omladinac (DS) 01.10.2017. 16:00 5:3
7. kolo Borac PMP – Dubravčan 01.10.2017. 16:00 1:2
7. kolo ČSK – Budućnost (M) 01.10.2017. 16:00 2:2
7. kolo Kraljevčan 38 – Jedinstvo (NSD) 30.09.2017. 16:00 3:1
7. kolo Dubrava – Radnički 01.10.2017. 16:00 3:2
7. kolo Jadran – Budućnost (P) 01.10.2017. 16:00 2:2
7. kolo Vidovčan – Croatia 01.10.2017. 16:00 3:2
8. kolo Mladost (I) – Drava (K) 08.10.2017. 15:30 0:1
8. kolo Omladinac (DS) – Borac PMP 08.10.2017. 15:30 2:2
8. kolo Dubravčan – ČSK 08.10.2017. 15:30 1:0
8. kolo Budućnost (M) – Kraljevčan 38 07.10.2017. 15:30 1:3
8. kolo Jedinstvo (NSD) – Dubrava 08.10.2017. 15:30 5:2
8. kolo Radnički – Jadran 08.10.2017. 15:30 3:2
8. kolo Croatia – Budućnost (P) 08.10.2017. 15:30 4:1
8. kolo Vidovčan – Mladost (D) 08.10.2017. 15:30 4:0
9. kolo Drava (K) – Vidovčan 15.10.2017. 15:00 1:1
9. kolo Borac PMP – Mladost (I) 15.10.2017. 15:00 6:1
9. kolo ČSK – Omladinac (DS) 15.10.2017. 15:00 0:2
9. kolo Kraljevčan 38 – Dubravčan 14.10.2017. 15:00 2:1
9. kolo Dubrava – Budućnost (M) 15.10.2017. 15:00 0:9
9. kolo Jadran – Jedinstvo (NSD) 15.10.2017. 15:00 5:3
9. kolo Budućnost (P) – Radnički 15.10.2017. 15:00 3:1
9. kolo Mladost (D) – Croatia 15.10.2017. 15:00 2:5
10. kolo Vidovčan – Borac PMP 22.10.2017. 15:00 3:3
10. kolo Mladost (I) – ČSK 22.10.2017. 15:00 1:4
10. kolo Omladinac (DS) – Kraljevčan 38 22.10.2017. 15:00 1:2
10. kolo Dubravčan – Dubrava 22.10.2017. 15:00 14:0
10. kolo Budućnost (M) – Jadran 22.10.2017. 15:00 2:1
10. kolo Jedinstvo (NSD) – Budućnost (P) 22.10.2017. 15:00 4:0
10. kolo Croatia – Radnički 22.10.2017. 15:00 3:2
10. kolo Mladost (D) – Drava (K) 22.10.2017. 15:00 3:4
11. kolo Borac PMP – Mladost (D) 29.10.2017. 14:00 0:1
11. kolo ČSK – Vidovčan 29.10.2017. 14:00 3:1
11. kolo Kraljevčan 38 – Mladost (I) 28.10.2017. 15:00 6:1
11. kolo Dubrava – Omladinac (DS) 29.10.2017. 14:00 0:3
11. kolo Jadran – Dubravčan 29.10.2017. 14:00 1:2
11. kolo Budućnost (P) – Budućnost (M) 29.10.2017. 14:00 1:3
11. kolo Radnički – Jedinstvo (NSD) 29.10.2017. 14:00 2:3
11. kolo Drava (K) – Croatia 29.10.2017. 14:00 1:5
12. kolo Mladost (D) – ČSK 05.11.2017. 14:00 2:2
12. kolo Vidovčan – Kraljevčan 38 05.11.2017. 14:00 1:2
12. kolo Mladost (I) – Dubrava 05.11.2017. 14:00 0:0
12. kolo Omladinac (DS) – Jadran 05.11.2017. 14:00 4:1
12. kolo Dubravčan – Budućnost (P) 05.11.2017. 14:00 6:0
12. kolo Budućnost (M) – Radnički 05.11.2017. 14:00 2:0
12. kolo Croatia – Jedinstvo (NSD) 05.11.2017. 14:00 0:0
12. kolo Drava (K) – Borac PMP 05.11.2017. 14:00 4:6
13. kolo ČSK – Drava (K) 12.11.2017. 13:30 4:1
13. kolo Kraljevčan 38 – Mladost (D) 11.11.2017. 13:30 1:0
13. kolo Dubrava – Vidovčan 12.11.2017. 13:30 2:1
13. kolo Jadran – Mladost (I) 12.11.2017. 13:30 2:0
13. kolo Budućnost (P) – Omladinac (DS) 12.11.2017. 13:30 4:2
13. kolo Radnički – Dubravčan 12.11.2017. 13:30 0:4
13. kolo Jedinstvo (NSD) – Budućnost (M) 12.11.2017. 13:30 2:3
13. kolo Borac PMP – Croatia 12.11.2017. 13:30 4:2
14. kolo Drava (K) – Kraljevčan 38 19.11.2017. 13:30 0:2
14. kolo Mladost (D) – Dubrava 19.11.2017. 13:30 1:3
14. kolo Vidovčan – Jadran 19.11.2017. 13:30 3:2
14. kolo Mladost (I) – Budućnost (P) 19.11.2017. 13:30 1:3
14. kolo Omladinac (DS) – Radnički 19.11.2017. 13:30 4:1
14. kolo Dubravčan – Jedinstvo (NSD) 19.11.2017. 13:30 6:0
14. kolo Croatia – Budućnost (M) 19.11.2017. 13:30 0:4
14. kolo Borac PMP – ČSK 19.11.2017. 13:30 6:0
15. kolo Kraljevčan 38 – Borac PMP 25.11.2017. 13:30 1:1
15. kolo Dubrava – Drava (K) 26.11.2017. 13:30 3:4
15. kolo Jadran – Mladost (D) 26.11.2017. 13:30 0:1
15. kolo Budućnost (P) – Vidovčan 26.11.2017. 13:30 4:1
15. kolo Radnički – Mladost (I) 26.11.2017. 13:30 4:2
15. kolo Jedinstvo (NSD) – Omladinac (DS) 26.11.2017. 13:30 1:3
15. kolo Budućnost (M) – Dubravčan 26.11.2017. 13:30 1:1
15. kolo ČSK – Croatia 25.11.2017. 13:30 5:0
16. kolo Croatia – Dubravčan 11.04.2018. 17:00 1:2
16. kolo Budućnost (M) – Omladinac (DS) 16.05.2018. 17:00 2:3
16. kolo Jedinstvo (NSD) – Mladost (I) 11.04.2018. 17:00 0:1
16. kolo Radnički – Vidovčan 11.04.2018. 17:00 2:1
16. kolo Budućnost (P) – Mladost (D) 11.04.2018. 17:00 1:0
16. kolo Jadran – Drava (K) 11.04.2018. 17:00 6:0
16. kolo Kraljevčan 38 – ČSK 11.04.2018. 17:00 7:1
17. kolo Kraljevčan 38 – Croatia 02.05.2018. 17:00 4:3
17. kolo Mladost (I) – Budućnost (M) 01.05.2018. 10:00 2:4
17. kolo Vidovčan – Jedinstvo (NSD) 02.05.2018. 17:00 5:1
17. kolo Mladost (D) – Radnički 02.05.2018. 17:00 2:3
17. kolo Drava (K) – Budućnost (P) 02.05.2018. 17:00 2:2
17. kolo Borac PMP – Jadran 02.05.2018. 17:00 4:9
17. kolo Omladinac (DS) – Dubravčan 02.05.2018. 17:00 1:4
18. kolo Dubravčan – Mladost (I) 18.03.2018. 15:30 1:3
18. kolo Budućnost (M) – Vidovčan 31.05.2018. 17:30 5:0
18. kolo Jedinstvo (NSD) – Mladost (D) 18.03.2018. 15:30 1:4
18. kolo Radnički – Drava (K) 18.03.2018. 15:30 5:0
18. kolo Budućnost (P) – Borac PMP 18.03.2018. 15:30 0:5
18. kolo Jadran – ČSK 18.03.2018. 15:30 2:0
18. kolo Croatia – Omladinac (DS) 18.03.2018. 15:30 3:1
19. kolo Vidovčan – Dubravčan 25.03.2018. 16:30 0:1
19. kolo Mladost (D) – Budućnost (M) 25.03.2018. 16:30 2:0
19. kolo Drava (K) – Jedinstvo (NSD) 25.03.2018. 16:30 5:1
19. kolo Borac PMP – Radnički 25.03.2018. 16:30 2:3
19. kolo ČSK – Budućnost (P) 25.03.2018. 16:30 4:1
19. kolo Kraljevčan 38 – Jadran 24.03.2018. 15:30 3:0
19. kolo Mladost (I) – Omladinac (DS) 25.03.2018. 16:30 3:2
20. kolo Omladinac (DS) – Vidovčan 01.04.2018. 16:30 3:0
20. kolo Dubravčan – Mladost (D) 01.04.2018. 16:30 2:0
20. kolo Budućnost (M) – Drava (K) 01.04.2018. 16:30 2:0
20. kolo Jedinstvo (NSD) – Borac PMP 01.04.2018. 16:30 0:2
20. kolo Radnički – ČSK 01.04.2018. 16:30 1:1
20. kolo Budućnost (P) – Kraljevčan 38 01.04.2018. 16:30 1:6
20. kolo Croatia – Mladost (I) 01.04.2018. 16:30 1:0
21. kolo Mladost (D) – Omladinac (DS) 08.04.2018. 16:30 1:1
21. kolo Drava (K) – Dubravčan 08.04.2018. 16:30 1:5
21. kolo Borac PMP – Budućnost (M) 08.04.2018. 16:30 1:2
21. kolo ČSK – Jedinstvo (NSD) 08.04.2018. 16:30 1:2
21. kolo Kraljevčan 38 – Radnički 07.04.2018. 16:30 2:1
21. kolo Jadran – Croatia 08.04.2018. 16:30 4:3
21. kolo Vidovčan – Mladost (I) 08.04.2018. 16:30 0:3
22. kolo Mladost (I) – Mladost (D) 15.04.2018. 16:30 4:0
22. kolo Omladinac (DS) – Drava (K) 15.04.2018. 16:30 4:0
22. kolo Dubravčan – Borac PMP 15.04.2018. 16:30 6:1
22. kolo Budućnost (M) – ČSK 15.04.2018. 16:30 2:2
22. kolo Jedinstvo (NSD) – Kraljevčan 38 15.04.2018. 16:30 1:6
22. kolo Budućnost (P) – Jadran 15.04.2018. 16:30 3:0
22. kolo Croatia – Vidovčan 15.04.2018. 16:30 4:1
23. kolo Drava (K) – Mladost (I) 22.04.2018. 17:00 2:4
23. kolo Borac PMP – Omladinac (DS) 22.04.2018. 17:00 3:3
23. kolo ČSK – Dubravčan 22.04.2018. 17:00 1:3
23. kolo Kraljevčan 38 – Budućnost (M) 21.04.2018. 17:00 6:1
23. kolo Jadran – Radnički 22.04.2018. 17:00 6:0
23. kolo Budućnost (P) – Croatia 22.04.2018. 17:00 4:0
23. kolo Mladost (D) – Vidovčan 22.04.2018. 17:00 0:2
24. kolo Vidovčan – Drava (K) 29.04.2018. 17:00 4:0
24. kolo Mladost (I) – Borac PMP 29.04.2018. 17:00 5:0
24. kolo Omladinac (DS) – ČSK 29.04.2018. 17:00 2:3
24. kolo Dubravčan – Kraljevčan 38 29.04.2018. 17:00 0:3
24. kolo Jedinstvo (NSD) – Jadran 29.04.2018. 17:00 2:1
24. kolo Radnički – Budućnost (P) 29.04.2018. 17:00 0:3
24. kolo Croatia – Mladost (D) 29.04.2018. 17:00 3:1
25. kolo Borac PMP – Vidovčan 06.05.2018. 17:00 3:3
25. kolo ČSK – Mladost (I) 06.05.2018. 17:00 3:1
25. kolo Kraljevčan 38 – Omladinac (DS) 05.05.2018. 17:00 4:2
25. kolo Jadran – Budućnost (M) 06.05.2018. 17:00 3:2
25. kolo Budućnost (P) – Jedinstvo (NSD) 06.05.2018. 17:00 4:2
25. kolo Radnički – Croatia 06.05.2018. 17:00 4:2
25. kolo Drava (K) – Mladost (D) 06.05.2018. 17:00 1:4
26. kolo Mladost (D) – Borac PMP 13.05.2018. 18:00 0:3
26. kolo Vidovčan – ČSK 13.05.2018. 17:00 0:2
26. kolo Mladost (I) – Kraljevčan 38 13.05.2018. 17:00 1:3
26. kolo Dubravčan – Jadran 13.05.2018. 17:00 6:1
26. kolo Budućnost (M) – Budućnost (P) 13.05.2018. 17:00 1:1
26. kolo Jedinstvo (NSD) – Radnički 13.05.2018. 17:00 0:3
26. kolo Croatia – Drava (K) 13.05.2018. 17:00 12:2
27. kolo ČSK – Mladost (D) 20.05.2018. 17:00 2:1
27. kolo Kraljevčan 38 – Vidovčan 19.05.2018. 17:00 6:2
27. kolo Jadran – Omladinac (DS) 20.05.2018. 17:00 1:4
27. kolo Budućnost (P) – Dubravčan 20.05.2018. 17:00 2:3
27. kolo Radnički – Budućnost (M) 20.05.2018. 17:00 0:2
27. kolo Jedinstvo (NSD) – Croatia 20.05.2018. 17:00 1:6
27. kolo Borac PMP – Drava (K) 20.05.2018. 17:00 3:1
28. kolo Drava (K) – ČSK 27.05.2018. 17:30 5:1
28. kolo Mladost (D) – Kraljevčan 38 27.05.2018. 17:30 0:2
28. kolo Mladost (I) – Jadran 27.05.2018. 17:30 2:1
28. kolo Omladinac (DS) – Budućnost (P) 27.05.2018. 17:30 2:1
28. kolo Dubravčan – Radnički 27.05.2018. 17:30 5:0
28. kolo Budućnost (M) – Jedinstvo (NSD) 27.05.2018. 17:30 6:4
28. kolo Croatia – Borac PMP 27.05.2018. 17:30 3:2
29. kolo Kraljevčan 38 – Drava (K) 02.06.2018. 17:30 12:0
29. kolo Jadran – Vidovčan 03.06.2018. 17:30 3:2
29. kolo Budućnost (P) – Mladost (I) 03.06.2018. 17:30 0:0
29. kolo Radnički – Omladinac (DS) 03.06.2018. 17:30 2:2
29. kolo Jedinstvo (NSD) – Dubravčan 03.06.2018. 17:30 3:5
29. kolo Budućnost (M) – Croatia 03.06.2018. 17:30 0:3
29. kolo ČSK – Borac PMP 31.05.2018. 17:30 3:2
30. kolo Borac PMP – Kraljevčan 38 09.06.2018. 17:30 4:4
30. kolo Mladost (D) – Jadran 10.06.2018. 17:30 4:2
30. kolo Vidovčan – Budućnost (P) 10.06.2018. 17:30 3:1
30. kolo Mladost (I) – Radnički 10.06.2018. 17:30 1:2
30. kolo Omladinac (DS) – Jedinstvo (NSD) 10.06.2018. 17:30 5:2
30. kolo Dubravčan – Budućnost (M) 10.06.2018. 17:30 2:1
30. kolo Croatia – ČSK 10.06.2018. 17:30 1:1

NAJNOVIJE

NAJČITANIJE - 7 DANA

FOTOGALERIJE