5.6 C

Hrvatska U17 reprezentacija poražena u Čakovcu od Slovačke

Nakon što su u četvrtak u Nedelišću mladi U17 reprezentativci remizirali protiv Slovačke, ponovo su se sučelili u nedjelju prijepodne s istim protivnikom u Čakovcu na SRC Mladost.

U jednoj dinamičnoj utakmici s puno prilika s obje strane pobjedu su odnijeli mladi Slovaci golom napadača Javorčeka koji je pogodio s ruba kaznenog prostora u 53. minuti.

Nakon vodstva gostiju naši reprezentativci u nekoliko navrata nisu iskoristili prigode, kao ni Slovaci poslije nekoliko kontri, tako da je susret završio pobjedom Slovačke 0:1.

Kao i u prvoj utakmici izbornik Tomislav Rukavina dao je priliku petnaestak minuta jedinom reprezentativcu porijeklom iz Međimurja, Beličancu Karlu Lukmanu igraču Varaždina.

Hrvatska: Sajko, Ruškovački,Klančir, Čabrajić, Živković, Žiković, Begović, Vrbančić, Čuljak, Lukanić, Rukavina, još su igrali: Mišević, Lukman, Mikolčić, Vidović, Dizdarević, Gibanjek, Batur, Đolonga, Manestar, Tanjić.

Izbornik: Tomislav Rukavina

Slovačka: Vasil, Mičuda, Ferenčik, Jašo,Kachnič,Kukulsky,Bortoli, Šulak, Javorček, Gajdoš, Griger, još su igrali: Hrdina, szolgai, Demjanovič, Nemček,Repa, Juritka, Murgaš, Uradnik, Sauer, Fatona, Lacza.

Izbornik: Marek Bažik

Sudac: Patrik Kolarić, pomoćnici: Borut Križarić i Branko Bacinger.

U17 nogometna reprezentacija hrvatska slovačka 2 U17 nogometna reprezentacija hrvatska slovačka 4 U17 nogometna reprezentacija hrvatska slovačka 3