Raspad igre u nastavku: Španjolska zabila dva pogotka i poslala Hrvatsku kući

Nakon što je u regularnom dijelu borbe za četvrtfinale Europskog prvenstva Hrvatska protiv Španjolske odigrala 3:3, borba je nastavljena u produžecima.

Rezultat nakon prvih 45 minuta bio je 1:1.

>>Vratar Španjolske nam poklonio vodstvo, no ipak remi na poluvremenu<<

Nakon regularnog dijela odnosno svih 90 minuta, rezultat je bio neizvjesnih 3:3.

>>Nakon neviđene drame Hrvatska prolaz traži u produžecima!<<

Pravi rulet emocija u produžecima

U 92. minuti Budimir ostavlja loptu Oršiću na 16 metara koji odlično tuče, no malo iznad gola. Španjolski vratar Simon nevjerojatno ponovno brani, no sada Kramarićev udarac s nekoliko metara. Prava šteta što nismo ovo realizirali!

Novo vodstvo Španjolske u 100. minuti

Kad Hrvatska nije zabila, Španjolci ipak jesu. Nakon loše reakcije Brekala, Morata zakucava loptu pod prečku. Rezultat je 4:3 za Španjolsku.

Potop Hrvatske u 103. minuti

Još jedan pogodak za povećanje vodstva Španjolske. U 103. minuti Morata i Olmo izbacuju naše reprezentativce na desnoj strani, Oyarzabal bježi Vidi i Brekalu te zabija na asistenciju Olma. Vodstvo Španjolske 5:3.

Već u 106. minuti Budimiru je malo falilo da realizira odličnu šansu i Hrvatskoj vrati nadu za povratak. U 114. minuti izlazi Modrić kojeg mijenja Ivanušec.

Utakmica je završila rezultatom 3:5 za Španjolsku.

Nakon odigranih produžetaka Hrvatska se oprašta od ovogodišnjeg Europskog prvenstva.