Evo što nas očekuje ovaj vikend na međimurskim nogometnim terenima

U nastavku, donosimo najavu susreta međimurskih nogometnih liga ovog vikenda.

I.  MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Polet (P) – Hodošan Dumančić, Filipić, Čižmešija, Podgorelec, Podturen – Venera PMP Velđi, Sukanec, Felker, Radek.

Nedjelja:

Trnovec – Dubravčan Fleten, Filipić, Jakovljev, Bacinger, Kraljevčan 38 – Jedinstvo (GM) G. Žganec, Ž. Novak, Korunek, Kopasić, Trnava – Galeb Juras, I. Horvat, I. Žganec, Kovačić, Bratstvo (J) – BSK Aldić, M. Mesarić, Kolarić, Talan, Graničar (K) – Sloga (Š) Klobučarić, B. Križarić, Zobec, Da. Jambrović, Naprijed – Spartak I. Križarić, Kantoci, D. Novak, Mesarić. Draškovec-Geothermae je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 16:30.

Zanimljivost je da se nakon samoizolacije na teren vraćaju Bratstvo Jurovec i Spartak. Nekog posebnog derbija nema jer se međusobno sastaju momčadi kod kojih igraju sva „tri znaka“.

II.  MEĐIMURSKA LIGA – A

Subota:

Bratstvo (P) – Mladost (D) Turk, Fuček, F. Novak, Novaković.

Nedjelja:

Radnički – Međimurje-Čakovec odgođeno, Mladost (I) – ČSK Majetić, Tomašić, V. Novak, Z. Novak, Borac (DH) – Jadran Klarić, Sanjković, Tomšić, Puklavec, Omladinac (DS) – Otok Tomičić, Pintarić, A. Kukovec, Hajdinjak, Borac PMP – Drava (K) Juračić, Šegović, Hergotić, Toplek, Croatia – Drava (DM) D. Mesarić, Bašek, Fodor, Ma. Horvat, Vidovčan – Budućnost (P) Škrobar, Vlahek, Ma. Horvat, Hozjak.

Utakmice se igraju s početkom u 16:30.

II.  MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota:

Donji Koncovčak – Mura Đurđek, B. Križarić, Jakovljev, Modlic, Plavi – Zasadbreg 77 Juras, I. Horvat, I. Žganec, Posedi, Hajduk (Š) – Sokol Srnec, Čurila, Cvetko, Korunić, Vučetinec – Bratstvo (SV) Filipčić, Dežđek, Pintarić, Križarić.

Nedjelja:

Budućnost (M) – Sloboda (S) Dumančić, Vlah, R. Novak, Brezovački, Sloboda (M) – Pobjeda Toplišnjak, Grgić, Ivanuša, Drvenkar, Omladinac (M) – Strahoninec Turk, Čeke, Balić, Borko, Hajduk (B) – Mali Mihaljevec Graf, Sokač, Hrušoci, Mezga.

U ovoj ligi stalno imamo općinske derbije.

Utakmice se igraju s početkom u 16:30.

III.  MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Napredak – Graničar (N) J. Kukovec, Perko, Pušćine – Jedinstvo (NSnD) I. Križarić, Zobec, D. Novak, Puklavec.

Nedjelja:

Dinamo (Ž) – Dubrava Koprivec, Kočila, Kontrec, Podgorelec, Mladost (S) – Torpedo Rodrigue, V. Baksa, L. Baksa, Radek.

Parag je slobodan

Utakmice se igraju s početkom u 16:30, a najzanimljivije bi trebalo biti u Pušćinama.

Ostavi komentar