Dario Vizinger nastavlja zabijati u najvišem rangu slovenskog nogometa

Dario Vizinger - foto NK Celje

16 utakmica, 11 pogodaka i 4 asistencije – ovo je učinak međimurskog nogometaša i mladog hrvatskog reprezentativca, Daria Vizingera u ovoj sezoni Prve lige telekom Slovenije.

Vizinger je započeo utakmicu u samom vrhu napada Celja, a na terenu je proveo svih 90. minuta. Na samoj utakmici bilo je šest pogodaka, a Vizinger je zabio posljednji gol na susretu. Njegov je bio i najvažniji jer je svojoj momčadi donio vrlo bitan bod.

Nakon pogotka Vizingera bilo je još nekoliko izglednih prilika, ali rezultat 3:3, od 51. minute do kraja utakmice, više se nije mijenjao.

Kao što smo već rekli, ovo je mladom nogometašu iz Nedelišća, 11. prvenstveni pogodak, te se nalazi na drugom mjestu ljestvice strijelaca. (nl)