13.9 C
Subota, 20 travnja, 2024

4.NL: Omladinac u gostima iznenadio Mladost, Palovčani ispraćeni s osam komada u mreži

U međimurskom derbiju klubova s gornjeg dijela tablice Mladost je u Svetoj Mariji pred 400 gledatelja ugostila Omladinac.

Igrači iz Novog Sela Rok iznenadili su svoje domaćine visokim pressingom i u prvih pola sata igre vodili 0:2 golovima Petrinca i Prenkpalaja.

Već u prvom i početkom drugog dijela mogli su riješiti susret, ali su se ispromašivali.

Tračak nade domaćinu donio je u 87. minuti Valjak, ali to je bilo sve i pobjedom 1:2 Omladinac nosi velika tri boda.

U drugom derbiju međimurskih klubova u jutarnjoj matineji, Sloga je upisala prvu pobjedu.

U zanimljivoj utakmici bila je bolja od Centrometala 3:2, a odlučujući gol djelo je mladog Herica dvije minute prije kraja.

Za Slogu su još zabili Baksa i Knežević, a za Macinčare Vugrinec i Novak.

Od međimurskih klubova osim Omladinca još je neporaženo Nedelišće koje je bilo bolje od Ivančice 2:0 golovima Juraka i Treske pred kraj utakmice.

Palovečki Dinamo teško je stradao u Beletincu, a da će loše proći bilo je očito već u 17. minuti kada je domaća Bednja imala tri gola prednosti.

Do poluvremena još dva u golu Dinama, a na kraju 8:1 pobjeda Bednje uz počasni gol Pintara.