7.2 C
Utorak, 23 travnja, 2024

Rudar upisao pobjedu protiv Podravca, Dinamo (D) uzeo sva tri boda na gostovanju

Nakon što je Polet (SMnM) jučer na stadionu Slobode u Varaždinu svladao Varteks (0:3), danas su odigrani preostali susreti sedmog kola 3. NL Sjever.

Rudar iz Murskog Središća kod kuće je snage odmjerio protiv Podravca te slavio 3:0. Za vodstvo je u 56. minuti zabio Cimerman, da bi svoj drugi pogodak zabio u 82. minuti (2:0). Pobjedu i važna tri boda pred kraj utakmice, točnije u 87. minuti, potvrdio je Antolović (3:0).

Rudar: Kodba, Nedeljko P., Antolović, Zeljko, Mikulić, Vinko, Vaš, Hlišć, Nedeljko K., Cimerman, Martinjaš.

Klupa: Srpak, Mađarić, Liklin, Perčić, Puljić, Sakač, Novak A.

Dinamo (D) slavio na stadionu Slaven Belupa

Domašinečki Dinamo danas je nastavio dobru formu na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš u Koprivnici. Matej Mezga zabio je u 10. minuti za 0:1, da bi samo tri minute nakon njega Robert Vugrinec zabio za 0:2. Koprivnica je do kraja susreta samo uspjela smanjiti zaostatak pa Dinamo u Domašinec nosi važna tri boda.